Telemach!!!

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Domžale Predvidoma do konca marca 2010
Koper Predvidoma do konca marca 2010
Škofja Loka Predvidoma do konca marca 2010
Žirovnica Predvidoma do konca marca 2010
Koper Predvidoma do konca marca 2010

Toliko o ažurnosti...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Ura pa je ŠE VEDNO zimska
bonk.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Pri meni (Maribor):
- EPG dela
- ura (tista v onem okenčku spodaj, ki se pojavi pri vsakem preklopu kanalu, vsebuje uro, datum, ime postaje, naslov programa in še kaj)
 

Tufy

Zelenc'
25. mar 2010
29
0
1
EPG kvečemu pogojno dela. Upal sem, da bomo po tem 4-dnevnem mrku dobili kaj več, zgodilo pa se je ravno obratno (jap, Telemach)... Zaenkrat (beri: tako bo še kakšen mesec) ne deluje EPG na TV 1000, Hallmark, MGM, Boomerang, Fox Crime,...

Fox Life v časa svojega obstoja pri Telemachu itak še ni videl EPG-ja. Enako velja za SLO HD (tukaj bi z minimalnim vložkom dela samo prepisali podatke za SLO 1)...

HD programe je pa že brezveze omejati... Kdaj jim je nazadnje deloval EPG? Kakšen mesec ali dva nazaj, ne?
 
Nazadnje urejeno:

misi

Pripravnik
18. sep 2008
42
0
6
A se še komu CIsco HD recorder samodejno ugaša? Meni se je danes že drugič v zadnjih parih dnevih. Sicer potem po vklopu takoj spet dela, sam dokler se ne dojameš kar bleješ kje je slika.
 

gali

Pripravnik
17. sep 2007
128
10
18
Na Telemachu ne dela EPG na nobenem HD programu. Prav tako ni teletexta na SLO HD, ceprav ga lahko na DVB-T uporabljas. Pri mnogih programih, kjer so oglasevani slovenski podnapisi, jih ni.

Telemach zbudi se in ukrepaj!!!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.395
2.419
113
Dajte mi nekaj rečt glede Telemacha, sedaj imam paket L in sicer:

Hitrost: do 15360 / 1536 kbps + televizija + Brezplačni klici znotraj omrežja Telemach in Detel
Naročnina: €40,00 (9.585,60 SIT)

No in zdaj smo si na enem LCDju ki ima samo DVB-T zaželeli digitalnim programov in bi potrebovali digitalni sprejemnik in sedaj bi se morali vezat na nove pakete ki v našem rangu izgleda tako:

Digitalni trojček 3.0 (39,00€)

DTV 3.0 M+
o 114 televizijskih programov
o 60 radijskih programov
o Osnovni digitalni sprejemnik
o Internet 6 Mbps / 1 Mbps
o Brezplačni klici znotraj omrežja Telemach in Detel

Torej kje je problem? Vse lepo prav ampak nov paket nam bo hitrost interneta mooooooooooooooooočno znižal. Torej a obstaja kakšna pot kjer bi se prišlo do digitalnega sprejemnika in da bi ostali na starem paketu L? Koliko sploh stanejo DVB-C sprejemniki? Hvala

Lp
 
Nazadnje urejeno:

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Dajte mi nekaj rečt glede Telemacha, sedaj imam paket L in sicer:

Hitrost: do 15360 / 1536 kbps + televizija + Brezplačni klici znotraj omrežja Telemach in Detel
Naročnina: €40,00 (9.585,60 SIT)

No in zdaj smo si na enem LCDju ki ima samo DVB-T zaželeli digitalnim programov in bi potrebovali digitalni sprejemnik in sedaj bi se morali vezat na nove pakete ki v našem rangu izgleda tako:

Digitalni trojček 3.0 (39,00€)

DTV 3.0 M+
o 114 televizijskih programov
o 60 radijskih programov
o Osnovni digitalni sprejemnik
o Internet 6 Mbps / 1 Mbps
o Brezplačni klici znotraj omrežja Telemach in Detel

Torej kje je problem? Vse lepo prav ampak nov paket nam bo hitrost interneta mooooooooooooooooočno znižal. Torej a obstaja kakšna pot kjer bi se prišlo do digitalnega sprejemnika in da bi ostali na starem paketu L? Koliko sploh stanejo DVB-C sprejemniki? Hvala

Lp

Če imaš L paket internata, potem samo za internet plačaš 40€, zravn morš potem še prištet kablsko + telefon,
V paketu Digitalni trojček 3.0 (39,00€) pa imaš vštet že internet + telefon + analogno tv + digitalni sprejemnik + 114 digitalnih televizijskih programov
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.395
2.419
113
Gori vse piše, imam paket L novi (tako piše v pogodbi), 15mbitov interneta (dol mi vleče s 1,5MB/s) + telefonija + TV. L torej ni samo paket interneta ampak trojček...

Lp