Telefon s touchscreenom

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.581
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kar android market.
smile-1.gif


kar se tiče tistega "angleškega slovarja" - tudi sam sem imel probleme s tem, potem pa sem v nastavitvah poiskal nastavitve za sms-e, pa še v sami tipkovnici sem odkril, da z daljšim pritiskom na ABC prideš v nek meni - mi je uspelo "ugasniti" zadevo - Samsung ima celo 2 tipkovnici - android keyboard in Samsung keyboard - prva je boljša, bolje prime, druga slabša, plus, da moraš vsakič najprej izklopit T9. ravno zdaj jo imam nastavljeno, da jo še malo naštudiram ...


dodatno: se že kaj ve o update-ih Android OS? ne razumem, kako nekateri že imajo Android OS vs2.0/2.1, sam pa na netu ne najdem čisto nič drugega kot programe za razvijalce aplikacij in "reklamne" članke.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.581
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ni za kaj, še kdaj.

mam pa jaz drugačen problem - namreč, poskušam povezati telefon z računalom(a), pa mi nikakor ne uspe -poveže se, vendar ga ne zazna - oz. poenostavljeno - v izbirniku ga pokaže, vendar ne morem narediti ničesar, ne arhivirat ne nič. samo vem, da je povezan.

na obeh računalih tečejo Win7, je pa res, da mi je na enem crknil CD/DVD player in delajo še samo DVD-ji in zato imam na enem računalniku Samsung Kies, potegnjen s support strani Samsunga (pod mojim samsungom je bil podan ta program) na drugem pa je inštaliran program, ki je priložen na CD-ju. na obeh enak problem.

skratka, zanima me - kako naj inštaliram nov OS gor (včeraj je bila uradna najava, da je zdaj na volj vs2.1 tudi za moj telefončič)? na gsm areni piše, da enostavno preko priloženega programa. skratka, zdaj sem odinštaliral vse driverje in šaro v zvezi s programjem, bom še enkrat poskusil inštalirati, me zanima, če bo potem kaj drugače ...
tongue-1.gif


če ima kdo podobne probleme, ali kakršenkoli nasvet - že vnaprej hvala!!
smile-1.gif
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Kolker sem zasledil, se ne more updateat preko Samsung Kies programa, ker še ne podpira Spice. Namesto tega se uporabi Samsung PC Studio 7, ki se dobi z njihove uradne strani. Datum relisa je danes (19.3.)

Citat:
The upgrade will be available via PC Studio 7, Samsung’s unique in-house software upgrade program. PC Studio 7 was included in the package of Galaxy Spica or can be downloaded at the Samsung mobile website (http://www.samsungmobile.com).
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.581
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
točno s tem programom sem tudi poskusil, pa ga ni zaznalo oz. zaznalo je samo SD kartico. telefona nikakor ne - priklopilo ga je, računalo samo ga je zaznalo, ni pa ga zaznal program.

bom poskusil še v pisarni, mogoče mi tam uspe kaj stvorit, pa še Maca bom imel, bom poskusil tudi preko Maca in opisal izkušnjo - mogoče komu prav pride.