Koledar na telefonu

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
Na službenem telefonu mi je izginil koledar. Nimam pojma kako, vendar bi ga rad imel, saj imam na računalniku v Outlooku precej opomnikov. Poizkusil sem že vse živo, vendar zaenkrat brez uspeha. Vsekakor bi koledar rad imel sinhroniziran z Outlookom na PC.
Ko grem v Google Play in želim potegniti dol Outlook koledar mi napiše da ni združljiv z mojo napravo. Res je da je moj službeni telefon neko Samsung sranje Galaxy J3, pa vseeno...
Google koledar pa ne znam sinhronizirati z Outlookom na PC. Kako bi najlažje zadevo uredil, oziroma kateri koledar priporočate, da ga bom lahko najlažje sinhroniziral z Outlookom?

Lp
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
V Googlov koledar lahko dodaš še druge račune (poleg nekega svojega fadilxxx@gmail.com). V Settingsih poglej pod Accounts in boš videl, kaj vse ti ponuja. Potem to lahko velja za e-pošto, koledar ...
Če imate služben račun na Exchangu, ga boš dodal (ne vem pa, kako deluje z nekimi lokalnimi namestitvami Outlooka).
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.351
113
V Googlov koledar lahko dodaš še druge račune (poleg nekega svojega fadilxxx@gmail.com). V Settingsih poglej pod Accounts in boš videl, kaj vse ti ponuja. Potem to lahko velja za e-pošto, koledar ...
Če imate služben račun na Exchangu, ga boš dodal (ne vem pa, kako deluje z nekimi lokalnimi namestitvami Outlooka).
Službeni mail ni Gmail, tako da to se mi zdi zadevo malo zakomplicira.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Službeni mail ni Gmail, tako da to se mi zdi zadevo malo zakomplicira.
Mislim, da ne. Gmail pač lahko prikazuje različne račune. Ampak ok, lepota Androida je, da si lahko izbereš poljubnega klienta. Ampak verjetno bo treba račun dodati v Androidu (v sistemu), potem pa jih različni klienti lahko vidijo/uporabijo.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Uspelo mi je namestiti tale aCalendar.
Kako sedaj naprej, da bo sinhroniziran z Outlook-om?
Pojdi na uredi koledarje tam ti prikaže vse račune in potem obkljukaš po želji, kaj želiš da ti sinhronizira. Nekatere nastavitve niso ravno enostavne se moraš malo poglobit in poigrat toda ta koledar ti ponuja ni da ni. Meni že leta in leta najboljši koledar, imam tudi kupljene razne dodatke. Toda že free verzija ti ponuja ogromno.
Moraš pa prej v outlooku omogočit sinhronizacijo koledarjev, da ti ga tam sploh prikaže.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
V to temo se nisem spuščal. Je pa vsak, ki v sistemu doda račun, na istem. Da si malo bolj na varni strani, lahko namesto aplikacij (ki praviloma zahtevajo, da dodaš račun v sistemu Androida), uporabljaš dostop preko brskalnika. Exchange (OWA) ti tam poleg pošte kaže tudi koledar.
Vseeno pa je to malo offtopic v tem primeru.