Telemach!!!

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Telefon prikljuci v fax (v passthrough prikljucek za telefon, ponavadi je zraven tistega, kamor je prikljucen fax), tisto bedarijo od arzdelilca pa vrzi v smeti, ker nima kaj iskati na liniji.
 

Tians

Zelenc'
30. okt 2010
13
0
1
@GSMobil: je že kakšna nova informacija v zvezi s "testnim" VOD-om?
smile-1.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
telemach in njihov internet
sedaj jih imam pa dovol
zamenjal ruter in tako da sem šel iskat njihovega da bi delovalo internet tako kot mora.
do danes vse ok sedaj se pa je začelo hitrost ni takšna ko bi morala bit
upload od 3kilo do 3,5Mb download pa od 29 do 42Mb moralo bi pa bit 5/50Mb
ko izklopiš ruter pa dela tako kot mora
ruter je nastavljen tako kot mora bit da je zaščiten dostop do wifija ostalo pa avtomatsko IP
te stavari so se začele dogajat po nadgradnji nihovega omrežja od takrat mi že stari ruter ni deloval sedaj pa še ta po 3 dneh začel še slabše delovat kot prejšnji stari
teste hitrosti sem delal da je bila samo kišta priključena na ruter preko UTP kabla.
ima kdo kakšne podobne težave
 

bazo

Pripravnik
15. nov 2010
124
0
16
Men se je že zgodil, da men ni delu internet tko kot bi mogu , v drugmu računalniku je pa napolno delal, seveda vse preko routerja. Lahko da je sistem kej al pa reseteri mrežno na računalniku s komandami start\ cmd \ ipconig /release pol pa ipconfig /renew . Al pa preprosto reset routerja.
Ker če teb dela tko kot dela brez routerja potem veš kje je problem.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
ruter je njihov in ne moj
potem takem so oni krivi za napako
ta napaka se je začela posavljat po nadgradnji
da ruter in modem ne delata lepo skupaj
 

hajer

Zelenc'
31. maj 2008
25
0
1
Meni se dogaja isto, hitrost namesto 28 Mb samo bogih 11, dogaja se pa to nonstop. Ko izklopš ruter iz el. pa je nekaj časa bolje.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
danes pa vse lepo dela včeraj je bila napaka pri njih
edino kaj me jezi da z telefonom ko sem povezan signal ima na wifi naredi pa nena nič da moram izklopit in ponovno vklopit wifi pol pa dela
kaj se pa tiče prenosa preko ruterja pa nisem edini kot vidim pa še kolega ima tudi teževe od nadgradnje omeržja kot jaz mu tudi ne dela tako kot bi moralo.
to pomeni da ima nekaj telemach tudi krivde