Telemach!!!

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
Zdravo, od včeraj imam trojček Krvavec (2x TV+4/512 internet) in zaenkrat oba sprejemnika (SD in HD) odlično delata, kot tudi internet..Bravo!
Dodal pa bi le nekaj pripombic:
1. Pripomba bi lahko bila nad kontaktnimi osebami Telemacha (verjetno deklica ni najbolje usposobljena), ker je očetu zatrjevala po telefonu, da ni potrebno nobene elektrike za napajanje "pod streho"->napajalna kretnica; celo trdila je, da se vse skupaj napaja iz sprejemnika = si težko predstavljam, verjetno večinske primere (vsa populacija ravno ne bere takšnih forumov), ko monterji priletijo in ker se ji kot vedno mudi, kako napeljejo 220V..
2. Teletekst bi bil dobrodošel
3. Paketi: dejansko ne gledam toliko TV in mi je bolj pomembna hitrost interneta; skratka, Telemach naj čim prej razmisli o kombinacijah
4. Prej nisem poznal, ampak web vmesnik za pošto na Telemachu pa ni ravno user friendly za nekega starejšega...

Ostalo vse o.k.

Lp
 
Nazadnje urejeno:

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Evo, še moje izkušnie z Lstovko Krvave:

- Lastovka S+ trojček, 2 x Cisco SD sprejemnikom
- Tako interneta kot tudi telefona zaenkrat ne uporabljam,
- Cisco je počasi odziven, občasno prihaja do zatikanja slike.
- TV slika je æista, a preko SCARTa na LCD-ju seveda ni idealna.

Edit: sem že dobil frekvence.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
hmja, monter je samo kartice pobral.. drugače smo jih pa plačali in ni bilo poceni... to je 5 let staro ali še več! praktično smo bili med prvimi..
 
Nazadnje urejeno:

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Čudno, tud moji so bili stari več kot 5 let in nisem se časovnoo vezal, pa so mi jih vseeno vzeli skupaj s karticama.
sprasujem se.gif
Vseeno se prej
pozanimaj.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Kje. Saj nimaš te možnosti. Imaš samo avtomatsko ali ročno. Če imaš ročno ura kaže točno, samo EPG je npr. dnevnik ob 18h in ne ob 19h.
confused-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Oprosti za pozen odgovor, sem ravnokar prišel domov. Jaz menjam uro na +1pri zimskem in +2 pri letnem času, pa mi EPG štima. Prilagam sliki, kako je videti v meniju.



lp
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Citat:
Uporabnik Dale pravi:
Čudno, tud moji so bili stari več kot 5 let in nisem se časovnoo vezal, pa so mi jih vseeno vzeli skupaj s karticama.
sprasujem se.gif
Vseeno se prej
pozanimaj.

Tudi meni so ga hoteli vzet, pa sem jim lepo pokazal "Pogodbo o nakupu", ki sem jo sklenil hkrati z aneksom še pri LJ kablu, pa je bil mir. Poglej pogodbo!
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
905
153
43
Enako v MB, sem takrat kupil Kaona, bilo mislim da 19990SIT. So rekli najprej nazaj, potem pa so bili tiho, ko sem pokazal račun.

Lp,
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
nevem če je že bilo ampak vseeno za opomnik

Nadgradnja sprejemnikov Cisco
23. 03. 2011 televizija

Spoštovani naročniki!

V sredo 6. aprila je predvidena nadgradnja vseh sprejemnikov Cisco.



- Nadgradnja sprejemnikov bo potekala samodejno.

- Sprejemniki, ki bodo v času nadgradnje izklopljeni iz elektrike se bodo samodejno nadgradili po vključitvi v elektriko.

- V primeru, da sprejemnik izvaja nadgradnjo 10 minut oziroma dlje, svetujemo izklop iz elektrike in ponovni vklop.

(Če se sprejemnik po ponovnem vklopu ne nadgradi v obdobju 10-ih minut, nas prosimo pokličite.)

- Nadgradnja predvidoma ne bo vplivala na vaše aktivirane pakete digitalne televizije ali na storitev Video Scena.

(V primeru nedelovanja storitve Video Scena nas prosimo pokličite.)



Nadgradnja bo odpravila določene pomankljivosti obstoječe aplikacije Video Scene.

Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in prosimo za razumevanje.