SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.842
2.687
113
Vili zakaj si tak debil? Če je kdo trol si to ti, pa še bralnega razumevanja nimaš.

Kar se pa mojega avta tiče pa verjemi da nisem tolk glup da bi kdaj kupil pežoja. Od pežoja pa sem v življenju kupil samo mlinček za poper pa še ta je bol v kurcu tako kot ti. Kot sem tukaj že večkrat zapisal se vozim z vozili ki so zanesljivi, samo to so znamke vozil ki so onkraj tvojega doumevanja, nekoga ki pozna samo nemške in francoska vozila ( verjetno si dolenček).
 
  • Haha
Reactions: ViLiam

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
237
-185
28
Vili zakaj si tak debil? Če je kdo trol si to ti, pa še bralnega razumevanja nimaš.

Kar se pa mojega avta tiče pa verjemi da nisem tolk glup da bi kdaj kupil pežoja. Od pežoja pa sem v življenju kupil samo mlinček za poper pa še ta je bol v kurcu tako kot ti. Kot sem tukaj že večkrat zapisal se vozim z vozili ki so zanesljivi, samo to so znamke vozil ki so onkraj tvojega doumevanja, nekoga ki pozna samo nemške in francoska vozila ( verjetno si dolenček).
A to ti je ves domet kar zmoreš:valjamse: ko ti zmanjka argumentov pa v žaljenje z debilčki in podobno. Poleg tega da si velik lažnivec glede na prejšnje poste in še marsikatere druge po forumu si sedaj vse dokazal, kakšen božček si ;)
"se vozim z vozili ki so zanesljivi":valjamse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in BojanP

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
453
28
28
En mesec nazaj sva za boljšo polovico iskala avto in sva črtala vse s tem Puretech motorjem. Na koncu naju je najbolj prepričal Kia Sportage in zaenkrat ga lahko samo pohvalim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.842
2.687
113
A to ti je ves domet kar zmoreš:valjamse: ko ti zmanjka argumentov pa v žaljenje z debilčki in podobno. Poleg tega da si velik lažnivec glede na prejšnje poste in še marsikatere druge po forumu si sedaj vse dokazal, kakšen božček si ;)
"se vozim z vozili ki so zanesljivi":valjamse:
Vili debil napiši kje po forumu sem kaj lagal, ne pa da debilne smeškote lepiš. To je tvoj domet.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
237
-185
28
Vili debil napiši kje po forumu sem kaj lagal, ne pa da debilne smeškote lepiš. To je tvoj domet.
1.2 Puretech je najslabši motor zadnjega desetletja. To je narobe z njim.
A pa ti to iz izkušenj a spet samo nekaj nabijaš v prazno? V zadnjem desetletju obstaja še kakšen drug motor kot ta, če še ne veš:fredi:

Govorim iz prve roke. Ja je kar nekaj cvetk zadnjega desetletja. Prvi VAGovi TSIji, Renojev 1.2 tce, Fordov ecoboost,... samo vsi se pa skrijejo v primerjavi s Pureteckom.
Če govoriš iz prve roke se to pričakuje, da si tak "motor" tudi lastil in to vsaj nekaj časa in to ne šteje en teden rentanja. Ker v nasprotnem primeru se nimaš pravo oglašanja!
Vse jasno torej, pojma nimaš kaj nakladaš. Si en velik Troll in Lažnivec, ki nabija po celem forum neke bedarije.

Kar se pa mojega avta tiče pa verjemi da nisem tolk glup da bi kdaj kupil pežoja. Od pežoja pa sem v življenju kupil samo mlinček za poper pa še ta je bol v kurcu tako kot ti. Kot sem tukaj že večkrat zapisal se vozim z vozili ki so zanesljivi, samo to so znamke vozil ki so onkraj tvojega doumevanja, nekoga ki pozna samo nemške in francoska vozila ( verjetno si dolenček).
Ne nisem ne dolenček in ne tolk glup kot ti, posebej pa ne na takem nivoju kot TI, da ko mu zmanjka argumentov se poda v žaljenje in laganje. Vozil sem pa še kaj drugega, ko ti trollček nisi in nikoli ne boš :fredi: po pisanju in obnašanju sodeč si en smrkavec, ki mu mama še vedno briše rit, ko pa ni vse po njegovem pa v jok in k mami na dudo:valjamse:
Pa, pa :kiss:
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.842
2.687
113
Vilko debilko TI si se prvi spravil na osebno raven z žaljenjem, ko sem jaz napisal da je puretech najslabši motor tega desetletja, kar je moje mnenje in za njim stojim. Nikoli nisem napisal da sem si osebno lastil to skrupocalo smo ga pa imel vrsto let v familiji, kar sem na tem forumu tudi že večkrat opisal, tako da lahko povem iz prve roke (tukaj pride do izraza tvoje bralno nedojemanje)!
Še zmeraj me zanima kje po forumu sem nabijal in lagal.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.950
3.966
113
Po opisih. Prejšnji model si lahko speljal v drugi. Ta ni toliko vesel to storiti.
Pri dusterju je itak imela prva izredno visoko (nizko?) prestavno razmerje, tako da je v normalnem prometu pri 1.6 bencinarju ali pa 1.5 dizlu skoraj nisi rabil. Sedaj jo pa najbrž kar rabiš da tisto 1.5 tone spraviš v gibanje s tem kavnim mlinčkom, razen če vsakič speljuješ na 3k rpm in več. Za po terenu pa klancu navzdol pa upaš da so kaj naredili na HDC, ker v trenutni verziji rad prav po renaultovsko zapiska pa neha delat (izklopi) ravno ko si nekje sredi drsečega klanca.
 

B81

22. jul 2007
35.268
9.463
113
Tule sem prebral, da Lexus dela. Škoda je le, da ima na oko kar grde avte, kar lih ni ok, ker ga vsak dan vidiš par sekund :D
 
Tule sem prebral, da Lexus dela. Škoda je le, da ima na oko kar grde avte, kar lih ni ok, ker ga vsak dan vidiš par sekund :D
ne seri..is generacija 2004 top oblika, gs iz tistih let glih tko...rx jajšaste oblike meni en najlepše oblikovanih suvejv, notranjost pa top

se pa tudi jaz tko kot tony žrtvujem zate in če bi bila opcija ga takoj vzamem. Nism pa zahtevn glede farb
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.821
1.330
113
Da ne bodo ostale dezinformacije tu gor: PT leta 2018 NISO postimal. 2018 so postimal dizla (verigo). Redno servisiranje NE pomaga (ker ni bil predpisan interval menjave jermena na 60). Uporaba pravega olja NE pomaga, saj pravega olja ni. So ga zamenjali ze 2x, ocitno ne najdejo prave formule. Se pravi edina pametna resitev je obvoz! Razen ce delas 5 jurjev letno, in ga bos po izteku garancije dal v prodajo/prešo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: shift

B81

22. jul 2007
35.268
9.463
113
ne seri..is generacija 2004 top oblika, gs iz tistih let glih tko...rx jajšaste oblike meni en najlepše oblikovanih suvejv, notranjost pa top

se pa tudi jaz tko kot tony žrtvujem zate in če bi bila opcija ga takoj vzamem. Nism pa zahtevn glede farb
Uh ne pa ne :D
Ajde RX zadnji je ok ceprav so ga kiksnili na strani zadaj.
 
Uh ne pa ne :D
Ajde RX zadnji je ok ceprav so ga kiksnili na strani zadaj.
Kaj pa NX? ti ne deluje "hot" ? čudn okus maš, meni vsi ti našteti jemljejo sapo ko jih vidim

ps tam v sosednji ulici najo lc ja 500h (multi stage hybrid)....ko sm ga prvič vidu nism spal cel teden. Ne rabi bit lep, logotip, krogec z L jem, modri h pa napis multi stage hybrid na straneh povedo več kot dovolj......