Telefonska številka

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Zanima me, če ve kdo kakšno številko imajo hrvati, če hočeš poklicati za informacije, da izveš kakšno številko ima kdo.
Pri nas je na primer 1188.

Gre za enega privatnika takoj za našo mejo, ki mi je dolžan dve plači - za en cel mesec pa od 1. do 18. Vse številke, ki jih je tisti cajt mel, več ne obstajajo. Sem klical na mobitel, kjer so mi rekli, da se je številka prenesla na simobil. Kličem tja, tam mi pa rečejo, da ga nimajo v evidenci ... Kličem na koncu še na 1188, kjer mi tudi rečejo, da ga nimajo v imeniku.

Sem preveril za njega in njegovo ženo, pa oba več ne obstajata. Ne vem, če se nista slučajno v zemljo pogreznila?

Če je kdo iz okolice Zavrča, prosim, naj mi piše na privat, da ga vprašam osebno po tej osebi.

Drugače pa prosim, če kdo da številko, ki bi lahko preveril osebe na hrvaškem.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
988 (prej je bilo podobno kot naša 1188) - kak poklicat iz SLO pa žal ne vem.

Edit: Mogoče gre z+385 1 988

Še en edit: obratno je - zdaj je 11888, prej pa je bilo 988
redface-1.gif
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Sem preveril na imenik.hr in še enem hrvaškem imeniku, pa ne obstajata.

south park, katera številka je zdaj prava?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
a ne bi šel kar k njemu, ko se s temi telefonskimi j....!!! Sej pravšiš. da ti je plačo dolžan, torej si delal pri njemu.... veš. kje je, kdo je...itd. Pošlješ mu lahko tudi pošto.... priporočeno....
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Ne štekam zakaj išče po hrvaških imenikih, če je imel številko na mobitelu, nato pa jo je prenesel na simobil.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Zadeva je takšna ... v letnem cajtu, ko so bile počitnice, sem delal pogodbeno v nemčiji en cel mesec pa od 1. do 18.7.
firmo je imel prijavljeno v sloveniji takoj pred mejo, in vse številke, ki je imel, so bile slovenskih operaterjev (na kartico). Sem bil tam na tisti firmi, pa je stavba zapuščena. Problem je, da ne vem s kot točno je on doma. Sem tam okoli zavrča malo spraševal takrat ljudi, če vedo kje je ta satan doma ... vem da je takoj čez mejo ... pa so rekli da prvič slišijo zanj. Skratka, ni ne duha ne sluha o njem in njej.
Ne bom odnehal ... ker če naša kurčeva politika s svojimi gnilimi zakoni ne morejo urediti zadeve tako, da bi prasci, ki nočejo dajati plač, odgovarjali, bom pa zadevo vzel v svoje roke.

Ni dolžan samo meni, je tudi še dvema, ki smo takrat delali skupaj, samo onedva od samega začetka samo govorita kako bosta (se usrala) ga obiskala pa mu zatežila, drugo pa nič. Onedva bosta že zadevo reševala po svoje, jaz bom pa po svoje ... Samo jaz ne bom odnehal, ker tisti cajt, ki sem zapravljal cajt pa denar zaradi tega lopova, bi rajši doma ležal pa vse štiri v luft držal, jedel dobro hrano, bil na toplem, vstal kdaj bi mi pasalo, in bil čisto brez odgovornosti ...

O privat tožbah ne razmišljam, ker mu tak nič ne morejo, še posebno če mu je firma šla v tri pm.

Ko bi človek rad delal, pa služil denar, je še na koncu najboljše biti na borzi, ker veš, da boš denar 100% dobil naslednji mesec.

Sem klical na hrvaško na ta imenik, pa povprašal, in so rekli, da ju ni v imeniku ...


Eno vprašanje ... če je imel firmo prijavljeno pri nas ... so nekje zabeleženi njegovi točni podatki od kod je ipd ... kam pa se obrnem ... na davčno ali kam, da dobim točne podatke kje živi.

Sicer imam dva sorodnika, ki sta policista, samo ne vem, če onedva sploh lahko poiščeta te osebe, če bi prosil, da mi najdeta naslov te osebe.

Se opravičujem za grde izjave, ampak sem tako jezen nanj, da sicer še bolj preklinjam, kot tu ...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ja daj napiši za katero firmo se gre.
lahko pogledaš tudi na BIZI.si
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
Naslov Gorenjski Vrh 15
Naselje Gorenjski Vrh
Pošta 2283 Zavrč
Občina Zavrč
Upravna enota PTUJ
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Naslov Gorenjski Vrh 15
Naselje Gorenjski Vrh
Pošta 2283 Zavrč
Občina Zavrč
Upravna enota PTUJ

hysterical-1.gif

pa to ni res..... fant je pol države obrnu, pa pol hrvaške... hotu se s policijo povezat, davkarijo... itd..... na alterju pa podatke v "luftu" dobi...
hysterical-1.gif

alter = JU v senci ali ozadju

še sliko karte napopajte, da ne bo iskal preveč
PS. Zgleda, da je vinograd sadil ..
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Citat:
Uporabnik satelite_mike pravi:
Naslov Gorenjski Vrh 15
Naselje Gorenjski Vrh
Pošta 2283 Zavrč
Občina Zavrč
Upravna enota PTUJ

Gorenjski vrh - a vam nisem rekel, da vse, kar je v sloveniji, več ne obstaja? Tam ima prijavljeno firmo, oz. jo je imel. Saj sem vam rekel, da sem bil tam, pa je prazen objekt. Jaz hočem njegov domači naslov, ki pa je na hrvaškem.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Saj sem ti dal link od njegove hrvaške firme

CMS d.o.o.
CMS društvo s ograničenom odgovornošæu za građevinarstvo, trgovinu i usluge

Osnovne informacije
CMS d.o.o.
Selci Križovljanski 145a, Selci Križovljanski
42208 Cestica
Varaždinska županija, HRVATSKA

Tel: 042 739 042
Djelatnost (NKD 2007):
41.20 Gradnja stambenih i nestambenih zgrada

Ključna osoba: Dražen Cestar, direktor
Trgovački sud: Trgovački sud u Varaždinu
Godina osnivanja: 2005.
Matični broj subjekta: 070069141
Veličina: mala
Kapital: 100% domaæi