Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ti to samo teoretično, ker se Kolpi tako ne upaš približati bolj kot na 50 km. Sem ti že napisal, da migrant tudi brez tebe prekleto dobro ve, da je v Sloveniji in ga ti nimaš kaj opozarjati.
 
  • Haha
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Imaš ga pravico mahniti po gobcu. Ker te bo sicer on prvi. On je zavestno šel v delikt, torej je pripravljen storiti marsikaj za svoje cilje. Tole "milostno opozarjanje" ne hasne, ni šans. Takega je treba s korobačem v vsaj tri stremena pletenim, še bolje pet, osmukniti sredi ušes pa do konca repa. Potem pa še enkrat po istem mestu.

Potem pa objaviti na fejsbuku, da bodo tudi ostali za njim videli, kaj jih čaka. Sicer ne bo temu nikoli konca.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Ti to samo teoretično, ker se Kolpi tako ne upaš približati bolj kot na 50 km. Sem ti že napisal, da migrant tudi brez tebe prekleto dobro ve, da je v Sloveniji in ga ti nimaš kaj opozarjati.

Ti že veš kaj si upam in kaj ne, super.

Mi lahko zdaj po vsemu temu jebenemu bluzenju v 3PM odgovoriš na vprašanje ali imam jaz kot državljan Slovenije opozoriti ilegalnega migranta na ilegalen prehod državne meje? Imam ali nimam?

S prvotnimi posti si dal posredno vedeti da ne, zdaj pa bluziš na 6. potenco :nigladek:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Zaradi mene lahko na obali Kolpe celo leto stojiš s transparentom, na katerem piše: Prehod ilegalnim ekonomskim migrantom prepovedan. Tukaj je Slovenija. :fredi:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Zaradi mene lahko na obali Kolpe celo leto stojiš s transparentom, na katerem piše: Prehod ilegalnim ekonomskim migrantom prepovedan. Tukaj je Slovenija. :fredi:

Me ne zanima kaj zaradi tebe lahko ali ne. Zanima me ali kot navaden državljan in glede na tale tvoj post....

Pravico za odvračanje ljudi od nedovoljenega vstopa v državo, ima samo policija in vojska, noben jager ali gobar. :jok:

...imam pravico do verbalnega opozorila migrantu da bo ali pa da je ilegalno prestopil državno mejo? Ker jaz namreč menim, da jo imam.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Imaš ga pravico mahniti po gobcu. Ker te bo sicer on prvi. On je zavestno šel v delikt, torej je pripravljen storiti marsikaj za svoje cilje. Tole "milostno opozarjanje" ne hasne, ni šans. Takega je treba s korobačem v vsaj tri stremena pletenim, še bolje pet, osmukniti sredi ušes pa do konca repa. Potem pa še enkrat po istem mestu.

Potem pa objaviti na fejsbuku, da bodo tudi ostali za njim videli, kaj jih čaka. Sicer ne bo temu nikoli konca.
Še en šankarski junak. :gorjaca:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Me ne zanima kaj zaradi tebe lahko ali ne. Zanima me ali kot navaden državljan in glede na tale tvoj post #951

"Pravico za odvračanje ljudi od nedovoljenega vstopa v državo, ima samo policija in vojska, noben jager ali gobar. :jok: "

...imam pravico do verbalnega opozorila migrantu da bo ali pa da je ilegalno prestopil državno mejo? Ker jaz namreč menim, da jo imam.

Aja bizi pa seveda ne pozabi navesti še kateri člen katerega zakonika kršim s tem ko kot nepolicaj ali nevojak z ustnim opozorilom odvračam migranta od ilegalnega prestopa državne meje :zmaga:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja. Napišeš tablo : "Ilegalnim migrantom vstop prepovedan"

Potem se oglasijo možje in rečejo, da bi bilo bolje, če bi pisalo "... strogo prepovedan". Nazadnje obvelja županova, ki je moder mož itd ... :valjamse:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Me ne zanima kaj zaradi tebe lahko ali ne. Zanima me ali kot navaden državljan in glede na tale tvoj post....



...imam pravico do verbalnega opozorila migrantu da bo ali pa da je ilegalno prestopil državno mejo? Ker jaz namreč menim, da jo imam.
Navodilo policije je, da naj se prebivalci izogibajo stikov z migranti. Po moje lahko vpiješ čez Kolpo, da bodo nezakonito vstopili v Slovenijo, pa tudi na naši strani se lahko na svojo odgovornost z njimi pogovarjaš, posebno če znaš arabsko ali paštunsko. Še boljše pa je, da jih pričakaš s toplim čajem in suhimi štumfi, naganjat jih pa nimaš pravice.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Blablablabla..... naganjat jih pa nimaš pravice.

Ne vem na podlagi katerega mojega posta si prišel do tega. Jaz namreč nisem prav nič pisal o tem, da imam pravico do naganjanja oz. preganjanja. Ves čas sem pisal o pravici do opozarjanja, ti si pa pisal kot da tudi to ne smem.

Lepo, da sva razčistila in prišla do skupne ugotovitve, da torej imam pravico do opozarjanja migrantov na kaznivo dejanje.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kdo je rekel, da nimaš pravice? Seveda jo imaš. Le da si sam sebi kriv za krvav nos itd, ker če nebi sam nastavil rilca tja, ga mora pa policaj po službeni dolžnosti. Toda on bo vsaj plačan, ti pa ne. Ker nimaš sklenjene pogodbe s plačnikom (državo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.401
15.372
113
Kdo je rekel, da nimaš pravice? Seveda jo imaš. Le da si sam sebi kriv za krvav nos itd, ker če nebi sam nastavil rilca tja, ga mora pa policaj po službeni dolžnosti. Toda on bo vsaj plačan, ti pa ne. Ker nimaš sklenjene pogodbe s plačnikom (državo).

Bizi je tako nakazoval s svojimi posti, da kao ne smem. Sva zdaj razčistila in ugotovila, da lahko. Krvav nos ni problem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Se strinjam. Tista krasta se pa tudi odlušči čez kakih 4 - 5 dni.
Pa vse punce na vasi dobijo svetle oči, ko greš s tistim plavim okom skozi ... :cheer:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.597
-208
113
torej da se malo vrnemo k temi...

torej smo ugotovili da teli nasi taborniki sploh niso tako hudi in resni, kot so se najprej predstavljali. sploh ne vem, zakaj so na prvo zogo nastopili tako agresivno?

zakaj morjo bit v vojaskih cunjah? zakaj morajo nosit puske? prave ali plasticne, vseeno.

zakaj niso obleceni v civil in se setajo ob meji in opozarjajo policijo, kot to baje pocnejo ze sedaj, le da so v uniformi in s plasticnimi puskami. zakaj biti agresiven in tezit z eno vojsko? takih ne maramo. naj ustanovijo planinsko drustvo varda in imajo izlete ob kolpi... simpl.

ce bi se predstavili kot dedci k jih skrbi za svoje zene, sportno napravljeni, oborozeni z mobitelom, bi jih pa verjetno se podprli...

torej, a vsi rabijo podaljsek jebeštrga.a, da se morjo oblacit v uniforme in met neki tezkega na rami, da se pocutijo bolj moske?

aja, matej, seveda imas pravico opozarjat, sam smisla ne vidim. ti si sam, njih je 5-10. a mislis da te bojo gledal in s tabo cakal policijo? odrinil te bo, se ti nasmehnil in sel naprej. kej dost vec pa mislim da res ne mores narest po zakonu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.743
3.467
113
Amaterski varuhi bi morali zavaravati neprijatelja in mu postavlati pasti ter prepreke.
Seveda je v ta namen dovoljeno postavljati transparente z napisom welcome.
In takoj, ko začutiš, da bi v tej nmeri lahko izpušil pokličeš policijo (saj je bolje sprečiti nego ...)