SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
W205 pa res na veliko škripajo v podvozju... na službenem parkingu videvam 4, vsi 4 škripajo, ali se pelje ravno, ovinek, vseeno, škripa ko stara postelja. En je zadnje dni sicer nehal škripati, očitno je dal popraviti :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj sandra je ista. Je ze skurcal-a kaksno lastno zadevo?
Ker se ne obremenjujem s tem. Ne grem delat disertacijo o nakupu avta, prvi zapis bo kmalu eno leto nazaj in potem kupiš nek price/performance ???
kjer nisi že v začetku zadovoljen z notranjostjo. Nauk te zgodbe. Ynos ali pa ti Hanzi Anydy in co... pač komplicirate lavf na max.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Ne glih obratno.
Raje en let kampliciram lajf pred nakupom avta, kot pa da bi se vseh "5" let po nakupu tolkel po glavi kje sem inel glavo pred nakupom.
Ali pa da ga en mesec po nakupu prodam za 3/4 cene. (5 jurjev manj)
Jaz pac nimam alter place.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Fotr...tile je ynos naredu. En let bo kar si je zaželel nov avto...no sedaj je že rabljen...
Mogoče se je pa sam komu fejst zameru. Mogoče kmetu ki mu je gazil travico ...karma is a bitch ynos.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Ker se ne obremenjujem s tem. Ne grem delat disertacijo o nakupu avta, prvi zapis bo kmalu eno leto nazaj in potem kupiš nek price/performance ???
kjer nisi že v začetku zadovoljen z notranjostjo. Nauk te zgodbe. Ynos ali pa ti Hanzi Anydy in co... pač komplicirate lavf na max.
Neodraslo razmišljanje. Naučiti se moraš, kaj je to vodenje investicij.

Tako je gotovo razmišljal tudi tisti, ki je tako na izi, z levo roko podpisoval razpise za gradnjo novih bajt onkološkega inštituta "ker res ni treba komplicirati lavf (sic) na max", nato pa bolniki z rakom cela leta niso smeli pip odpirati zaradi legionele. Anekse za sanacije smo pa plačali vsi.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sandra in Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.196
113
Neodraslo razmišljanje. Naučiti se moraš, kaj je to vodenje investicij.

Tako je gotovo razmišljal tudi tisti, ki je tako na izi, z levo roko podpisoval razpise za gradnjo novih bajt onkološkega inštituta "ker res ni treba komplicirati lavf (sic) na max", nato pa bolniki z rakom cela leta niso smeli pip odpirati zaradi legionele. Anekse za sanacije smo pa plačali vsi.
Se strinjam in to tudi jaz delam. Težava je v tem, da nekateri čisto preveč komplicirajo in se spuščajo v vse žive možnosti, hkrati pa zraven kaj pozabijo ;). Imam par znancev takih, težijo vsem naokrog, ko naročijo potem še razmišljajo do dobave kaj in kako in ko dobijo avto kar naenkrat ugotovijo, da so pa nekaj pozabili. Pa bemu no. Vzameš cenik, odkljukaš motor in različico, pustiš ženi, da ti izbere barvo, greš čez dodatno opremo in odkljukaš kar rabiš, zdilaš ceno in to je to. Če ti kaj ni jasno v ceniku ali opremi, pač povprašaš, da je kristalno jasno (pisno, ane Hanzi ;)) in to je to. Če kaj ne štima pri dobavi, lepo zavrneš vozilo, naj naročijo novo takšno, kot si ga naročil, vmes ti pa dajo nadomestno vozilo. Fertik.
Še lažje pa je, da greš po rabljeno vozilo, tam si malo težje zmišljuješ :).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Se sami ne vejo kaj prodajajo pod doloceno sifro dodatne opreme.
V katalogu slikana dodatna oprema pa ni imela.napisane sifre dodatne opreme.
Ko pa avto dobis, tinpa recejo da s tem predracunom ste se strinjali. En teden je bil avto pri prodajalcu, preden je direktor po mizi udaril in rekel da se avto prevzame. ;)
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Eni grejo tako daleč da hočjo bit zraven ko se avto iz kamiona razlaga :rolleyes:. Najraje pa bi nadzorovali še proizvodni proces pa vozilo spremljali pri transportu. Potem je pa tukaj še dilema kako preprečiti da ne bo sonce armature poškodoval, itd.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Eni si celo vodijo tabelice, koliko jih avto stane in koliko so izgubili na vrednosti...
 
  • Wow
Reactions: tony

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.335
9.068
113
delam to, je enostavno, če ni vsak teden izrednih popravil :D potem počas obupaš... dokler pa 2 tanka na mesec zabeležiš in 1 letni servis, pa še gre :D
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Pod 40k dobis novo 310 konjsko verzijo, se mi zdi kar vredu. Noter je kot je, s kapelico na armaturki so se ocitno po prejsnjih modelih mercedesa zgledovali.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Drugi imajo celo tri, pa se kak motor ali dva.
Nekateri se celo na dopust peljejo svojega ljubljencka. V podnu avtodoma. Da ne bo armatura na soncu..
 

Priponke

  • FB_IMG_1628067566323.jpg
    FB_IMG_1628067566323.jpg
    108,7 KB · Ogledi: 160
  • Všeč mi je
Reactions: igi

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Iz slike je razvidno da je armatura na soncu. Pomoje se lastniku je.be za tega smarta, važno da ga ima on za v mesto pa do ta fine restavracije. Zakaj si lasti Smarta pa ti je najhbrž jasno. Zato ker njegova S klasa ne gre v kemperja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC in Matey