Tekmovanje, kdo ima boljši avto?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Nekako tako...samo pa da imam dnar za ferarija e potem jaz bi ga vozil in ne šparal....saj v takem primeru ga ne kupuješ z zadnjimi prihranki da pol ni za kruh.....kupiš kar lahko vzdržuješ in uporabljaš.

Ne vidim smisla za imet kaj takega v garaži ,če ga pelješ samo v sončnih nedeljah na mali "sprehod" ,zgleda kot da se ga sramuješ
hysterical-1.gif
Če kupiš ene hude čevlje, z usnjenim podplatom, boš tudi vsak dan in ob vsakem vremenu z njimi okoli hodil? Po dežju, blatu,... ?? Takih čevljev se pa ja ne spodobi peljati na zrak samo v lepem sončnem vremenu, drugače bo zgledalo, kot da se jih sramuješ....
hysterical-1.gif
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Ah ne....veš da na njivo nebi šel s fererijem...samo da bi ga imel v garaži in se vozil z nekim x avtom okrog in da mi tisto tam nabira prah.

To je kot s čevlji...jih imaš nekaj parov...uporabljaš tiste ki ti rabijo.

nahrung002.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Evo, pa si si sam odgovoril. Imel bi več avtov, uporabljal pa bi tistega, ki bi bolj odgovarjal za dano priliko... po terenu bi s kakim terencem opletal, v trgovino z družinskim karavanom, v nedeljo na en krog pa s Ferrarijem...
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Predno grem spat sam še tole napišem, da so eni dobesedno prfu*njeni na te avte, pol jim pa šicnejo avto pa jok pa stok, pa jim kdo naredi kakšno prasko na parkirišču spet jok stok.....
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kdo ti je kriv da voziš garo, od katere je še mesni burek v Tušu več vredn....

a veš sem bolj srečen, če mam gare ..... mi saj ni treba merkat na nove avte, ko odpiram vrate, včer sam z avta grem in buf v drug avto pa še avto vreden 15.000 evrov je bil poleg mojga....kur* se zgodi al pa greš prehitevat kakšnga pa sam gas po pesku to mu tako meče kamnčke po celem avtu kot bi toča padala, še najboljš je bil golf k sem lahko ritoliznikom zakanu šele potem je al prehitu al pa stopu an bremzo.
Sicer pa mam resnično raje staro kripo samo pod pogojem, da avto dela (v zadnjem letu dela Accent brezskrbno), ker, če avto ne dela brezhibno so pa res gare.
Pa ni se ti treba bat, da ti bi ga kdo ukradu, še zaklepam ne, če el nimam kaj not vrednega, pozim ga mam lahko zunaj, sneg kidam s lopatu in mi ni niti mal žal že naredim kakšno prasko, pa še kdaj pa kdaj lahko grem na eno rally po rovtah po kakšnih zasneženih njivah.......+++++za stare kripe....novga pa e treba sam pucat, met garažo, met gnar za servise, gume, drago regi...itd no lahko delaš tud tako kot jest sam ste vrjetno bogat
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.943
1.841
113
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.453
1.187
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kdo ti je kriv da voziš garo, od katere je še mesni burek v Tušu več vredn....

a veš sem bolj srečen, če mam gare ..... mi saj ni treba merkat na nove avte, ko odpiram vrate, včer sam z avta grem in buf v drug avto pa še avto vreden 15.000 evrov je bil poleg mojga....kur* se zgodi

če nebi bil tak debeli kot si, bi lahko čistno normalno ven iz avta hodil na parkplacu

to kaj pa delaš je pa
bonk.gif

sama faušija te skup drži... in vse, kaj je več vredno od tvojega že naklepno uničuješ
uf-1.gif
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
a zdej ste se pa oglasil....pač nisem zanalašč, vrata so mi ušla iz rok, ko sem odperal in bum v drug avto....saj mam jest tud na vsakih 5 cm eno tako vdolbinco IN, če mi jih drugi delajo in ne znajo merkat bom pa še jaz, če se pač zgodi.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.503
1.051
113
Titograd
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kdo ti je kriv da voziš garo, od katere je še mesni burek v Tušu več vredn....

a veš sem bolj srečen, če mam gare ..... mi saj ni treba merkat na nove avte, ko odpiram vrate, včer sam z avta grem in buf v drug avto pa še avto vreden 15.000 evrov je bil poleg mojga....kur* se zgodi al pa greš prehitevat kakšnga pa sam gas po pesku to mu tako meče kamnčke po celem avtu kot bi toča padala, še najboljš je bil golf k sem lahko ritoliznikom zakanu šele potem je al prehitu al pa stopu an bremzo.
Sicer pa mam resnično raje staro kripo samo pod pogojem, da avto dela (v zadnjem letu dela Accent brezskrbno), ker, če avto ne dela brezhibno so pa res gare.
Pa ni se ti treba bat, da ti bi ga kdo ukradu, še zaklepam ne, če el nimam kaj not vrednega, pozim ga mam lahko zunaj, sneg kidam s lopatu in mi ni niti mal žal že naredim kakšno prasko, pa še kdaj pa kdaj lahko grem na eno rally po rovtah po kakšnih zasneženih njivah.......+++++za stare kripe....novga pa e treba sam pucat, met garažo, met gnar za servise, gume, drago regi...itd no lahko delaš tud tako kot jest sam ste vrjetno bogat

Daj ne kenjaj. Fauš si, da bi cel breg s svojo faušijo lahko zažgal če bi ta gorela, tistim ki imajo to kaj lahko ti samo od daleč gledaš. Jaz nisem nobenemu avta fauš, klinc saj ga je s svojim denarjem plačal in naj dela z njim kaj hoče. Ti pa malo iz faušije drugemu vrata not spustiš
bonk.gif
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
a zdej ste se pa oglasil....pač nisem zanalašč, vrata so mi ušla iz rok, ko sem odperal in bum v drug avto....saj mam jest tud na vsakih 5 cm eno tako vdolbinco IN, če mi jih drugi delajo in ne znajo merkat bom pa še jaz, če se pač zgodi.

Pa da vidim, da to narediš pri mojem avtu...
10.gif
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
vi se kr repenčt mene boli kura* za druge avte, če men butajo v staro kripo bom pa še jest v druge butal....neki časa sem se tud umikal an cest pa se bom sedaj nehal kar drugi naj lazjo po robovih asfalta.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.