Supermoto fotke

had

Pripravnik
17. jul 2007
95
3
8
raceland krsko.. 3. kbm grand prix



nekoga, ki ima dobro kalibriran monitor bi prosil, ce mi pove, kaksne so barve? ali so prevec temne, ali so ok? problem imam, ker na dveh lcd-jih dobim povsem dve drugacni barvi..



supermoto-scooter-raceland-krsko-kbm-grand-prix12.jpg


supermoto-scooter-raceland-krsko-kbm-grand-prix27.jpg


supermoto-scooter-raceland-krsko-kbm-grand-prix02.jpg


supermoto-scooter-raceland-krsko-kbm-grand-prix31.jpg


supermoto-scooter-raceland-krsko-kbm-grand-prix35.jpg


supermoto-scooter-raceland-krsko-kbm-grand-prix11.jpg
 
Nazadnje urejeno:

had

Pripravnik
17. jul 2007
95
3
8
a je to lanski prvak v supermoto? ce ja, potem je, ampak je imel probleme z motorjem
 

Dolfe

Pripravnik
22. jul 2007
836
1
18
Pri meni je osvetlitev teh fotk ravno pravšnja. (Monitor - privzete nastavitve, LCD Samsung SyncMaster 710v, ).

Ne bi nič spreminjal.

lp
Dolfe
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
Na mojem SONY LCD, pred kratkim sklaibriran s freewareom na oko, so oblaki na prvi fotki rahlo vijolični.

lp
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
huh, na domačem Samsung LCD so pa oblaki lepo beli....
Meni se zdi osvetlitev nok.

lp
 

had

Pripravnik
17. jul 2007
95
3
8
hvala..

ocitno bo apple kar pravilno kalibriran.. na dellu pa imam precej temno vse skupaj..
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
to gledaš na prenosnikih?
Na prenosnikih so zasloni sama žalost. Sploh moj bivši HP, katastrofa! Tako temen kot, če dam svojga desktopa na minimum svetilnosti.
Drugače sem pa slišal za zunanje senzorje za kalibracijo monitorja. Je že kdo poskusil s tem?

lp
 

had

Pripravnik
17. jul 2007
95
3
8
sem poskusil.. pa vendar se ne da lcd-ja tako dobro kalibrirati.. pri crt-jih je to nekak povsem drugega
smile-1.gif
 

unknown

Pripravnik
24. jul 2007
44
0
6
Mogoče kakšna premalo kontrastna, drugače pa povsem OK.
Monitor kalibriran s hardwareskim kalibratorjem.

lp
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Super slike, vredu barve ... !
A to se je tam dogajalo v Krškem kjer je proga za gokart, zgrajeno enkrat lani če se ne motim ?
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
sliko so vredu, je pa se placa da se izboljsas. (ne, to ne pomeni da sem jaz boljsi.)

probi delat z bolj odprto zaslonko, da bos bl izoliru objekt. prevec je globinske ostrine. nevem pa kok ti oprema dopusca to.


zgolj nasvet, lp
 

had

Pripravnik
17. jul 2007
95
3
8
jeap.. to je na progi za go kart.. kjer bo tudi konec meseca zakljucek drift prvenstva..

oprema dopusca precej.. tudi paning manjka in vse ostalo..
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
zaslonko pusti malo dalj časa odprto. si imel prehitro - recimo pri tistemu tekmovalcu na 3. sliki - če bi bila zaslonka dalj časa odprta bi dobil občutek hitrosti. zdaj pa zgleda tko kot da bi na miru stal....
just a tip...
cheer.gif