Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik DirtyHarry pravi:
Pozdravljeni!

Mene zanima, kako lahko brez penalov prekinem pogodbo, če download hitrost večino časa temeljito odstopa od tiste, ki je deklarirana v paketu.

Imam paket 12/1. Hitrost nikoli ne preseže 10/1, 10/1 deluje le kratek čas v dopoldanskem času, kar dokazuje, da je moja napeljava po hiši dovolj dobra. Čez dan se giblje okrog 4/1, zvečer, ko bi pa internet najbolj rabil pa pade tudi pod 1/1.

Sem iz okolice Maribora (proti Ptuju).

Ima kdo kak primer pritožbe oziroma odpovedi, ki jim ga lahko pošlejem.

Hvala za odgovore.
DirtyHarry: zate sem zadevo preveril. Žal si ti na Kabel TV, ki je čisto zase, od Telemacha dobi samo link, ki pa je vrh glave zmogljiv za vse uporabnike, ki jih imajo. Zvečer imajo lokalno res zabasan link, tako da jih kar pokliči in pocukaj za rokav, če mislijo kaj nadgradit.
 

rdaniel

Zelenc'
25. nov 2009
10
0
1
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:

DirtyHarry: zate sem zadevo preveril. Žal si ti na Kabel TV, ki je čisto zase, od Telemacha dobi samo link, ki pa je vrh glave zmogljiv za vse uporabnike, ki jih imajo. Zvečer imajo lokalno res zabasan link, tako da jih kar pokliči in pocukaj za rokav, če mislijo kaj nadgradit.

GSMobil: 5 dni nazaj sem ti na ZS poslal problem pri sorodnikih, pa nisem dobil nobenega odgovora, kakor tudi težava ni odpravljena...

lp
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Žal imam res toliko dela, da ne zmorem vsega naenkrat
frown-1.gif
. Nisem imel časa odpisat, sem pa preveril in vidim, da je tehnik težavo na signalu uredil v torek in od takrat imajo sorodniki neprekinjen internet (modem online: 2dni, 23ur, 14min). Ne vem, dajva na privat, če imaš vedno kakšne težave, samo iz naše strani bi moralo sedaj delat bp.
 

Tians

Zelenc'
30. okt 2010
13
0
1
Verjamem, da si zelo zaposlen, ampak vseeno nas zanima, kako kaj napreduje glede VoD-a, saj verjamemo, da je veliko stvari za nardit, ampak vseeno je fino od časa do časa dobit kak update, da vsaj približno vemo, kako stvari stojijo - ali se premikajo ali so težave in stvar stoji ipd.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Saj pravim, glede VoD-a je tako, da sta trenutno notri filma Shutter Island in Up in the Air, saj bo katalog vsebin narejen in na serverju čez nekaj dni. Rad ustrežem, samo vse pa le ni odvisno od mene
wink-1.gif
.
 

Tians

Zelenc'
30. okt 2010
13
0
1
Aha, saj za prve teste bi tudi 2 filma bila dovolj. Torej moramo počakati na to, da bo ustvarjen katalog s še več vsebinami, da bomo lahko preizkusili zadevo? Ali sem kaj narobe razumel?
smile-1.gif
 

rdaniel

Zelenc'
25. nov 2009
10
0
1
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Žal imam res toliko dela, da ne zmorem vsega naenkrat
frown-1.gif
. Nisem imel časa odpisat, sem pa preveril in vidim, da je tehnik težavo na signalu uredil v torek in od takrat imajo sorodniki neprekinjen internet (modem online: 2dni, 23ur, 14min). Ne vem, dajva na privat, če imaš vedno kakšne težave, samo iz naše strani bi moralo sedaj delat bp.
Potrjeno dela.

hvala
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Oj GSMobil...kaj je s to klinčevo madžarsko sinhronizacijo na Viasat explorerju? Že tako me motijo romunske reklame na NGC, tole je pa popolnoma negledljivo!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik Rotty pravi:
Oj GSMobil...kaj je s to klinčevo madžarsko sinhronizacijo na Viasat explorerju? Že tako me motijo romunske reklame na NGC, tole je pa popolnoma negledljivo!
Rotty, ročno prestavi na angleški zvok pa boš imel mir
wink-1.gif
.
1060407-141120103522.jpg
 

Priponke

  • 1060407-141120103522.jpg
    1060407-141120103522.jpg
    237,1 KB · Ogledi: 176
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdaj je že drugo nedeljo zapored "crknil" cisco in potem je po izklopu iz elektrike sledil "upgrade"...

Pa ne samo meni
smile-1.gif

Bogi starejši uporabniki, ko bodo klicali, da je crknil daljinec (sem že dobil tak klic danes).

Nekaj tu ne štima s to digitalno tv pri nas, sploh odkar kodirajo signal, poleg tega pa se je skoraj istočasno pojavilo "sneženje" na analognem signali, kjer je prej bila bp slika...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
A se še pri kom dogaja, da zvok in slika nista usklajena? kakšno desentko, dve je razlike, ampak je zelo moteče.

Opazil včeraj pri fox life kanalu.

ko sem izklopil in ponovno vklopit digitalni sprejemnik, je bilo OK, a le za kakšnih 5min
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
aha, nas je več takšnih.

predlagam, da začnemo pošiljat reklamacije in zahtevamo primerno znižanje mesečne najemnine, oz odpravo napake.

Ste za?