Tekmovanje, kdo ima boljši avto?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Še najboljš je blo učas, ko so mel fičkote pa stojenke pa kakšne yugote stare mislim noben se ni mogu postavlet z avtom, jest mam pa boljšga, dan danes je pa katastrofa, kaj folk dela samo, da bi mel dobr avto, ma ga cel teden v garaž in se samo vsako nedelo prpele k maš, bog ne daj da bi kam šel z avtom, ker bi kuj bencin stal, stroški vzdrževanja, gume....
bonk.gif
)...saj to se skratka dogaja že nekaj let, ampak šele dan danes se je to preselilo na vasi.
OFF:
Sam ne mi bluzit v tej temi, da ti si pa ne moreš prvoščt avta, pa ne vem kaj, jest raje dam na svoj življenje.

Bi pa želu recimo v tej temi brat kakšne zanimive komentarje, da je recimo sosed vsak dan 2x pral avto, da je kupil nov avto in da po 5 letih nima niti 5000km itd.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Jest poznam eno zgodbo, ko je en model avto čez zimo mel zaprtga nekje v eni garaž in je čez zimo pobral vse gume dol in avto dal na klocne.

Al pa modela, ko je pršu domov, pojedu in šel prat avto za vsaj 2 ure.
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Ja in, če se jim da naj ga pa 2 ure puca vsak dan. Dej raj pej dans mal zažurat ne pa da tle odperas bedne teme
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.843
5.627
113
Mah nevem kaj ga tolk napizdevate....človek bi se pač rad mal menu!

Jst pravm da je še zmer bolš si kupt avto pa ga 2 uri pucat po vsaki furi....kukr pa da ti je hobby bit pijanc pa se ga nalivat v lokalni gostilni!
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Jao

Eni res ne dojamete, da je nekaterim avto zgolj prevozno sredstvo (točka A-B & stuff). Kupiš, pelješ, daš na odpad oz. prodaš... Zato imam joto,... dolgčas od avta. Sam redni servisi in vsake toliko tankat, gume menjat ter oprat/posesat.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Jest poznam eno zgodbo, ko je en model avto čez zimo mel zaprtga nekje v eni garaž in je čez zimo pobral vse gume dol in avto dal na klocne.

Al pa modela, ko je pršu domov, pojedu in šel prat avto za vsaj 2 ure.

poznam enga ki je mlad, ima čez 100 kil in poje veliko majoneze, vozi pa en star razmahan avto.
kak si je bogi, da bi vi to vidli.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Jao

Eni res ne dojamete, da je nekaterim avto zgolj prevozno sredstvo (točka A-B & stuff). Kupiš, pelješ, daš na odpad oz. prodaš... Zato imam joto,... dolgčas od avta. Sam redni servisi in vsake toliko tankat, gume menjat ter oprat/posesat.

ma eno so bedni, ker raj dajo za avto, kot si porihtajo osebno življenje in ga živijo zdravo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.750
-8.632
113
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:

Sam ne mi bluzit v tej temi, da ti si pa ne moreš prvoščt avta, pa ne vem kaj, jest raje dam na svoj življenje .
Seveda, to se ti lepo vidi na kilah
evil.gif
 

B81

22. jul 2007
36.303
10.120
113
Se strinjam, pravi tepci so. Bolje dat nekaj na življenje in zdravje in pojest pol salame.
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Off:
Jst mam rezerviran en drag avto (ferareta) pač je treba mal počakat, ker je še v delu , se fino zapufat in zganjat fovšijo tam nad Žirmi, seveda se mam namen vsak dan sukat ukol njega in ga pulerat.


on: važn, da me prpele iz točke A na točko B, puf: no go
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.587
-216
113
jest sm slišal za enga, k je dejansko imel v garaži avto, in ga je spravil ven le ob sončnih nedeljah, ga spucal (zunaj/not), in ga zapeljal nazaj v garažo...


ampak, sej mogoče se sliši neumno, sam če bi jest imel avto svojih sanj, bi bilo verjetno isto. No, verjetno bi ga pelu kakšen krog 1x na mesec, ostalo bi bil pa samo za gledat...

sam tok, da vem, o čem se pogovarjamo...



.
 
Nazadnje urejeno:

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Zame je pa avto potrošni materjal....kupim kar rabim in da mi avto služi....če pa stoji v garaži je pa po moje denar vržen stran.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Zato imam joto,... dolgčas od avta. Sam redni servisi in vsake toliko tankat, gume menjat ter oprat/posesat.

Navzlic dobremu slovesu se v joti zadnje čase znajdejo tudi črviv fižol, usmrajeno meso in gnilo zelje. Isto, kot pri bolj občutljivih jedeh. Maš srečo
zmaga.gif


(oz. da bomo pošteni - nimaš smole)
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Zame je pa avto potrošni materjal....kupim kar rabim in da mi avto služi....če pa stoji v garaži je pa po moje denar vržen stran.

Odvisno, kaj ti stoji v garaži. Če je tam Chevrolet Kalos, tvoja trditev drži, če pa je tam kakšna Ferrarijeva 250-ka, pa ravno ne.
wink-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.503
1.051
113
Titograd
Od sošolca dedek se je z avtom zapeljal ven samo v nedeljo, pač penzionist šel k maši, vsakič ko je prišel domov je avto posesal in opral
smile-1.gif
res pa ni dal zadnjega denarja za avto....
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Nekako tako...samo pa da imam dnar za ferarija e potem jaz bi ga vozil in ne šparal....saj v takem primeru ga ne kupuješ z zadnjimi prihranki da pol ni za kruh.....kupiš kar lahko vzdržuješ in uporabljaš.

Ne vidim smisla za imet kaj takega v garaži ,če ga pelješ samo v sončnih nedeljah na mali "sprehod" ,zgleda kot da se ga sramuješ
hysterical-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.