SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.308
2.355
113
Pomurje
Da radio ugasne mi je vseeno. bi pa pogresala, da mi prekine pogovor oziroma, da moram sedeti pri prizganem avtu ali iskati telefon in preklapljati med slusalko/zvočnikom/prostoročno , ker se itak nekaj pomuti zmeraj vmes pa ke treba se enkrat klicat.

Za okna bi me motilo, ce je res, ampak manjkrat, ker zelo malokrat okna odpiram med voznjo oziroma nikoli.
Nič ne preklapljaš telefona.
Ljudem, ki se jim mudi, odgovarja, da ko ugasneš avto brez težav preklopi na telefon in pešačiš naprej
 
  • Haha
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.939
9.598
113
Najboljša rešitev (tudi za ljudi, ki se jim mudi) je, ko izključiš motor BT še vedno deluje, tako da v miru odklopiš pas, vzameš telefon in ostale stvari v roke in ko odpreš vrata, se BT izključi in samodejno preklopi na telefon. To je Passat letnik 2008 znal.
Ne pa, da parkiraš, izključiš motor, potem pa panično grabiš po telefonu in nato odklapljaš pas, itd. Totalna neumnost.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.308
2.355
113
Pomurje
Najboljša rešitev (tudi za ljudi, ki se jim mudi) je, ko izključiš motor BT še vedno deluje, tako da v miru odklopiš pas, vzameš telefon in ostale stvari v roke in ko odpreš vrata, se BT izključi in samodejno preklopi na telefon. To je Passat letnik 2008 znal.
Ne pa, da parkiraš, izključiš motor, potem pa panično grabiš po telefonu in nato odklapljaš pas, itd. Totalna neumnost.
Kakšna je razlika če je obratno?
Gladko stvar navade.
Meni je pa "butasto" da radio igra, ko avto vgasneš in greš ven
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.939
9.598
113
Kakšna je razlika če je obratno?
Gladko stvar navade.
Meni je pa "butasto" da radio igra, ko avto vgasneš in greš ven
Radio se v polizdelkih samodejno izključi skupaj z BT, ko voznik odpre vrata. Še kaj?
Razlika je v varnosti in ekologiji, res pa za oboje, pomembnim voznikom, ki se jim vedno mudi, dol visi.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
820
394
63
Meni je pa butasto, ko na primer avto parkiram in ne grem ven iz avta, temveč koga v avtu čakam, seveda ugasnem motor in s tem ugasnem vse, potem pa ponovno daj kontakt... Sicer se prerkamo za banalno stvar, ampak ni bolj logično, da dokler sediš v avtu, dela vse: blutooth, radio, odpiranje/zapiranje oken in šele ko odpreš vrata, se ugasne vse.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.620
5.814
113
To je edino normalno. Se pogovarjaš po telefonu, pripelješ na parkirišče, vgasneš avto in valda boš končal pogovor v avtu preden izstopiš iz njega. Normalno je da se audio izklopi šele ko odpreš vrata. Čudi me da leta 22 o tem sploh debatiramo.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
Pri mojem dizlu mi je OK da vse dela dokler ne odprem vrat, pri hibridu pa mi je vseeno, ker ko kaj cakam ga dam v "P" in je na elektriki prizgan, nic ne ropota zraven.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.541
924
113
Me res zanima, katera so ta jajca, ki ob izklopu motorja vse izklopi? Da se jih v prihodnje izognem :)