Telemach!!!

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Malo morate ločit določene zadeve glede TXT preko HDMI-ja - če ima sam DVB-C sprejemnik vgrajen TXT dekoder ga bo na TV-ju prikazal ( nebo ga pa prikazal s pomočjo tipke na daljincu TV-ja ampak samo s pomočjo tipke za TXT na daljincu zunanjega DVB-C sprejemnika ) !
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
TTX-a pa res ne pogrešam. Počasi se bo treba tudi od tega posloviti saj je zastarel standard...
Verjamem, da marsikateremu atatu pritiče, saj je to njegovo okno v svet, ker nima internetea.

A je vam dejansko v užitek brskat po teletextu ?
smile-1.gif

S preglednim in ažurnim epgjem, nevem čemu bi ga imel?
Vse ostalo pa google?
wink-1.gif
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Jaz imam DVB-C TV kartico in mi MediaPortal lepo prikaže teletekst na računalniku. Ta novi cisco verjetno te funkcije (še?) nima implementirane.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
kako je sedaj z aktivacijo HD snemalnika je že Ljubljana kaj porihtala ker jaz že čakam od včeraj od 18ure pa še do zdaj ni nič aktivirano pa še na 2 hando snemalnikih mi je vrglo par kanalov ven piše da je conax zaščita nevem kja čarajo tu v Mariboru
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
nightfire: imej prižgano vso mašinerijo, pa mi daj podatke o naročniku prosim na privat, bomo takoj uredili.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
GSMobil:

Dej mi prosim razloži, čemu imate take probleme z EPG-jem?
A ga je tako težko "skopirat" in vnest not? Kdo se tukaj heca?

Odpreš 1 teden v naprej napisan Vikend in je vse točno.
Siol sporedi, napovednik, vse štima, če le ni kakih on the fly sprememb. Pri digitalnem EPGju, kjer bi pa človek pričakoval ažurnost do minute natančno (kar je tudi smisel da se ažurira takoj ob spremembi), pa niti osnovni podatki niso točni, oz popolnoma napačni, pa "program ne oddaja" itd itd.

Bi razumel, da se vam ne da za vsako cheap oddajo iskati opisa (kar sploh ni tezko in bi tudi to pričakoval - če kupiš program, zahtevaj listo, in to točno brez napak in dosledno ažurnost popravkov sporeda. ), ampak, da imate toliko težav z navadnim sporedom, ki je znan 1 teden v naprej, tega preprostno ne morem razumeti.
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik rollingstones pravi:
Zadeva (seveda) ne deluje, zopet se pojavlja problem s Conax modulom...
stupid-1.gif


To se dogaja že od četrtka, poleg tega je tudi EPG popolnoma napačen!

Še vedno ista težava!!!
jezen.gif


Misli kdo na Telemachu kaj ukrepati!?!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Se opravičujem, nimam ravno časa zdajle vse za nazaj brat. O kateri težavi se to gre? Za EPG pa preverim takoj.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.076
3.957
113
No sedaj so pa Hd kanali zaklenjeni Pa saj ne mislijo resno , da bom še dodatno 6€ plačeval na že teh 60€, mamico jim......