Strešni kovček

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Jup, se strinjam. Na koncu sem se kljub kar visoki ceni odločil za Thule. Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni ali kako gre že tista...
Jaz sem zadovoljen z Menabotom, naj bi bil boljši kot G3, za tisto poletje in smučarijo pozimi je super. Nasploh je Menabo oprema (razni nosilci in pritrditve) ok s solidno ceno. Thule je (cenovno) žal razred zase.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Kot vedno - najlepša hvala za vse uporabne in klasične alter neuporabne odgovore :nazdravje:
K s glih omenu, poglej še malo za temi modeli:

thule_2300.PNG
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Jaz sem zadovoljen z Menabotom, naj bi bil boljši kot G3, za tisto poletje in smučarijo pozimi je super. Nasploh je Menabo oprema (razni nosilci in pritrditve) ok s solidno ceno. Thule je (cenovno) žal razred zase.
Ja, za tisti poletni in zimski oddih sploh ne dvomim. Če imaš pa to gor dlje časa - pri meni je v planu vsaj dve leti nonstop - pa je to lahko že malce drugačna zgodba.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Jaz resnično zamerim Thuletu, da takle kovček nima tudi za velocompact, oz. nekaj univerzalnega... Občasno bi prav prišlo :D
Res je malo z grenkim priokusom, drugace jaz spravim tale xt cargo plus se eno kolo zame. Na strehi mi je vedno tecno vozit. Drugace pa se lepo zlozi, ko ne rabis in tudi preklopi, ko zelis dostop do prtljazjika. Na sreco imamo soliden prtljaznik plus tale Thule 300l. To je tudi druzinska omejitev koliko lahko vzamemo s seboj kamorkoli ze gremo. Non negotiable.
 
  • Všeč mi je
Reactions: guardy

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Se strinjam, da ni to to ampak druga opcija je bila pa menjava avta in potem pa zelo verjetno sploh ne bi bil bimmer :D Jebat ga, kompromis je kompromis in uporabnost tokrat prevlada nad estetiko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in map

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Da ne iscem. Keri model tocno je tale truga? Nekaj takega bom jaz rabil v bodoce, saj mi pes 1/2 prtljaznika zasede.
 

ptice

Fizikalc
23. jul 2011
207
162
43
Jaz uporabljam Menabo prtljažnik na vlečni kljuki za tri kolesa ali pa 300 l kovček. 330 e leto nazaj. Zelo uporabna reč. Thule komplet bi bil vsaj 1000 e. In strešni kovček Norauto, star 18 let, še vedno funkcionalen in ohranjen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Da ne iscem. Keri model tocno je tale truga? Nekaj takega bom jaz rabil v bodoce, saj mi pes 1/2 prtljaznika zasede.
Thule Motion XT XXL. Sem kupil ravno zato, da lahko kam zložim vso kramo saj mi (srednje velik) pes skupaj s kletko in ostalo robo zasede praktično ves prtlažnik.