Tekmovanje, kdo ima boljši avto?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Študiral si ekonomijo, pa očitno nimaš blage veze....
c-c-c-c
evil.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:

Sam ne mi bluzit v tej temi, da ti si pa ne moreš prvoščt avta, pa ne vem kaj, jest raje dam na svoj življenje.

Zakaj se obremenjuješ z ljudmi ki te en malo qrac brigajo?

Daj folku mir.

In ne ti kak ti bomo govorili da si nemoreš privoščit takega avta in tvoj lajf... Ti ne samo da si ga nemoreš
privoščit, še doma si pri mamiki... eni majo res velike leasinge, so pa barem na svojem
smile-1.gif


Pa tut če niso, pusti folk na miru, nasmihaj se njihovi avto-logiki tako se mi tvoji life-logiki, pa bo svet lepši...

Ko boš mel pa lastniško stanovanje, kupljen avto, pol pa se tolči po prsih kak so nori da si nič ne privoščijo in delajo z avto...

Samo glej da nebo prepozno in boš 45 in še vedno brez familije, ker pol pa te tut eno stanovanje in lasten avto ne osrečita več...


In če hočejo delat za avto, pa naj delajo! Vsakemu svoje!

Eni vse zapijejo, eni vse zadrogirajo, drugi vse zaigrajo v kazinih, tretji pa dajo vse za avto... (kateri od teh je bolj v kurcu kot tisti avtomobilist)


Določenih stvari ti nikoli neboš razumel, niti se ne trudi. Sploh pa kko govoriš o avtih za 15K,
na 7 let kredita je to od oka 160€ mesečno ob minimalnem pogoju. Partnerja ki skupaj zaslužita
recimo 1500€, kaj pa je zdaj 160€ dat za avto...

Mentalno si premal za tako matematiko, debatiras pa teme ki smo jih mi leta 98 na mobisuxu.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.

saj ti bi se tudi čisto sam po nerodnosti spotaknil in bi imel obe roki in par reber stretih, glavo presekano pa kaki zob bi ti manjkal

Pyzda je narod neroden zadnje čase...
hysterical-1.gif

Eni so tak nerodni, da jih niti ne najdejo, hudiči gredo od doma pol pa so trajno pogrešani
smile-1.gif


Drugi so pa tak nerodni da lastno bajto pišejo na drugega
smile-1.gif
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:

Sam ne mi bluzit v tej temi, da ti si pa ne moreš prvoščt avta, pa ne vem kaj, jest raje dam na svoj življenje.

Zakaj se obremenjuješ z ljudmi ki te en malo qrac brigajo?

Daj folku mir.

In ne ti kak ti bomo govorili da si nemoreš privoščit takega avta in tvoj lajf... Ti ne samo da si ga nemoreš
privoščit, še doma si pri mamiki... eni majo res velike leasinge, so pa barem na svojem
smile-1.gif


Pa tut če niso, pusti folk na miru, nasmihaj se njihovi avto-logiki tako se mi tvoji life-logiki, pa bo svet lepši...

Ko boš mel pa lastniško stanovanje, kupljen avto, pol pa se tolči po prsih kak so nori da si nič ne privoščijo in delajo z avto...

Samo glej da nebo prepozno in boš 45 in še vedno brez familije, ker pol pa te tut eno stanovanje in lasten avto ne osrečita več...


In če hočejo delat za avto, pa naj delajo! Vsakemu svoje!

Eni vse zapijejo, eni vse zadrogirajo, drugi vse zaigrajo v kazinih, tretji pa dajo vse za avto... (kateri od teh je bolj v kurcu kot tisti avtomobilist)


Določenih stvari ti nikoli neboš razumel, niti se ne trudi. Sploh pa kko govoriš o avtih za 15K,
na 7 let kredita je to od oka 160€ mesečno ob minimalnem pogoju. Partnerja ki skupaj zaslužita
recimo 1500€, kaj pa je zdaj 160€ dat za avto...

Mentalno si premal za tako matematiko, debatiras pa teme ki smo jih mi leta 98 na mobisuxu.
bonk.gif


nobenmu nism fovš, eni res renično rabjo avto, ker nekdo, ki je vsak dan po 300 km v avtu se ne bo vozu z avtom za 2 jurja, nekdo se pač avto kupu samo, zato da se postavlja pred sosedi, potem te pa še zrivajo s ceste dol pa si misle kr ti se umakn jest mam nobl avto...mam znanca, ki ima avto ki je vreden par 10tevrov pa ga je kupil samo, zato da so vsi fovš...jest sicer sem prvi dan fovš nekomu k kup drug avto, ampak naslednji dan me že mine in si mislim tvoj avto je delaj kar češ ni pa se treba potem postavljat za avtom, da si bog pred ostalimi.
In kaj pol, če živim doma sem lahko srečen, da mam vse potrebno pa mi ni treba dat ne za položnice, ne za hrano, ne za gretje, ne za hišo nič lahko si prvoščm kar koli, sicer pa si bi lahko kupm trenutno en avto za max.5000 evrov, sam raj dam za svoje osebno življenje..pa sicer na splošno ej tako, da moraš met najprej za svoje življenje potem pa za luksuz.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.