Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Jah, poglej na to drugače. Pri Telemach-u boš vzel HD paket (6€) in boš zato dobil vedno vse HD programe, ki so v shemi, tudi ko se bodo dodali novi. Konkurenca ima recimo vsak HD program 4€ mesečno. Pa izračunaj, koliko bi prišli tam vsi skupaj...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Meni so tudi SD kanali zaklenjeni.
Praktično vse, razen: SLO 1,2,3,HD; Tele M, AXN, in mogoče še kaj.
Recimo Pop TV in Kanal A sta tudi zaklenjena.

Je to normalno? Nekaj tednov nazaj se mi zdi, da je to delovalo.

Sicer je zdaj tudi slika in zvok, le čez je okvir, da je kanal kodiran in nisem naročen nanj.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Jah, poglej na to drugače. Pri Telemach-u boš vzel HD paket (6€) in boš zato dobil vedno vse HD programe, ki so v shemi, tudi ko se bodo dodali novi. Konkurenca ima recimo vsak HD program 4€ mesečno. Pa izračunaj, koliko bi prišli tam vsi skupaj...

Pri T2 je v paket L vključenih 11 HD programov za 18 EUR. Koliko jih dobim pri vas za ta denar?
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Prosim za pomoč. Naš digitalni ponudnik (hčerinska firma telemach) se je končno odločil in nam dal ponudbo za digitalni trojček.
Imam pa probleme pri obrazcu. Torej stvar je takšna. Imam eno digitalno televizijo z dvb/c sprejemnikom in en digitalni sprejemni. Torej bi potreboval 2 kartici eno za v tv in eno v digitalni sprejemnik. Zraven tega bi pa še potreboval en digitalni sprejemnik za tretjo televizijo. In če prav razume mi pripada ena kartica in en digitalni sprejemnik. Torej moram zakupit še eno kartico, ki pa me stane 0.90€ na mesec.
Sedaj pa jaz vas vprašam. Kaj napišem tam na črtico ali potrebujem conax modul in kartico ali samo kartico. Napišem na črtico pri modolu in kartici 2 ? In ali vzeti na reverz ali v najem?

Prilagam še ta del obrazca. Upam da ste razumeli kaj me zanima.



cenik.jpg

lp
 
Nazadnje urejeno:

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Jah, poglej na to drugače. Pri Telemach-u boš vzel HD paket (6€) in boš zato dobil vedno vse HD programe, ki so v shemi, tudi ko se bodo dodali novi. Konkurenca ima recimo vsak HD program 4€ mesečno. Pa izračunaj, koliko bi prišli tam vsi skupaj...

Pri T2 je v paket L vključenih 11 HD programov za 18 EUR. Koliko jih dobim pri vas za ta denar?

Kar se tiče pametnih HD kanalov na t-2 je zgodba takale:
Dodatni paket MelodyZen (SD in HD) 1,50 €
Dodatni paket Discovery HD 4 €
Dodatni paket National Geographic HD 4 €
Dodatni paket Eurosport HD 4 €
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
A je kdo opazil nove specifikacije paketov? Sedaj so HD aknali v paketu 2XL za 70 evrov, pri XL za 60 evrov pa je potrebno doplačati 6 evrov...
bonk.gif

Pa še dodatno vprašanje... vsi XL paketi so z digitalnih HD snemalnikom... a to pomeni da jih boste menjali?
Kaj se dogaja z vašo tehniko? Telefon malce deluje ali pa ne, HD kanali ne delujejo, kljub temu da imam HD paket, net malce zamrzuje, kvaliteta kanalov je padla (so kockasti in nižje ločljivosti) in vse to za 60 do 70 evrov na mesec...
sprasujem se.gif

Če imate tehnične motnje dajte vsaj obvestilo....
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Programi so kockasti in nižje ločljivosti?!? Kakšen primer, prosim? Drugače pa žal, kar "spaca" skupaj tv bajta, dobiš ti direktno...
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Ja meni tudi kocka. Prej nikoli!
Kaj je s tem? Na vsako uro sigurno 2x zakocka. Pri vseh kanalih.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.866
2.249
113
za šankom
predno bodo pri nas poštimal delovanje HD programov bodo drugod po svetu že kaj drugega gledal.da ne omenjam cene HD programov
bonk.gif
če je linija do konca odprta(primer optika) je prav vseeno ali gre HD signal skozi ali navaden mpeg2 ali mpeg4 skozi
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Ja pa zvecer se rado kej zatakne za kako sekundo. Ko imas orenk naglas ni lih lustno ko kar poci ko se neki zahakla...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.401
3.793
113
davorinm.wordpress.com
Ker mi telemachov center za pomoč naročnikom pravi "številka trenutno ni dosegljiva, poskusite ponovno kasneje"


hysterical-1.gif



Bom tu vprašal.

Če hočeš naročiti INTERNET. Ali je še pogoj kabelska TV?

Kako pa je pri drugih ponudnikih kabelskega interneta? Enako?

Hvala. Odgovor bi rabil čimprej.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Kabelska je pogoj. Glede "nedosegljive" številke pa samo tole: na 080 22 88 zaradi navala na digitalno tv trenutno pride okoli pet do šest tisoč klicev dnevno. Lahko zakupiš še sto linij in zaposliš še dvajset ljudi, pa tej gužvi ne bi bili kos.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Brez veze ne, samo najbrž bi se pa načakal
wink-1.gif
. Lahko pa meni javiš na ZS podatke o naročniku pa bo urejeno takoj.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Uuu, a takšna gužva. Morebiti ima na to vpliv tudi podražitev pri konkurenci?
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Kabelska je pogoj. Glede "nedosegljive" številke pa samo tole: na 080 22 88 zaradi navala na digitalno tv trenutno pride okoli pet do šest tisoč klicev dnevno. Lahko zakupiš še sto linij in zaposliš še dvajset ljudi, pa tej gužvi ne bi bili kos.

Kabelska TV je prodajni pogoj. Ne pa tehnični. Kot pred časom ISDN/PSTN za ADSL.

Kličejo pa verjetno bolj zaradi težav kot zaradi naročanja...glede na to kaj berem po forumih...