Telemach!!!

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik tejc007 pravi:
Radirko kaj si hotu povedat?

Kateri del od "zakaj je Telemachu pretezko cel multipleks A (in ko pride B, tudi tega) spraviti v kaksno prosto mesto v programski shemi kabelske" ti je nerazumljiv ? Pojasni, da ti bom lahko razlozil, kaj sem "hotu" (hotel) "povedat" (povedati).
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
pa kaj toti na telemachu so res na glavo padli, vse nam bodo omejili. predlagam da se trgovine, kjer prodajajo televizje ukinejo in jih začnejo prodajati pri telemachu, in bodo imeli nadzor kdo ima dvb-c, ne pa da mi bodo zdaj če imam tv, ki ima dvb-c kasirali to sranje, ker že tako plačujemo digitalno televizjo. KATASTROFA TELEMACH.

ps. nikjer na strani nisem zasledil, da bi bilo omenjeno, da ne smeš imeti svojega sprejemnika. naj me kdo popravi, pa prilepi link, če je kje zabeleženo.
 
Nazadnje urejeno:

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Ali še nisi prišel do tega, da se pri nas vsaka usluga plača.

Nihče te sili, da moraš imeti telemach.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
danes pa so mi res pritisk dvignili, že zjutraj na tehnični podpori, ja gospod za 10 sec izključite sprejemnik pa vključite, a je vredu zdaj. Halo. Zdaj pa še s tem sranjem, joj joj bo veselo v pisarnah telemacha v prihodnjih dneh
smile-1.gif
)
 

Jarovit

Pripravnik
7. sep 2007
105
1
18
Pa kaj se narašaš, če hočeš DTV gledat plačaj drugače pa imaš DBVT shemo. Tlemachu pa lahko samo hvala rečeš za brezplačno gledanje DTV do sedaj.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
a ni dovolj da jim za to "nedelovanje" moram plačevat najmanj 16 evrov? pa med tem ko gledam tv, kot da bi imel na sprejemniku funkcijo ustavi bi šel na kavico in ko pridem nazaj play
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik jure1985 pravi:
pa kaj toti na telemachu so res na glavo padli, vse nam bodo omejili. predlagam da se trgovine, kjer prodajajo televizje ukinejo in jih začnejo prodajati pri telemachu, in bodo imeli nadzor kdo ima dvb-c, ne pa da mi bodo zdaj če imam tv, ki ima dvb-c kasirali to sranje, ker že tako plačujemo digitalno televizjo. KATASTROFA TELEMACH.

ps. nikjer na strani nisem zasledil, da bi bilo omenjeno, da ne smeš imeti svojega sprejemnika. naj me kdo popravi, pa prilepi link, če je kje zabeleženo.

Sprejemnik lahko imaš svoj vendar ti brez njihove kartice nič ne koristi.
Prvi sprejemnik od njih je zastonj za drugo in tretjo TV pa plačaš 2€ na mesec.
Če si imel prej dva sprejemnika jih lahko zdaj zastojn menjaš za conax modul.Če maš en sprejemnik lahko iz tistega potegneš kabl na drugo TV in imaš tam kao analogno shemo.Drugače pa si lahko kupiš svoj conax modul in greš k njim samo po kartico.
A si že slišal za pregovor,da se še mačke nena zastonj gonijo?
Ti si pa mislil da boš zastonj TV gledal in pol praviš,da so pri Telemahu na glavo padli?
Če hočeš zastonj TV gledat pol si kupi DVB-T sprejemnik,da boš zemeljske kanale gledo,digitalni se pa žal pri vseh ponudnikih plačajo.Vprašaj malo uporabnike T2 in Siol kako oni TV gledajo in če ima kateri na drugi TV zastonj.
Tisti ki še nimamo LCD tv-jev plačujemo vsak mesec 2€ za drugo kartico z sprejemnikom vred odkar smo šli na digitalno,tako da je to edino pošteno,da sedaj tisti,ki imate LCD-je tudi plačujete za drugi TV.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Več kot leto so to napovedovali - jaz sem si takoj nabavil 3 kartice ( brezplačno ), dobil sem HDD snemalnik, kolega mi je šenkal conax modul in nato sem dokupil še en DVB-C zunanji sprejemnik ( za 30 € ). In sedaj lahko mirno spim.
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
KSZ.

Imam vprašanje (nisem prebrskal celega foruma): Če spremenim naročnino iz paketa 16,xx EUR v digitalno za 16 EUR ali lahko ostali televizorji še naprej sprejemajo analogni signal? Pri starših imajo v hiši tri TVje, od tega je samo en LCD.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Gužvo majo
wink-1.gif
. Vseh 70 linij je zasedenih na polno. Če rabiš kaj takega, daj na privat, ti bom jaz pomagal...
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Da nebomo samo šinfali - čisto sami smo si krivi, da je gužva. Že celo leto nas vabijo, da preklopimo na digitalno in kot ponavadi vsi čakamo na zadnji dan.

Isto se bo zgodilo decembra vsem imetnikom strešnih anten, ki še nimajo porihtano vse za sprejem DVB-T signala.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Je ja
wink-1.gif
. tudi na firmi se že pripravlja, dodatno bo zraven recepcije en "studio" kjer bodo te reči na voljo za videt. Napišem pa kaj več takoj, ko izvem podrobnosti.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Da nebomo samo šinfali - čisto sami smo si krivi, da je gužva. Že celo leto nas vabijo, da preklopimo na digitalno in kot ponavadi vsi čakamo na zadnji dan.
Kaki zadnji dan? Kdaj? Kaj pa bo? Ukinjen analogni signal na kablu?
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Da nebomo samo šinfali - čisto sami smo si krivi, da je gužva. Že celo leto nas vabijo, da preklopimo na digitalno in kot ponavadi vsi čakamo na zadnji dan.

Isto se bo zgodilo decembra vsem imetnikom strešnih anten, ki še nimajo porihtano vse za sprejem DVB-T signala.

No, imetnikom stresnih anten, ki premorejo TV z DVB-T (ali pa zunanji tuner(), ni treba storiti nic; prikljucijo in dela.