Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Ne vem, zakaj bi se sekiral? Analogna shema + digitalna shema + osnovni STB je skupaj 16€, samo analogna pa 16,27€...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Od danes naprej je v shemo vključen program
viasat_nature_new.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
ja kdaj pa bodo HD snemalnik cisco začel delovat
pa ta kanal dajo naj raje zraven SIXX.de ne pa Nature
 
Nazadnje urejeno:

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Satellit Astra 19,2°Ost
DVB-S (Digital)
Frequenz: 12460 MHz
Polarisation: Horizontal
Symbolrate: 27500 MS
FEC: 3/4

www.sixx.de

edino kaj je da začne oddajat 7.5.2010 naprej
 
Nazadnje urejeno:

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
meni zadnje dni tako "šteka" ta digitalna tv, da skoraj ni za gledat. Slika prihaja na momente kot da bi imel počasne posnetke, katastrofa je ta teleSMEH. Ima kdo podobne težave? kaj se da narediti?

hvala za pomoč

lp
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Zadnje dva dni so bile težave. sedaj odpravljeno. če se še ponavlja imaš prenizek nivo signala - naj ti pošljejo monterja da zmeri in uredi.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
baje so v LJ zj***** software in zato bi naj bile težave z digitalno televizijo (seveda 4 dni je trajalo da so ugotovili da nekaj ni vredu.). Katastrofa od tega telemacha. Kje je STARA Triera.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Morajo imeti neke težave tudi v Mb.

Kakšen teden nazaj je še vse delalo v nulo. Zdaj pa opažam, da pri nekaterih programih ne dela zvok (šport tv če se ne motim pa info tv), ali da zatika slika pa tudi občasno dlje rabi da preklopi med programi (cisco sprejemnik).
Vidim tudi da so podatki napačni v vodiču, prej je bilo ažurno zdaj pa je nekaj zastarelo.
To mi ni vščeč.

Ali pa je kaj s sprejemnikom.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
kliči, da ti pošljejo serviserja. Naj se zamislijo malo. Če bo treba bom jih vsak dan klical, ker take slike da mi vse šteka res ne mislim gledat. Pa da se mi sredi gledanja slo1 kanali zakodira in podobno.
 

B81

22. jul 2007
36.438
10.240
113
Kako štekanje? Pa kje to živimo?
Pa štekanja ni bilo na strešni anteni, ne da bi zdaj pri digitalizaciji vsega bilo...da gledaš tv pa ti nekaj šteka zraven, pa to popizdiš..
 

Tufy

Zelenc'
25. mar 2010
29
0
1
Mimogrede, od včeraj (13.5.2010) deluje 16:9 format programov RTVS tudi pri Siolu (bolje pozno, kot nikoli).

3-krat ugibajte pri katerem velikem operaterju tako osnovna zadeva še ne deluje...
 

nakoruzi

Pripravnik
8. mar 2008
209
0
16
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Očitno se kartica ni update-ala ( če imaš samo osnovno shemo ).

Tole je nabrž odgovor zame.
Ja očitno se res ni updatala... Zakaj že? A zaradi mene? Jaz rečem, da zaradi šalabajzerjev na Telemachu, operater na Telemachu pa pravi, da zaradi tehničnih težav. Bistvo je, da 5 dni ni bilo programov, ki sem jih naročil in jih plačujem.
Danes na srečo spet vse dela. A bo čez en mesec spet isto, ker se kartica ne bo update-ala?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jure1985 pravi:
kliči, da ti pošljejo serviserja. Naj se zamislijo malo. Če bo treba bom jih vsak dan klical, ker take slike da mi vse šteka res ne mislim gledat. Pa da se mi sredi gledanja slo1 kanali zakodira in podobno.

No, neko zmernost pa je treba imeti
smile-1.gif
ko so imeli težave z netom, modemom, so se mi opravičili.
Res pa je da sem napako opazil sam, sicer bi še kar obstojala.
Popolnoma enako napako na starem modemu opažam v službi, bom moral zamenjati tudi tam modem.

Drugače pa vidim, da imajo tehnične težave, ki jih odpravljajo. Če potem ne bo delalo bom šele klical, zdaj pa serviser nima kaj, če je feler drugje.

Na infotv nimam zvoka in na šport Š1, ziher še kje je kaki feler.
Če pa dam na analogne pa je.

Je pa to res zanimivo, ko sem mel kks in triero, praktično ni bilo tehničnih težav, mogoče 1x na leto...