Telemach!!!

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
Ko tak pogledaš 2€ na mesec sploh ni drago, zdaj pa da si še vsaj 5 let njihov uporabnik znese to 120€ lep znesek pa še na koncu koncev ni tvoje še lepše
smile-1.gif
splača se kupit modul v lastni režiji!
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Imam tole traparijo, ki sem jo dobil na Telesmehu:
conaxci-large.jpg

Danes skoraj noben kanal ne dela. Vse zakljenjeno oz. kriptirano.
Me ima, da jim povem zgodbo o mami in psu!
Račun bom po lastni oceni znižal pa naj se "razmnožujejo"!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Alioth: joj no, pa ne tako paničarit. Potrebno ti je samo reaktivirat kartico in pustit za 15 minut na enem zaklenjenem programu pa se bo vse aktiviralo. Zgornja "traparija" nima nič s tem, tudi če bi svojo nabavil na eBayu bi blo isto
tongue-1.gif
. Sem ravno na službeni mašini, če daš podatke na privat ti jo takoj poaktiviram, velja?
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Ne paničarim. Imam 3 kartice. Vse 3 mi v Kaonu delajo BP. Torej so update-ne. V Conaxu jih imam lahko cel dan, pa je še vedno pol programov scrambled. In zdajle zvečer mi pop, A, TV3 in podobne odklepa včasih 10 sekund, včasih pa sploh ne. Delata pa mi oba HBO, na katera sploh nisem naročen.
Še enkrat, star sprejemnik Kaon, ki mi je ostal od LJ kabla dela, Conax pa samo delno ali sploh ne.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Alioth: HBO ti dela zato, ker imaš promo zastonj do konca meseca
wink-1.gif
. Ajd, greva na privat rešit ostale programe.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Evo, jaz pa jih bom tu pohvalil!! Pred 2 dnevoma naročil nov priključek ( grem stran od Siol ) in so danes že prišli priklopit!
Zahvala tudi GSmobil-u!!! CAR!
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Sedaj imam analognega trojčka, razmišljam o prehodu na digitalnega. Zanima pa me kako je z radijskimi programi, saj imam sedaj preko radijske vtičnice priklopljen hišni kino in na njem poslušam radijske programe. Ker mi digitalna shema radijskih programov ne odgovarja, me zanima, če bom še naprej lahko poslušal analog. radijsko shemo na hišnem kinu in gledal digitalne TV programe prelo LCD z DVB-C turnerjem.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Sedaj imam analognega trojčka, razmišljam o prehodu na digitalnega. Zanima pa me kako je z radijskimi programi, saj imam sedaj preko radijske vtičnice priklopljen hišni kino in na njem poslušam radijske programe. Ker mi digitalna shema radijskih programov ne odgovarja, me zanima, če bom še naprej lahko poslušal analog. radijsko shemo na hišnem kinu in gledal digitalne TV programe prelo LCD z DVB-C turnerjem.

Lahko boš poslušal enako kot do sedaj.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.392
2.417
113
Nisem sicer vsega bral ampak ali se vam tudi dogaja da že nekaj dni zajebava digitalna kabelska? 2 dni nazaj ni bilo skoraj nobenega digitalnega kanala razen SLO1, SLO2 ter še mogoče par drugih, sedaj pa še vedno ni vseh kanalov, recimo Discovery? Piše scrambled ali nekaj takega... Gre pa za KKS Slivnica. hvala
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.951
1.833
113
zaklenli so zastojn digitalno shemo. po kartico se sprehodi do operaterja. ki kak kolko zakaj kam, pa preberi malo par postov nazaj
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
conaxci-large.jpg


Rešitev za tiste, ki imajo gornji CI modul in težave - počasno ali neuspešno dekriptiranje.

Ta nesrečni modul sem na TM zamenjal za TechniSat (na nalepki je rdeč feferon) in zdaj dela OK.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.392
2.417
113
Prokleta banda hudičeva, plačujem kabelsko a zdaj morem še hodit po neko ******* kartico tja.... Za koga pa sploh zaklepajo to? Saj pa te ne moreš gledat njihove sheme če nisi njihov naročnik
bonk.gif