Tekmovanje, kdo ima boljši avto?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
a zdej ste se pa oglasil....pač nisem zanalašč, vrata so mi ušla iz rok, ko sem odperal in bum v drug avto....saj mam jest tud na vsakih 5 cm eno tako vdolbinco IN, če mi jih drugi delajo in ne znajo merkat bom pa še jaz, če se pač zgodi.

Pa da vidim, da to narediš pri mojem avtu...
10.gif

bi počakal, da bi bil parkirišče brez folk potem bi pa svojo vrato prbil v tvojga itak mene boli kura* za druge avte
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.


sam ne pozab, da zate tud obstaja zavarovalnica in da te lahko izterja za škodo, ki jo delaš nalašč. Morda kaka anonimna prijava na zavarovalnice, da po Žireh nalašč butaš avtomobile? Kaj praviš?

BK BIKAST


PS me zanima, če se nas par zbere na parkirišču, kolikim upaš avto vpričo nas ruktn? PEECHKA
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kdo ti je kriv da voziš garo, od katere je še mesni burek v Tušu več vredn....

a veš sem bolj srečen, če mam gare ..... mi saj ni treba merkat na nove avte, ko odpiram vrate, včer sam z avta grem in buf v drug avto pa še avto vreden 15.000 evrov je bil poleg mojga....kur* se zgodi al pa greš prehitevat kakšnga pa sam gas po pesku to mu tako meče kamnčke po celem avtu kot bi toča padala, še najboljš je bil golf k sem lahko ritoliznikom zakanu šele potem je al prehitu al pa stopu an bremzo.
Sicer pa mam resnično raje staro kripo samo pod pogojem, da avto dela (v zadnjem letu dela Accent brezskrbno), ker, če avto ne dela brezhibno so pa res gare.
Pa ni se ti treba bat, da ti bi ga kdo ukradu, še zaklepam ne, če el nimam kaj not vrednega, pozim ga mam lahko zunaj, sneg kidam s lopatu in mi ni niti mal žal že naredim kakšno prasko, pa še kdaj pa kdaj lahko grem na eno rally po rovtah po kakšnih zasneženih njivah.......+++++za stare kripe....novga pa e treba sam pucat, met garažo, met gnar za servise, gume, drago regi...itd no lahko delaš tud tako kot jest sam ste vrjetno bogat

Daj ne kenjaj. Fauš si, da bi cel breg s svojo faušijo lahko zažgal če bi ta gorela, tistim ki imajo to kaj lahko ti samo od daleč gledaš. Jaz nisem nobenemu avta fauš, klinc saj ga je s svojim denarjem plačal in naj dela z njim kaj hoče. Ti pa malo iz faušije drugemu vrata not spustiš
bonk.gif

bonk.gif
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.


sam ne pozab, da zate tud obstaja zavarovalnica in da te lahko izterja za škodo , ki jo delaš nalašč

BK BIKAST


PS me zanima, če se nas par zbere na parkirišču, kolikim upaš avto vpričo nas ruktn? PEECHKA


sej v druga avto takrat butneš, ko nobenga ni na prkirišču.
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.


sam ne pozab, da zate tud obstaja zavarovalnica in da te lahko izterja za škodo , ki jo delaš nalašč

BK BIKAST


PS me zanima, če se nas par zbere na parkirišču, kolikim upaš avto vpričo nas ruktn? PEECHKA


sej v druga avto takrat butneš, ko nobenga ni na prkirišču.

greš stavo da v mojga ne upaš?
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.


sam ne pozab, da zate tud obstaja zavarovalnica in da te lahko izterja za škodo , ki jo delaš nalašč

BK BIKAST


PS me zanima, če se nas par zbere na parkirišču, kolikim upaš avto vpričo nas ruktn? PEECHKA


sej v druga avto takrat butneš, ko nobenga ni na prkirišču.

greš stavo da v mojga ne upaš?

ja sam v poršeja al pa v ferarija še nism butno...bogi rob na mojih vratih.
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.


sam ne pozab, da zate tud obstaja zavarovalnica in da te lahko izterja za škodo , ki jo delaš nalašč

BK BIKAST


PS me zanima, če se nas par zbere na parkirišču, kolikim upaš avto vpričo nas ruktn? PEECHKA


sej v druga avto takrat butneš, ko nobenga ni na prkirišču.

greš stavo da v mojga ne upaš?

ja sam v poršeja al pa v ferarija še nism butno...bogi rob na mojih vratih.

Jao poba si korajžen..me zanima, če tud v realnem življenju...? Verjetno..pod mamino kiklo..
Prav rad bi te spoznal..
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
bonk.gif

Mislm vi pa res vse vrjamete, kar napišem
PEPČEK 2007
Res učer sem prvič po 6 letih butnil v en avto, ki je bil vreden tam 3000 evrov pa mi je kr mal žal.
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
bonk.gif

Mislm vi pa res vse vrjamete, kar napišem
PEPČEK 2007
Res učer sem prvič po 6 letih butnil v en avto, ki je bil vreden tam 3000 evrov pa mi je kr mal žal.

K mačku stopiš na rep zacvil... mar ne?
Al te je prpa napadla?

Sram te je lahko..mal se zamisl sam nad sabo
pozdrav.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kdo ti je kriv da voziš garo, od katere je še mesni burek v Tušu več vredn....

včer sam z avta grem in buf v drug avto pa še avto vreden 15.000 evrov je bil poleg mojga....kur* se zgodi

Zdej, če si mal mentalno zaostal, pač si. 1x pišeš tko, drugič tko.
Kar se zavarovalnic tiče, pozabljaš, da ima gospod dobovšek tukile zihr 5 očividcev, kateri smo se srečali (meeting) in šli na pjačo in vidl, da te je nekdo zalepu. Mi smo seveda sedeli za mizo. you do the math, kdo kratko potegne
smirk-1.gif


In glede na izjave, si tudi letos v zelo ozkem krogu za pepčka 09
zmaga.gif
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Kdo ti je kriv da voziš garo, od katere je še mesni burek v Tušu več vredn....

včer sam z avta grem in buf v drug avto pa še avto vreden 15.000 evrov je bil poleg mojga....kur* se zgodi

Zdej, če si mal mentalno zaostal, pač si. 1x pišeš tko, drugič tko.
Kar se zavarovalnic tiče, pozabljaš, da ima gospod dobovšek tukile zihr 5 očividcev, kateri smo se srečali (meeting) in šli na pjačo in vidl, da te je nekdo zalepu. Mi smo seveda sedeli za mizo. you do the math, kdo kratko potegne
smirk-1.gif


In glede na izjave, si tudi letos v zelo ozkem krogu za pepčka 09
zmaga.gif


aplauz.gif

467716-post_slo.gif

klanjam se
wink-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.453
1.187
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.

saj ti bi se tudi čisto sam po nerodnosti spotaknil in bi imel obe roki in par reber stretih, glavo presekano pa kaki zob bi ti manjkal
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
jaz bi takemu umskemu invalidu kot si ti tace polamal da te vidim zraven kak mi butneš avto na parkingu. gnal bi te ko malega prasca da bi cvirki za tabo leteli hilbily jedan

x2

poscal bi se u hlače predno bi mignil do enga močnga poba iz hriba.
bi te pa tožu ...sicer pa za to obstajajo zavarovalnice, sam dokazat neb mogu, tud če si vidu.

saj ti bi se tudi čisto sam po nerodnosti spotaknil in bi imel obe roki in par reber stretih, glavo presekano pa kaki zob bi ti manjkal

Pyzda je narod neroden zadnje čase...
hysterical-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.