Telemach!!!

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.375
2.415
113
Zdaj pa naj meni en majster razloži zakaj mi na dveh TVjih (CRT) torej na analogni shemi po novem ne najde več programa MGM? Preiskal sem vse opcije UHF/VHF/Cable, I, BG, DK... kanala ni pa da se vstreliš? Na LCDju, kjer pa imam kartico ter digitalno shemo pa ni težave... Hvala!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Zdaj pa naj meni en majster razloži zakaj mi na dveh TVjih (CRT) torej na analogni shemi po novem ne najde več programa MGM? Preiskal sem vse opcije UHF/VHF/Cable, I, BG, DK... kanala ni pa da se vstreliš? Na LCDju, kjer pa imam kartico ter digitalno shemo pa ni težave... Hvala!
Klikni me nežno
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.375
2.415
113
Štekam, ampak nisi me dobro razumel, preiščem vse živo na dveh CRT-jih in mi ga NE NAJDE, pusti zdaj ti razne C59 in podobno sranje, skratka ni
smile-1.gif
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Živjo,

na telemachu so mi omejili internet, ker sem imel polno virusov. Sedaj ko sem formatiral računalnike so sporočili da zadeva ni rešena, ker sem na tej strani http://mxtoolbox.com/ registreran kot uporabnik virusov.

Kako naj izbrišem te registracije, da mi bodo omogočili normalno brskanje ?

 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Po vklopu kaže Cisco D3 črno sliko na vseh kanalih.
Niti številko kanala itd ne kaže.

Sem izklopil iz elektrike, pa potem nazaj.
Par sekund po vklopu kaže tisto standardno sliko.

Potem se izklopi, ga vklopim, kaže NIT al kaj je že, pa številke kanalov. Slike kanala ni.
Po daljšem času se pojavi zvok postaje.
Slike še vedno ni.
Malo preklapljam (sprva še kaže številke kanalov), pa vsepovsod črno.
Potem na vsakem drugem kanalu kaže črno/rumeno utripajočo sliko.

Je crknil, ali so neki apdejti ravno?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To je za znoret z Telemachom.
Niti 2 minuti ne moreš gledat ID Discovery da ne bi slika zaštekala i potem po kakih 2 sekundah se pojavijo kocke in slika začne zopet normalno delat,vendar po tam nekje 2 minutah se zgodba ponovi.
Isto je z FOX kanali in AXN.
A ima še kdo podobne težave v MB - Tabor?
Če bo šlo tako naprej bom konec meseca plačal samo polovično ceno za TV storitve,ker tako se ne da gledat televizije.
Bolj trdijo da so naredili nekaj na boljše več napak se potem dogaja.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Pri meni dela brez težav, samo nisem na mariborskem omržju. Sem pa pogledal in zgleda, da so vsi ti kanali v istem multipleksu na 546 MHz. Očitno to frekvenco nekaj moti.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
V tej temi se jih je javilo par, ki so imeli težave zaradi brezžične vremenske postaje ali brezžičnega termostata. Te zadeve oddajajo v tem frekvenčnem območju.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Tudi jaz sem imel probleme z ID Disocvery in Fox Life. Brez karkšnih koli posegov je problem čudezno izginil cez noc...
ne me vprašat zakaj. Nobenih "motilcev" nismo odstranjevali ali kako drugače spreminjali stanje.