SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Taka drama okoli škripanja, da sem si šel ogledat video. Ali kupiš avto, da se voziš z njim ali da pritiskaš po plastiki če slučajno kaj škripa.

Kot študent sem se včasih peljaj s sošolcem iz faksa domov. Imeti avto mi je bila takrat znanstvena fantastika. Armaturka njegovega 10+ starega golf dizla je v križišču v prostem teku skakala (vibrirala) 2 cm gor in dol. Da je v avtu vse škripalo se mi je zdelo celo imenitno, kasneje sem na alterju zvedel da so to 'črički'. Če v mojem kdaj kaj 'začrička' (ok. običajno je to drobiž v pepelniku), se spomnim na tiste čase in na vaše smešne komentarje o škripanju v avtu.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Pa še v armaturki, ki je tako tresla, je bil avtoradio. Kako je lahko elektronika v radiju prenesla vse tresljaje, da je radio sploh še delal.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
tako je, danes pa smo v 2021, razvajeni in ni potrebno da škripa, sploh če daš za voz 35kilo plus.. meni se zmeša in jim ga zapeljem v salon in jih poserjem po vse omrežjih. , če bi kupil nov avto (tudi če za 15kilo) in seveda ban na znamko, pri sebi, žlahti in kolegih pa na Alterju.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.770
2.651
113
Kaj pomeni limono? Dobil sem predzadnje naročilo, ki so ga oddali, namesto zadnjega. Pa še pokazali so mi naročilo, kdaj je prišel v SLO, kdaj je bil izdelan itd... Pa šefico, ki je super, poznam tam, tako da dvomim, da so me kaj namenoma zajebali :)
Aha Mija je fafico zrihtala. Vse jasno.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.144
113
.

Kot študent sem se včasih peljaj s sošolcem iz faksa domov. Imeti avto mi je bila takrat znanstvena fantastika. Armaturka njegovega 10+ starega golf dizla je v križišču v prostem teku skakala (vibrirala) 2 cm gor in dol.
Pa salthebl te je po kolenu tolko :).
Zaj si pa predstavljaj Audi 80, podobna zgodba s tresljaji. Za razliko, da je bil tisti model/oprema comfort :)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.272
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Taka drama okoli škripanja, da sem si šel ogledat video. Ali kupiš avto, da se voziš z njim ali da pritiskaš po plastiki če slučajno kaj škripa.

Kot študent sem se včasih peljaj s sošolcem iz faksa domov. Imeti avto mi je bila takrat znanstvena fantastika. Armaturka njegovega 10+ starega golf dizla je v križišču v prostem teku skakala (vibrirala) 2 cm gor in dol. Da je v avtu vse škripalo se mi je zdelo celo imenitno, kasneje sem na alterju zvedel da so to 'črički'. Če v mojem kdaj kaj 'začrička' (ok. običajno je to drobiž v pepelniku), se spomnim na tiste čase in na vaše smešne komentarje o škripanju v avtu.
Ne vem ce si razbral. Skriplje MED voznjo. To pa delas z avtom? Vozis? :)

video med vožnjo.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
aja, sem gledal en drug video, kjer se je pritikskalo po plastiki pa je škripalo. Tkole je pa res mal zoprn, če ves čas.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Dafuq?! Avto nazaj. Na teh vagih je plastika res qrac, na 3 leta starem Passatu mi je na vratih počila na ročaju, poka na tem mestu serijsko, večina pasatov ima počeno, ampak tudi na nevemkakem makadamu ne škripa v avtu niti malo. Mel sem 2 zgonjena fiata, pa ni škripalo skoraj nič
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Pač ne vemo kakšen odnos imaš, a je to oseba s katero se zasebno družite in jo lahko kadarkoli pokličeš oziroma se gre za relativno sveže poznanstvo preko X osebe in so stvari tekle gladko dokler ti je bilo treba prodati avto. V vsakem primeru je bolje imeti pisno komunikacijo, zaradi morebitnih zapletov in kasnejšega dokazovanja kdaj točno si prijavil reklamacijo, za kakšno napako se gre ipd. Spremljaj njihovo obnašanje in komunikacijo in ustrezno prilagodi svoj odziv.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.324
5.844
113
pri taščici
Pa da ob tem dokupis dodatno zvočno izolirano kabino in stekla, kak boljši audio sistem, vse skupaj za 5+ jurjev . In potem prideš s to "težavo" nazaj v salon in ti rečejo, da so ti pa v zahvalo gratis podarili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: johan_blond

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Najvecji hec je da je ynos naredil studijo kaj kupit in potem kupi limonco.

Dober, ti se tako ali tako rada naslajaš in si malo strupena. V nobenem primeru ni mogel vedeti, da bo dobil takšen avto. Lahko je brezvzena napaka, lahko pa je kaj večejga. Zato pa imamo servise in garancijo, da se takšne neprijetnosti odpravijo.