SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
tako je, danes pa smo v 2021, razvajeni in ni potrebno da škripa, sploh če daš za voz 35kilo plus.. meni se zmeša in jim ga zapeljem v salon in jih poserjem po vse omrežjih. , če bi kupil nov avto (tudi če za 15kilo) in seveda ban na znamko, pri sebi, žlahti in kolegih pa na Alterju.
In to piše voznik Mercedesa. No daj poklikaj malo po armaturki, pa preštej čričke.:eek:
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tole je res krneki, škripa kot da ima avto 300.000+ km in ima že povsem mehko šasijo, ki se z lahkoto zvija. Držim pesti, da ti uspe tole uspešno reklamirat in rešit. :zmaga:

Btw - kaj pa je tist čuden klikajoč zvok v zadnjih sekundah filmčka (od 31. do 38. sekunde)?
Tisto je pa zvok žmigavca, ce imamo slucajno kaksnega BMW fahrera med nami.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
gledam na cesto in potem ne čuješ. :valjamse:

drugače pa vem kak je ko voziš škripajočo krepelco....škripajo fedre, plastika, vibrira špegl.... a pač to ni mercedes. Pa ker je avto star 10 let, se tud ne sekiramo, in drajsamo kot 2. ali 3. avto.

še enkrat, ne se zapenjat, tam ko ni treba.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Žal ima Mercedes med premijskimi znamkami popolnoma zanič izdelavo in kvaliteto materialov. Ne le, da se lahko skrije v primerjavi z BMW in Audi, temveč tudi v primerjavi z marsikatero nepremijsko znamko.
No, dokler kupcem dol visi, je to itak nepomembno. Važno da je nišan na haubi, tudi če je položen na haubo.
Je pa smešno, ko voznik Mercedesa zelo samozavestno nekaj izjavlja, potem pa bula. Očitno imamo različne standarde.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Žal ima Mercedes med premijskimi znamkami popolnoma zanič izdelavo in kvaliteto materialov. Ne le, da se lahko skrije v primerjavi z BMW in Audi, temveč tudi v primerjavi z marsikatero nepremijsko znamko.
No, dokler kupcem dol visi, je to itak nepomembno. Važno da je nišan na haubi, tudi če je položen na haubo.
Je pa smešno, ko voznik Mercedesa zelo samozavestno nekaj izjavlja, potem pa bula. Očitno imamo različne standarde.
kaka bula? Alter? Očitno imaš vse 3 premije in vsakodnevno srkaš izkušnje in jih prenasaš v svet. ....? očitno...

to ali pa čustva :evil:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Dober, ti se tako ali tako rada naslajaš in si malo strupena. V nobenem primeru ni mogel vedeti, da bo dobil takšen avto. Lahko je brezvzena napaka, lahko pa je kaj večejga. Zato pa imamo servise in garancijo, da se takšne neprijetnosti odpravijo.
Glej že ko se je odlolčil kaj bo vozil smo mu poisali da bo na ti z mehankarji...ampak kaj čmo.
Podobna štorija se mu dogaja, kot meni na Fordu. S tem, da sem jaz ugotovil, da imam limono ze pred prevzemom. In da je nisem rešil!. Ne na Fordu, ne drugje. Vsaj ne v taki obliki kot je bila naročena pri fordu.
Ja nate je letelo da si tudi delal študijo kaj dobil potem pa limonco.
A maš še forda ?


Naj nekdo ki ima merilec laka mal premer to škodo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Še
Pac salajbarizem trgovcev, pa kasneje tudi serviserjev ob menjavi šipe. Verjamem da so tudi drugje podobne zgodbe. Samo jih ljudje molcijo in potegnejo kartico. Jaz pač ne.
Se glede Forda; zna biti da bo tudi naslednji Ford. Zakaj? Sem ze napisal. Glede na to da me zvesto spremljas, si tudi ze najbrz prebral-a.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
gledam na cesto in potem ne čuješ. :valjamse:

drugače pa vem kak je ko voziš škripajočo krepelco....škripajo fedre, plastika, vibrira špegl.... a pač to ni mercedes. Pa ker je avto star 10 let, se tud ne sekiramo, in drajsamo kot 2. ali 3. avto.

še enkrat, ne se zapenjat, tam ko ni treba.
Morda samo še komentar na tole, da ne veš kak je ko voziš škripajočo krepelco. Izgleda imaš še dovolj star avto. Pri novih lastniki nimajo take sreče :valjamse: :
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
No vidiš, tako bodo rešili tudi pri Superbu to zadevo.
Samo da pri Superbu bi ti vse v luft vrgel, pa celo familijo, pa kolege o tem obvestil, pri Mercedesu si pa tiho kot rit in zadevo poštimaš. Nje?
Torej sedaj celo priznaš, da pri Mercedesu škripa podvozje, ker prej si bil kar samozavesten, da Mercedes pa ne.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
ne, verjetno pa na servisu uredijo. če ne pa, v luft pa pred zid pa te fore. Ja verjetno pri Cju škripa, tudi od večih slišal, da se menjavajo roke in podobna šara pri W205. Ka poŁ. BMK. nimam Cja.
Na w204 pregnijejo zadnji mostovi... Ka poŁ. BMK.
Tebe pa tolk skrbi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
ne, verjetno pa na servisu uredijo. če ne pa, v luft pa pred zid pa te fore. Ja verjetno pri Cju škripa, tudi od večih slišal, da se menjavajo roke in podobna šara pri W205. Ka poŁ. BMK. nimam Cja.
Na w204 pregnijejo zadnji mostovi... Ka poŁ. BMK.
Tebe pa tolk skrbi.
Nekak to ne gre skupaj s tem (C se mi zdi, da za 35k dobiš ravno vse štiri gume in volan, če sploh):

tako je, danes pa smo v 2021, razvajeni in ni potrebno da škripa, sploh če daš za voz 35kilo plus.. meni se zmeša in jim ga zapeljem v salon in jih poserjem po vse omrežjih. , če bi kupil nov avto (tudi če za 15kilo) in seveda ban na znamko, pri sebi, žlahti in kolegih pa na Alterju.

Ampak ok, sedaj vemo, kako ti razumeš te zadeve. Pač tipično slovensko: ko drugim nekaj ne štima, se to obesi na ves glas, ko pri tebi, pač vse kul, pometemo pod preprogo. ;).
Te ne bom več motil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Zakaj? men nič ne škripa.... Pa niti v garanciji ni, tako da sam to rešim če so kakšne težave že, če pa bi bil nov, pa bi tja vozil, če pa je pol izdelek moraš po pa par obiskih serviserja še sebe vprašat če je vse okej, da imaš cajt za obiske.

Ne , res ti gre v nos zgonjena premija, ki se lepo pelje (verjetno bolje kot 95%) vsega novega na dosegu alterašev. Čustva too much?.

A boš dal mir, če rečem da smo menjali premijo za 2leti staro oktavijo? Ker pol rečmo tako. Sam da bo mir pri bajti :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad