Štajerska vojska

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.845
14.669
113
Me prav zanima, kaj bi napravil policaj, ki bi te zalotil pri teh poizkusih odvračanja. Nagnal bi te tako, da bi se kadilo za tabo.

Ja? S kakšno pravico oz. na podlagi katerega člena katerega zakona bi me pa nagnal stran z vsem dostopnega obmejnega območja zato ker se mirno pogovarjam z migrantom na drugi strani reke?
Verjamem pa, da bi me, v kolikor bi me policija res dobila v pogovoru z migranti, ki so ilegalno prestopili državno mejo, prosila naj se umaknem ter tako ne oviram postopka obravnave ilegalcev s strani državnega organa. Če pa teh ilegalcev še nebi bilo in bi ob meji našli zgolj mene pa se nebi zgodilo prav nič in bi tam mirno stal naprej policija pa bi šla dalje svojo pot.

Edit: dodal citat, ker je smo na novi stran debate
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kolpa ni en vaški potok, da bi se z nekom na drugi strani lahko mirno pogovarjal. :poreden: Koga pa bi poskusil odvračati, če ob tebi ne bi bilo nobenega ilegalca? :sprasujemse:
Najbolje, da to delaš iz Ljubljane, se boš manj matral. :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.845
14.669
113
LOL

Lahko, da bi imel s sabo megafon in lahko da bi se vkampiral ter čakal morebitne migrante.
Ne skrbi za tehnikalije no, raje napiši s kakšno pravico oz. na podlagi česa bi me policaji nagnali stran.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če bi te dobili z migranti, bi te nagnali zaradi oviranja njihovega dela. Če bi pa kampiral, bi te pa nagnali zaradi nedovoljenega kampiranja. Še kaj?
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.845
14.669
113
Če bi te dobili z migranti, bi te nagnali zaradi oviranja njihovega dela. Če bi pa kampiral, bi te pa nagnali zaradi nedovoljenega kampiranja. Še kaj?

Brrraaavo, fail again :aplauz:

Če bi me dobili z migranti me nebi instant nagnali ampak bi me prosili, da se naj zavoljo neoviranja njihovega dela umaknem in bi tudi se. V kolikor bi pa tam stal (brez kamp opreme in brez migrantov - torej bi bil momentalno stancioniran sprehajalec in nebi šotoril oz. dejansko kampiral, pa mi nebi mogli nič.
Kaj pa zdaj? :D
 
2. sep 2007
1.506
781
113
Dolenjska
Kriminalca skrbi, da ne bo cekinov od migrantov, če bi jih ti prepričeval naj ne prestopajo meje ilegalno. Morda je prešaltal s kraje parfumov na švercanje migrantov. Pri lopovih je vse možno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ali si ti napredoval od ljubitelja SS-ovcev do oficirja para vojske? Pri takem številu migrantov sem moral ustanoviti s.p. z 20 zaposlenimi, pa še ne uspem vseh zlifrati do Italije. :bonk:
 
Nazadnje urejeno:

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Brrraaavo, fail again :aplauz:

Če bi me dobili z migranti me nebi instant nagnali ampak bi me prosili, da se naj zavoljo neoviranja njihovega dela umaknem in bi tudi se. V kolikor bi pa tam stal (brez kamp opreme in brez migrantov - torej bi bil momentalno stancioniran sprehajalec in nebi šotoril oz. dejansko kampiral, pa mi nebi mogli nič.
Kaj pa zdaj? :D
Če bi te dobili z migranti, bi se ti moral zagovarjat, da jih slučajno ne švercaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in piagolo

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.845
14.669
113
Tudi opcija ja, dejansko veliko bolj realna kot pa da me kar po defaultu naženejo :zmaga:
 

B81

22. jul 2007
35.106
9.358
113
Imaš ga pravico mahniti po gobcu. Ker te bo sicer on prvi. On je zavestno šel v delikt, torej je pripravljen storiti marsikaj za svoje cilje. Tole "milostno opozarjanje" ne hasne, ni šans. Takega je treba s korobačem v vsaj tri stremena pletenim, še bolje pet, osmukniti sredi ušes pa do konca repa. Potem pa še enkrat po istem mestu.

Potem pa objaviti na fejsbuku, da bodo tudi ostali za njim videli, kaj jih čaka. Sicer ne bo temu nikoli konca.

haha :valjamse: pa koliko si ti star, da te ne odpeljejo?
 

B81

22. jul 2007
35.106
9.358
113
Bolj ko razmišljam, bolj opažam, da ne poznam človeka, ki je napaljen za uvoz migrantov in ne bi delal v JS ali bil kakorkoli drgač povezan z režimom. Oni točno vedo, da so v resnici migranti naš kruh in da je kolateralna škoda nepomembna, ko se gre za $$$. Isto kot po WW2. BTK če bomo totega fentali, cela firma pa bo le naša...
Varda bi mogla odpret firmo in račune pošiljat državi, da s svojim posredovanjem pomaga policiji. Verjetno bi imeli potem mir, ker jih ne bi nihče resno jemal.
S teleti moraš pač po telečje.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.828
5.743
113
A niso jagerske uniforme podobne partizanskim? A jagri ne bodo smeli vec v svoje obmejne revirje?

zan mahnic lovec.jpg
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.133
3.822
113
Ljubljana
hmpg.net
Dnevnik glosa (Kos):
"Zato naj vas ne čudi, če boste v prihodnjih dneh na kakšnem sodišču zagledali v togo kitajske izdelave oblečenega možakarja s kladivom v roki, ki vpije, da pravica ni slepa. Pa v belo haljo oblečenega državljana v zdravstvenem domu, ki vam bo rekel, da se slecite, da vas pregleda. Pa spet nekoga drugega, ki bo hodil po cesti in ne bo mestni redar, mu bo pa podoben in bo napačno parkiranim avtom za brisalce zatikal obvestila. In ko se boste spraševali o logični razlagi pojava takih osebkov, nikar ne pomislite na žrtve predivjih zabav ali vaške posebneže. Nekdo je pač ugotovil, da je državi treba pomagati. Če lahko pri obrambi južne meje, lahko tudi v pravosodju, zdravstvu, vojski, okoljski problematiki, prometu… Logično, kajne? "
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.845
14.669
113
LoL kakšen bullshit.

Relativizatorji se raje posmehujejo tej izjemno slabi situaciji in jo kopirajo še v druge oblike zaradi lažjega prikaza "neprimernosti" a noben od teh talentov se pa ne vpraša zakaj je tako in kako odpraviti vzrok, ki pripelje do takšnega za vodilno kliko povsem nesprejemljivega samoorganiziranja raje.

Bi se bilo za smejat, če nebi bilo to bolj za zjokat se :nigladek: Bravo res :bonk: