Telemach!!!

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
ksz

Se da dobit vecjo hitrost kot 4/512? Na firmo mogoce?
smile-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Mene pa zanima po nastavitvi 2.3. enostavno ni več kanala Animal Planet, sicer mi TV sam doda če se kaj novega pojavi in sem vsaj 3 x preveril tega kanala ni več ??? Ali lahko kdo napiše frekvenco, ker če ponovno sprožim iskanje mi vse zmeša, če pa ročno dodam kakega pa rabim frekvenco vedeti.

Zanima me pa še ali res ni tehničnih možnosti, da bi Telemach v bodoče ob takih spremembah že podal logični vrstni red kanalov ne pa mix na mix brez najmanjše logike od kanalov ?


Torej za podatke za Animal Chanel se priporočam !
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
@GSMobil

Kaj se da urediti, da bo na vseh tujih programih, ki imajo SLO podnapise , slovenski jezik prvi. Pri Samsungu je namreč problem, ker nima SLO jezika za podnapise in vzame prve, potem pa moramo vedno ročno nastavljati.
Hvala!
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Zdaj pri določenih programih zgleda, kot da živimo v Srbiji ( mogoče pa je to namen našega operaterja - da nas počasi navadi na srbščino ). Druga varijanta pa je, da nas hoče napeljat na Cisco-te ( ki edini podpirajo VOD ).
 
Nazadnje urejeno:

Tufy

Zelenc'
25. mar 2010
29
0
1
Opazil sem sledečo nenavadnost:

Na Technisat-u se Pink Si imenuje Pink Si, na Bravii pa se imenuje DisneyXD. Problem na izvoru ali televizorju? Dejstvo je, da sem Bravio nastavil takoj po tem "update-u", Technisat pa šele par dni kasneje.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Citat:
Uporabnik Pikec pravi:
Seveda je bila zmeda. In point vsega tega je???????
confused-1.gif

Bi bilo dobro slišat odgovor na tole ja
confused-1.gif


Da vem zakaj sem 2 uri zabil z nastavljanjem tv-ja.
uf-1.gif

Kolikor je meni znano, je bilo to potrebno enkrat narest, saj so bili prej določeni programi na frekvencah, na katerih je v zraku tudi precej drugih motenj (razni dalinci od garžnih vrat, rolet,...) in je imel marsikdo težave s kanali, ki so bili na teh frekvecah. O tovrstnih težavah je bilo tudi tukaj že govora, tako da ravno nepomemben problem najbrž ni bil(čeprav ga sam nisem imel, sem pa videl pri frendu, da so dejansko zafrkavali določeni kanali).

Mogoče bi lahko tudi preko e-medijev malo bolje obvestili naročnike, ampak dejansko smo vsi dobili obvestilo na položnici, tako da ne vidim problema (razen to, da moram en dan pogledat kako je s kanali na Handanu [se bolj malo uporablja], v dnevni na Ciscotu je vse OK).
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
826
41
28
Enostano, zato ker tega programa v začasni programski shemi do konca leta NE bo več.
ne-ne-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Zdaj pri določenih programih zgleda, kot da živimo v Srbiji ( mogoče pa je to namen našega operaterja - da nas počasi navadi na srbščino ). Druga varijanta pa je, da nas hoče napeljat na Cisco-te ( ki edini podpirajo VOD ).

To ni res tudi moja Philipska podpira VOD, samo bi mi moral operater kartico odkleniti pa bi lahko stestiral ....
 
Nazadnje urejeno:

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Ja imaš prav Animal Planet ja naj osnovnejši Sony 22 ka, ki ga imam v spalnici serija 3 seveda dela mnogo hitreje od TOP Philipsa, preklaplja hitreje in BP napiše frekvenco Animal Planeta, ki je 426000 če sem si prav zapomnil.

Po kar nekaj osebnih lastništvih Philipsa in Sonya gre moj glas zadnjemu, res pa je, da Ambrilighta nimajo!
 
Nazadnje urejeno:

Suunto

Zelenc'
3. mar 2011
20
0
1
Kranj
zdravo, ali lahko malo več poveste o izkušnjah obeh HD Ciscotov oz. priporočila, ki jih imate...
Kateri HD sprejemnik glede na to, da niso prav hvaljeni...
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Zdaj pri določenih programih zgleda, kot da živimo v Srbiji ( mogoče pa je to namen našega operaterja - da nas počasi navadi na srbščino ). Druga varijanta pa je, da nas hoče napeljat na Cisco-te ( ki edini podpirajo VOD ).

To ni res tudi moja Philipska podpira VOD, samo bi mi moral operater kartico odkleniti pa bi lahko stestiral ....

Tudi moj Samsung podpira VOD, vendar ne tega od Telemach-a.