Telemach!!!

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Danes bil serviser pri meni od Telemacha.
Ne vem kje jih pobirajo.Mislim,da kar iz borze tiste delavce ki jih je Ivan Zidar odpustil.
Hodil z neko škatlo in meril ter mi narisal shemo kako bi moralo bit.Odmaknem kavč un mu pokažem da je tudi tako narejeno.
Potem je meril pri Handanu in rekel,da je analogni signal vredu,digitalni pa ima motnje.
Potem so bili naenkrat kabli krivi.
Vse je delalo perfektno,dokler niso na Telemachu spreminjali frekvenc.Sedaj pa naenkrat kabli krivi.
Isti problemi so bili ko je Telemach prevzel Triero in so potem ugotovili da Telekom moti frekvenco na območju Tabora.
Frajer mi je izdal račun za 26€ ker je to moja krivda.Samo če je moja krivda,zakaj potem tudi sosedi isti kanali štekajo?
A bo sedaj cel blok moral kable menjat zaradi nesposobnega serviserja?
Pisal pritožbo na Telemach in če mi zaračunajo pri naslednji položnici teh 26€ pošljem vse skupaj varuhu človekovih pravic vsem časopisom vsem ustanovam,ki preganjajo tak kriminal,da hočejo opeharit potrošnika.
To kar se pa zadno leto grejo pri Telemachu pa presega že vse meje dobrega okusa.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Varuhu človekovih pravic? Zakaj, a te je tepel?
hysterical-1.gif

Itak ne boš naredil drugega, kot tukaj jamral. Če bi imel namen, bi naredil, kar se v takih primerih naredi. Poklical bi na Telemach, jih poslal v rodne kraje in zahteval, da pridejo uredit.

Evropsko sodišče si pozabil.
hysterical-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem jim že poslal in jim rekel naj pridejo uredit,poslal sem jih pa malo dalje kot samo do rodnih krajev.Varuha človekovih pravic bo rabil serviser,ker če še enkrat pride isti se bo nazaj odpeljal še samo leže in z modrimi lučkami.
Ko sem klical na njihovo centralo so pa rekli naj napišem reklamacijo kar sem pa tudi že naredil.GSMobil pa kot da se je pogreznil v zemljo.

@MadMitch če prečitaš par strani nazaj im pogledaš lokacije uporabnikov boš videl,da jih ima več v Mariboru probleme z frekvencami.
Dvomim pa da je kateri od njih moral kabel menjat.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
popotnik: pri tebi so bili (žal) podizvajalci in ne TM tehniki. Sem jih pa še enkrat poslal do tebe, tako da se bo zadeva bolj podrobno preverila.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@GSMobil

Najlepša hvala.Sem ti pa na ZS poslal kaj mi je napisal da bi naj menjal.
Tašči se je malo nasmejal in ona je samo kimala,tako da jo je peljal žejno čez vodo.
Razumel bi,da bi se to dogajalo samo meni,ampak se dogaja po celem bloku in pol me še nadere kot da sem 5 letni otrok,češ da jaz že ne vem kako se streže tej stvari.
Žal sem prepozno prišel domov,ko je on že bil na odhodu.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Jaz pa s Telemachom nimam težav!
Tud pri prehodu na DTV so prišli takrat kot so rekli in porihtali.
Sem v pravi temi ali se tu same težave pišejo?
grin1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Tudi jaz nisem imel, kar se tiče TV nobenih težav. Žal, pa po nadgradnji dig. TV tega ne morem več rečt. Sedaj mi programi, kot so ID Discovery, Animal Planet in National geografic občasno zmrzujejo. Prej se to ni nikoli dogajalo. Sem pa iz MB-rotovž.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Dale: odgovorjeno
wink-1.gif
.
darjan: nekaj ni blo ok, pa je blo treba menjat in nastavit linijo. Imaš pa zdaj še boljši signal kot prej.
 

thejan2009

Pripravnik
25. feb 2011
39
0
6
Hmm, sem na telemachovo številko klical pa sploh ne izgleda da bi lahko trojčka naročil.. Se zdaj naroča samo še preko spletnega obrazca?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Tudi jaz nisem imel, kar se tiče TV nobenih težav. Žal, pa po nadgradnji dig. TV tega ne morem več rečt. Sedaj mi programi, kot so ID Discovery, Animal Planet in National geografic občasno zmrzujejo. Prej se to ni nikoli dogajalo. Sem pa iz MB-rotovž.

Tudi meni je to interesantno, isto sem MB-Rotovž. Ponavadi normalna slika, občasno pa tudi kakšne kocke (ponavadi popoldne okoli tretje ure).

Je pa res, da je tu omrežje najstarejše, mogoče bi morali signal ojačati. Je pa zanimivo, kako je bila prej na trieri normalna slika pri analognem signalu, sedaj pa je čez noč postala meglena.