Telemach!!!

B81

22. jul 2007
36.438
10.240
113
To je en človek za vse skupaj in če ni ravno tam pri telefonu, je pač zaseden ton...
smile-1.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
kako kaj kaže z modemi za digitalen trojček 2XL v Mariboru
prejšnji teden sem podpisal papir za zamenjavo paketa na 2XL takrat so rekli da nimajo modemov pa da bo serviser pripeljo
sedaj pa že malo dolgo traja pa ne sluha o njih počasi bo prvi v mesecu ko bi mi naj povečali hitrost interneta te dodali HD kanale
brez modema bo to malo težko.
ima kdo kakšne informacije glede modemov.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Zanimivo, slišim, da Cisco modemi za 2XL in 3XL pakete so... Kateri sistem, Rotovž, Tabor?
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Je kdo opazil med prenosi SP hokeja, da ob pocasnih posnetkih slika prav nemarno skace gor in dol za vrstico ali dve ? Med normalnim predvajanjem se tega ne opazi. Ne vem ali je to stvar Telemacha (4 : 3 slika, ki ocitno prie iz 16 : 9 signala) ali se vidi tudi drugje ?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Od danes naprej je HD paket mogoč tudi na osnovno shemo. Če osnovni sprejemnik zamenjate za HD snemalnik je doplačilo 2€, če pa osnovnega obdržite za tega dodatnega plačate 4€. Sam HD paket pa stane ne glede na sprejemnik 6 evrov. Primer: osnovna shema + HD paket + menjava osnovnega digitalnega za HD snemalnik = 26€.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
ja pa novo politiko izdaje modemov v Mariboru tudi majo.
da modem prinesejo samo serviserji in ga nemoraš več dobit pri podpisu pogodbe za zamenjavo paketa zz XL na 2XL
zelo zanimivo to pomeni da nebom mel s prvim povečane hitrosti ker do takrat ne verjamem da bo serviser dostavo modem
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
nightfire: če ti je res toliko do povečane hitrosti, pa daj podatke na privat in jo boš imel že danes, predno dobiš nov modem...
 

Tufy

Zelenc'
25. mar 2010
29
0
1
Upam, da se bo (zaradi priliva novih uporabnikov) zdaj končno uredil EPG na teh programih...
 

din

Pripravnik
19. avg 2007
76
0
6
Jaz pa upam, da bodo končno uredili položnice. Že drugi mesec poslali položnico z napačnim zneskom plačila
bonk.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik din pravi:
Jaz pa upam, da bodo končno uredili položnice. Že drugi mesec poslali položnico z napačnim zneskom plačila
bonk.gif
.
Si reklamiral račun al samo tukaj nergaš?
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
še ima kdo iste težave na digitalni TV preko Cisco HD snemalnika jaz že od včeraj nimam Kabel1 , VOX , PRO 7, RTL , RTL 2
nekateri prekinjajo sliko pa zvok
pa so se vrnili kanali pa dalšem času pa slika se je tudi uredila na drugih programih
 
Nazadnje urejeno:

din

Pripravnik
19. avg 2007
76
0
6
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Citat:
Uporabnik din pravi:
Jaz pa upam, da bodo končno uredili položnice. Že drugi mesec poslali položnico z napačnim zneskom plačila
bonk.gif
.
Si reklamiral račun al samo tukaj nergaš?
Seveda sem reklamiral, že tretji račun zapored. Po prvi reklamaciji sem dobil popravljen račun, za zadnja dva pa samo prazne obljube.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Je res, da kablaši pri Telemachu z analognimi paketi sedaj dobivajo STBje? Nekaj se govori to za naš kraj (Trbovlje), da naj bi množično okoli hodili tehniki in priklapljali STBje in nekaj se še omenja digitalno TV, a ne vem točno.
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Je res, da kablaši pri Telemachu z analognimi paketi sedaj dobivajo STBje? Nekaj se govori to za naš kraj (Trbovlje), da naj bi množično okoli hodili tehniki in priklapljali STBje in nekaj se še omenja digitalno TV, a ne vem točno.

Če podpišeš novo pogodbo v vsakem primeru podpišeš pogodbo za digitalni paket, ker samo analogni paketi ne obstajajo več. In pri digitalnem paketu dobiš zraven STB za digitalne kanale.