Telemach!!!

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Močno dvomim, da je cela serija tega proizvajalca kvarna. Prej bi okrivil posamezni kos.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Placujes analogno shemo, ja. Digitalno si imel "nekaj" let zastonj, sedaj je pa zaklenjena. Ce zelis imeti vec programov, boljso sliko in vse kar pac ponuja dvb-c, placaj, drugace bodi pa tiho.
Zakaj zaklepajo? Tudi na t2 moras doplacati, da lahko gledas dolocene programe...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Placujes analogno shemo, ja. Digitalno si imel "nekaj" let zastonj, sedaj je pa zaklenjena. Ce zelis imeti vec programov, boljso sliko in vse kar pac ponuja dvb-c, placaj, drugace bodi pa tiho.
Zakaj zaklepajo? Tudi na t2 moras doplacati, da lahko gledas dolocene programe...
Hvala. Še obstajajo naročniki, ki jim je kaj jasno.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.174
1.359
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Prokleta banda hudičeva, plačujem kabelsko a zdaj morem še hodit po neko ******* kartico tja.... Za koga pa sploh zaklepajo to? Saj pa te ne moreš gledat njihove sheme če nisi njihov naročnik
bonk.gif


Na črno se priklopiš. No saj se še vedno da, ampak malo težje...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.393
2.417
113
Čakajte zdaj malo? Plačujem analogno shemo 15,70€? Digitalna shema pa stane 16€? Kdo je zdaj tukaj nor in zakaj na računu ne spremenijo imena iz ANALOGNA v DIGITALNO in stvar rešena?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.174
1.359
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Čakajte zdaj malo? Plačujem analogno shemo 15,70€? Digitalna shema pa stane 16€? Kdo je zdaj tukaj nor in zakaj na računu ne spremenijo imena iz ANALOGNA v DIGITALNO in stvar rešena?

Če se prav spomnim je analogna preko 16€ in je dražja od digitalne.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.393
2.417
113
Lažem, 15.60€ plačujem KKS Slivnica. Kakrkoli 20 30 centov gor al dol ne vidim logike. V ponedeljek kličem in jem j**** mamice in hočem takoj kartico. Banda.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.393
2.417
113
Pa da bi mi vsaj en frajer dopis poslal in rekel da se pač s tem in tem datumom ukinja pa ta pa shema in kakšne so moje možnosti. Ništa.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
ROTFL!!! Dobra! Si bil kdaj pisno obvescen, da bos imel toliko casa odklenjeno DTV? Sicer pa ze lep cas poteka akcija prehoda na digitalno tv. Ce se nisi moral prej zmrdati, bodi sedaj lepo tiho.
Lahko recem, da so tudi mene presenetili, ceprav sem pricakoval, da se bo to slej ali prej zgodilo, zato sem tri dni "pretrpel" ob analognih programih..

BTW: GSMobil, hvala
smile-1.gif
)
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
Bom kar v tale thread napisal, ker se tiče Telemacha:

Vprašanje za mmx-a oz. GSM mobila; imam dve naročnini na osnovni paket + 1 HBO naročnino. Zakaj
sta TV3 in MGM že en teden zaklenjena , če pa naj bi bila del osnovnega paketa ?? ?
confused-1.gif


Ima še kdo enake težave ?

Tale Lastovka iz Krvavca postaja ena velika žalost v primerjavi z IP TV ponudniki storitev. Zdaj so iz osnovne sheme zaklenili še Viasatove programe (TV1000, Viasat explorer, Viasat history) .
crazy1.gif
So bili odklenjeni samo v promocijske namene ?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Omenjene težave izhajajo iz storitev preko fiksnega dela, torej kabla, ali zračno preko lastovke? Kaj imaš?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.393
2.417
113
Glej ne bodi pametn ne mislim se s tabo prepirat, vsi se pač ne spoznamo v nulo na to in nimamo naštudirane kabelske sheme torej kako dejansko je in kako bi moralo biti. Daj mi ti povedat ko se spoznaš, od kod bi naj jaz vedal da je bila sedaj digitalna shema zastonj? Če pa mi je nihče ni nikoli niti ponudil za doplačilol niti mi je nihče ni omenjal. Sicer nevem kako imajo to v mestu porihtano ampak nas ni KKS Slivnica nič obveščal o kakšnih novostih itd.. Torej jaz sem digitalno kabelsko razumel kot stvar ki je v osnovnem kabelskem paketu torej da rabiš samo digitalni sprejemnik DVB-C in je to to.
 

Jarovit

Pripravnik
7. sep 2007
105
1
18
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Glej ne bodi pametn ne mislim se s tabo prepirat, vsi se pač ne spoznamo v nulo na to in nimamo naštudirane kabelske sheme torej kako dejansko je in kako bi moralo biti. Daj mi ti povedat ko se spoznaš, od kod bi naj jaz vedal da je bila sedaj digitalna shema zastonj? Če pa mi je nihče ni nikoli niti ponudil za doplačilol niti mi je nihče ni omenjal. Sicer nevem kako imajo to v mestu porihtano ampak nas ni KKS Slivnica nič obveščal o kakšnih novostih itd.. Torej jaz sem digitalno kabelsko razumel kot stvar ki je v osnovnem kabelskem paketu torej da rabiš samo digitalni sprejemnik DVB-C in je to to.
Eni ste pa res neverjetni. Kako kdo kako stvar razume je eno kaj pa piše v pogodbi, ki jo podpiše je pa drugo. Sposobni ste najt forum in na njem pi...t niste pa sposobn pogledat pogodbo oz. se spomt na kak paket ste naročen kjer vse piše čarno na belem tako, da se ni potrebno spoznat na ničessr samo brat je treba znat.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.393
2.417
113
Glede na to da imam že enih 10 let enak paket v pogodbi ni govora o kakšnih digitalnih shemah a se ti zdi? Ali pa je tvoj kraj tako razvit in ste že pred 10 leti imeli digitalne pakete? Bimbo