SUZUKI GSX R 600, črne barve - UKRADEN

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
Pred kratkim je bil v Šiški ukraden Suzuki GSXR 600, črne barve.

Storilci: brez posledic mi lahko sporočite, kje in kdaj boste pustili parkiran moj motor, da pridem ponj.

Vsi, ki kaj veste o tem: če motorja ne dobim v kratkem nazaj in/ali če ne bo takšen, kot je bil odpeljan iz moje garaže, za sleherno uporabno informacijo o storilcih ponujam min. 100.000 € nagrade.

051 860 659
1478330-gsxr.jpg
 

Priponke

  • 1478330-gsxr.jpg
    1478330-gsxr.jpg
    88,9 KB · Ogledi: 273

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Kaj je fora 100k € nagrade za motor vreden cca 15 k€ ?

Jaz mislim da tudi če bi ti že kdo povedal kaj v zvezi s tvojem motorjem,mu nebi plačal 100k € , ker realno gledano si lahko za ta denar kupis 6-7 motorjev vsaj. Drugo je pa če je bila v motorju skrila kila koke,potem pa ima vrednost
crazy1.gif



V vsakem primeru upam da dobis motor nazaj in obdrzis 100k€ ,ceprav glede na tredne zadnje case,motorji kar zginjajo z garaz
confused-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.861
5.626
113
Ponudš 100k......pripeljejo....in to je zadnje kar se jim zgodi v lajfu
10.gif
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
lost1:
Je "fora"!
Motor je (bil) v € vreden 8.000 max. Zame pa NEPRECENLJIV! Iz osebnih razlogov. In to brez "kile koke".
Ne le 100k€ - za vsako info. posebej NAJMANJ 100k€, skupaj zaradi mene lahko tudi 1MIO ali pa 5... - da le pridem do tega, kar pišem zgoraj!
Se pa strinjam s tvojim izračunom v nadaljevanju, a pri meni je v tem primeru "v igri" neka druga matematika.
In hvala za dobre želje.

Kamele0N:
NE ponujam, kar ponujam, tistim, ki so ga ukradli - zanje velja napisano v prvem delu. Se pa čas za to res hitro izteka... Vsak dan me namreč manj zanima motor (iz različnih, a verjetno očitnih razlogov) in tem bolj to, da bo omogočeno tistim, ki so ga ukradli, da se mi osebno predstavijo.
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
Gospodu, ki me je klical danes (žal se ni predstavil in pustil svoje št. :), zato moram sporočati tukaj), ponujam najmanj 10x toliko, kot je zahteval, če lahko svoj motor prevzamem v LJ še danes.

In dodajam še obljubo, da bom v tem primeru in pod pogojem, da je motor res v enakem stanju, kot je bil (kar mi je zagotovil), vrgel stran vse info., ki sem jih do sedaj dobil glede storilcev. In še, verjetno, (naj)pomembneje za vas - pozabil vse skupaj.

In gotovo vam je zdaj že jasno, da moja beseda velja.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Očitno res. Ampak mi pa ni jasno zakaj bi se iz takšnih zadev sploh norčeval, razen če gre za nepridiprava, ki se norčuje iz lastnikov ukradenih vozil.
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
Ne bi rad bil žaljiv do nikogar, ker vas ne poznam (kot tudi vi ne mene!), čeprav bi si mogoče kdo to tudi zaslužil, zato prijazno posredujem nasvet, ki se ga je pred mano sicer spomnil že nekdo drug: "če nimaš kaj pametnega za povedati/napisati, je bolje, da sploh ne nič."

VSE, KAR PIŠEM, DRŽI do zadnje pike in vejice.

Če pa kdo od vas dvomi, da stojim za svojimi besedami, moj gsm je napisan. Sporoči, kje se lahko vidiva in mi boš lahko v obraz rekel, da nisem diht oz. karkoli mi že imaš za povedat.

- - 0 - -

Ne zlorabljajte te teme, ki je - če se malo poigram z besedami - SMRTNO resna, za neke svoje sodbe, ko je point vendar nekje čisto drugje.

In v vednost ostalim oškodovancem iz nedavnih tatvin motorjev: € že delajo svoje, info. prihajajo in med njimi tudi že prvo konkretno ime. In baje je tudi večina motorjev še vedno v enem kosu. In upoštevajoč slednje, spet pozivam gospode lopove, da (zaenkrat še vedno) raje pridem nekam po motor, kot trkat na njihova vrata.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Torej kot se en od oskodovancev, upam da si obvestil policijo o tem imenu in lokaciji motorja ali motorjev, med drugim tudi mojega in da se bo policija takoj zganila?
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
upam da ga dobiš
motor in ne retarde, ki so ti ga ukradli ;-)
ko se boš skuliral boš pokapiral, da retardi
niso vredni tvojih živcev kaj šele druzga.

btw zadnje čase se v šiški krade motorje na veliko. a se še komu zdi?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Ja precej je tega, to kaze na organizirano skupino. Niso vredni mojih zivcev, se strinjam so pa vredni parih let zapora. Oz. Toliko kolikor bom jaz potreboval da bom prihranil za nakup novega motorja.
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
ghibli:
Hvala za dobre želje.
Tudi "ž" od živca pri vsem skupaj ni prisotno. In kot slišim, to menda sedaj že vedo tudi gospodje tatovi...
In ja, v Šiški je šlo cca. 10 motorjev v dobrih dveh tednih. In precej je tudi res od tega, kar piše Guinness.

Guinness:
S policijo je tako-tako. Med drugim ni samo teh 10 motorjev tisto, kar morajo početi. A po drugi strani sem nekaj zelo uporabnih info. dobil tudi od njih, v zameno za moje, torej - delajo. Ostalo se zmeniva na ZS.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.233
313
83
Z javnimi obljubami se ni za hecat (207. člen Obligacijskega zakonika):
(1) Z javnim razpisom dana obljuba nagrade tistemu, ki opravi določeno dejanje, doseže kakšen uspeh ali se znajde v določenem položaju, ali obljuba, dana pod kakšnim drugim pogojem, veže tistega, ki jo je dal, da jo mora izpolniti.
Sicer pa upam da dobiš motor v enem kosu, ter čim prej, lopove pa v Ljubljanico namakat kot so včasih peke k so premajhne žemljice pekli.
p.s.: če bi pa imel kakršenkoli podatek bi ti ga posredoval zastonj, vse ostalo bi bilo za moje standarde neetično.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Sicer pa upam da dobiš motor v enem kosu, ter čim prej, lopove pa v Ljubljanico namakat kot so včasih peke k so premajhne žemljice pekli.
p.s.: če bi pa imel kakršenkoli podatek bi ti ga posredoval zastonj, vse ostalo bi bilo za moje standarde neetično.
467716-post_slo.gif

Se strinjam in tudi jaz upam, da odpiralec teme dobi motor, policaji (ali kdo drug) pa zašijejo bando lopovsko.

@pravica: Nisem hote lbiti žaljiv, ampak 100.000 EUR za informacijo, ki bi pripeljala do tatov? Je ta informacija res toliko vredna? Mi ni najbolj jasno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ta motor je že v delih al pa se bo registriral na drugo številko kje izve slo.

Nagrada je pa neresna.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Sožalje za ukradeno Suzo
frown-1.gif


Sam se pa strinjam s predhodniki, da javne grožnje niso najbolj pametne. To nardiš na tiho, prideš do njih, strel v koleno, roke polomt pa gasa
smile-1.gif


Drgač pa upam, da dobite vsi nazaj svoje motorje, sploh glede na to, da je zuni tkooo lep sonček da je greh se ne it peljat
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Malo za šalo, kupim ti novga Suzukija, s prstom pokažem tam na okvirje v sloveniji, pobašem 100k€ , pa še znebimo se bakrenih problemov
grin1.gif
 

pravica

Zelenc'
26. apr 2012
9
0
1
Kdo je ukradel moj motor zdaj vem.

Ker ne morem več spreminjati prvega posta: nagrade za te info. ne ponujam več.

Slišim, da mi želijo fantje vrniti motor, a ne vedo, kakšen način ubrati. Nehajte že komplicirat, parkirajte ga nekam, pokličite me, pridem ponj in kar se mene tiče, sem z vami zaključil.

Snecer:
Motor je (ta trenutek še) v popolnoma enakem stanju, kot je bil ukraden iz moje garaže. Glede nagrade pa ne bom več zgubljal besed, ker je ad acta. Vse pa je itak opisano v postih zgoraj.