Telemach!!!

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
zdravo, lahko kaj "svetujete" za lastovko trojček-krvavec glede Ciscota... se splača vzeti snemalnik ali samo različico HD?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
A še komu prekinja radio (preko TV). Poslušam eno postajo in mi vsake toliko časa vtihne zvok, in čez kakšno sekundo spet igra.
Ima kdo kakšno idejo? Lahko kdo proba preko Conaxa poslušati radio (npr. 90's)
 

thejan2009

Pripravnik
25. feb 2011
39
0
6
To, da pri značilnostih interneta v Lastovka trojčku na telemachovi strani piše, da dela samo preko kabla in optike, je en slab primer copy paste, ali je to res?
lp
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
Zdaj je na fox life hrvaški ali srbski podnapis, WTF.

Pa imamo od telemacha digitalni receiver, torej ne more biti kriv TV.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
A še komu prekinja radio (preko TV). Poslušam eno postajo in mi vsake toliko časa vtihne zvok, in čez kakšno sekundo spet igra.
Ima kdo kakšno idejo? Lahko kdo proba preko Conaxa poslušati radio (npr. 90's)
Kaj res nihče noče sprobat
confused-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
Kje imaš opcijo; "ne da se mi jebat za tako malenkost"?

ko ne bo delal net, tisto bo večja jeba :p
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Saj obstaja, znana tudi kot "ne bom kliknil na nobeno možnost, ker se mi ne da jebat za vsako objavljeno anketo"
wink-1.gif
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
Upam da ne ponavljam ampak tema je dooolga
smile-1.gif
že nekaj časa imam telemachpv trojček in snemalnik. Ampak slednji ni vreden nič ali pa jaz kaj ne znam. Dam snemati film in mi ponudi snemanje največ za 120 min ali do konca oddaje. Ampak kdaj ej konec oddaje seveda ne pogrunta in tako imam že precej posnetih filmov brez konca.

Odkar imam snemalnik imam hdd recorder odklopljen ker ko so prišli priklapljat se mi je mudilo in nisem spraševal kaj se da in kaj ne. Ali je na telemachov snemalnik možno priklopiti še hdd recorder?
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
49
Murgle
GSMobil
pozdrav.gif


Kaj bi lahko bil vzrok, da mi cel paket programov, ki so na 482 Mhz ne dela? Pravzaprav ne morem reči, da sploh ne delajo, ker EPG dela in prikazuje prave podatke, slike in zvoka pa ni. Prav tako ni famoznega sporočila "program ne oddaja ali je kodiran", ampak samo črn ekran
confused-1.gif


Pa SLO1 in SLO2 tudi včasih zakockata, z drugimi prohrami, tudi HD pa sploh ni problema...

Sem klical že dvakrat na support pa reaktivirajo kartico, spremeni pa se nič.