T-2 problemi

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Ma sploh nism pomislu da jih je neurje 'ubilo'. Sej se mi ne mudi tko zlo. Itak sm prej en pocen media box narocu pa ce bo sreca STB-ja niti ne bom rabu. Kaj cm jih morit, naj postimajo kar majo.

 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Ne govorte na pamet, da Telekom zavlačuje, ker ne poznate pogodbe Telekom - T2 (ali pa kateri drugi ISP)!!!
Pravila so jasna, vsi so v istem košu in razlik se ne dela.
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
544
8
18
Ma sploh nism pomislu da jih je neurje 'ubilo'. Sej se mi ne mudi tko zlo. Itak sm prej en pocen media box narocu pa ce bo sreca STB-ja niti ne bom rabu. Kaj cm jih morit, naj postimajo kar majo.

Tole je pa izredno poceni, če ima res vse, kar piše. Bom tudi jaz nabavil...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Ampak če je kabel šel v maloro bodo itaq naprej na gvo dali.

Pa fantje ne se jeziti. V Nemčiji smo 3 dni imeli na Firmi komplet temo ker so kol za zimsko pluženje zabili v zemeljski kabel za telefon. Pa naročniki Deutsche Telekom in ni bilo neurja.

Če za poslovanje nujno rabiš internet boš žal mogel sam poskrbet za rezervno linijo in jo tudi plačat.

Če ne drugega kupiš hot simko z 200GB in zadevo zaženeš,

Je pa res da kakšnega 150 eur boš pa moral za opremo dati.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.709
113
Tisti, kateremu ti plačuješ račune pa plačuje račune za tvoj kabel Telekomu. Brez skrbi, da Telekom lepo zaračuna ta kabel.
Sam ti še zmer stranka samo tistemu, kateremu plačuješ račune in s katerim maš pogodbo. Mi ni jasno, kako tega ne gre razumet. To je isto, kot bi plačal avans za nek gradbeni material v Merkurju, pol ga ne bi dobil, pa bi se kurčil temu, ki merkurju ni dobavil in ne Merkurju.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
A sem kje napisal, da naj kliče na Telekom in se na njih razburja? Lepo sem napisal, da T-2 stranka nima kaj klicati Telekoma. Ampak mora pa razumeti, da tukaj T-2 preprosto nič drugega ne more storiti... lahko le čakajo, da Telekom odpravi napako. In popolnoma enako je v tvoji Merkur prispodobi... stranka lahko bodisi (neupravičeno) ***** nad Merkur, ali pa se sprijazne s tem, da na nekatere stvari prerposto nimajo vpliva in počakajo na dobavo robe.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Ampak če je kabel šel v maloro bodo itaq naprej na gvo dali.

Pa fantje ne se jeziti. V Nemčiji smo 3 dni imeli na Firmi komplet temo ker so kol za zimsko pluženje zabili v zemeljski kabel za telefon. Pa naročniki Deutsche Telekom in ni bilo neurja.

Če za poslovanje nujno rabiš internet boš žal mogel sam poskrbet za rezervno linijo in jo tudi plačat.

Če ne drugega kupiš hot simko z 200GB in zadevo zaženeš,

Je pa res da kakšnega 150 eur boš pa moral za opremo dati.
Dojčland je glede interneta v kameni dobi.
V mestih še nekako gre, izven pa...