Telemach!!!

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Pri naas v Lj. Šiška, Mostec pa zadnje čase vsake 30 - 90 minut hude tudi po 1 - 2 minutne motnje v signalu, ko digitalna TV povsem zakocka in net sede, sploh več ne vem, kaj tako turijo te digitalne kanale, če potem ne dela. Menite, da bi galvanski ločilnik na antenskem kablu lahko kaj pomagal ali ne, ker imam sicer top TV ??? Razočaran ........
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
matofill: daš podatke o naročniku prosim na ZS, da ti linijo do stanovanja/hiše preverim?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
LP
Kdaj misli telemach na EGPu prestavit uro na zimski čas.
Saj pa je?
Na TV1000 ni
ne-ne-1.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Kaj je t internetom katastrofa namesto 50/5Mb je to

Inicializacija . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . OK
izvajam 10s upload test (v smeri k internetu) 6.60Mb/s
izvajam 10s download test (v smeri k vam) 26.24Mb/s

Pritisni START za ponovno meritev

Inicializacija . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . OK
izvajam 10s upload test (v smeri k internetu) 6.52Mb/s
izvajam 10s download test (v smeri k vam) 24.80Mb/s

in speedtest.net

15,98/5,64Mb
19,66/5,63Mb
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Citat:
Uporabnik Jjendomen pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
LP
Kdaj misli telemach na EGPu prestavit uro na zimski čas.
Saj pa je?
Lp
Uporabljam Conax modul in na EGP ura ni prestavljena, kaže spored po letnem času. TV imam nastavljen na Finsko po nasvetu tehnika od telemacha, ki je montiral digitalno TV.
 
Nazadnje urejeno:

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Doma imamo analogno Telemach kabelsko. Z Panasonicovi DVD zapisovalnikom, ki ima tudi EPG (GUIDE+) mi uspe z državo Avstrija in host kanalom Eurosport pridobiti EPG podatke, vendar samo za nekatere nemške programe. Ali bi se dalo nastaviti nekako, da bi EPG deloval tudi za naše programe?
Če je varijanta?
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Če imaš modul moraš naštimati da se ti samodejno prestavi čas, samo prej preberi od tv navodila.
Saj v menuju za uro ne morem nič prestavljat, ker je digitali sprejem in se ura nastavlja samodejno, imam pa LG tv.
Saj se tudi na drugem Tv ki je preko Cisota ni prestavila sama, temveč šele po resetu Cisota
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Na Samsungu sem moral ročno prestaviti uro iz +2 na +1 po srednjeevropskem času.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Če imaš modul moraš naštimati da se ti samodejno prestavi čas, samo prej preberi od tv navodila.
Saj v menuju za uro ne morem nič prestavljat, ker je digitali sprejem in se ura nastavlja samodejno, imam pa LG tv.
Saj se tudi na drugem Tv ki je preko Cisota ni prestavila sama, temveč šele po resetu Cisota

Evo isto, mam tut sam LG-ja, pa tam v meniju za čas sploh ne morem nič izbirati. Krneki.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Uro na EGP mi je uspelo uravnat tako, da sem LG TV izklopil iz elektrike. Po ponovnem vklopu mi je napisal naj nastavim uro. Tako imam sedaj nastavljeno na "Offset" spodaj pa GMT+1, v poletnem času pa je bilo GMT+2.
cheer.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Od tega trenutka je v sistem vključena nova nadgradnja za GRUNDIG televizorje, ki odpravi težave z podnapisi na digitalnih programih.
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Pri naas v Lj. Šiška, Mostec pa zadnje čase vsake 30 - 90 minut hude tudi po 1 - 2 minutne motnje v signalu, ko digitalna TV povsem zakocka in net sede, sploh več ne vem, kaj tako turijo te digitalne kanale, če potem ne dela. Menite, da bi galvanski ločilnik na antenskem kablu lahko kaj pomagal ali ne, ker imam sicer top TV ??? Razočaran ........

Jaz imam v Domžalah podobne težave, zadnje čase nam praktično nekajkrat na dan za kakšno 1-2 minuti sliko začne kockat in posledično se izgublja zvok. Zadeva je ratala že zelo moteča... Imam pa digitalno TV osnovni paket.

Conax modul sem pa pred parimi meseci že menjal za tega z rdečim feferonom...