Športna ura

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.384
1.382
113
Eno smo že tok stari, da ne moremo več zjutraj spat :rolleyes:
A to kdaj pride? Meni se kar ne uspe zjutraj NE spat in komot potegnem cez 8 cez je treba, pa sem verjetno blizje 50 kot ti.
Sicer pa ura pri meni ni skoz gor. Cez dan ja, ponoci nikoli. Je pa uporaben Garmin coach, ce ga se kdo ne pozna. Trenutno mi je super motivacija, da spet pricnem s tekom.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
Pride, očitno. Treba, ni treba, nočem, pa se zbudim ob pol 6h. Pa grem lahko ob 2h na glavo zjutraj spat. Včasih mi rata za urco potegniti, ampak sem očitno že tako sprogramirana, da dalj ne gre...
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.070
3.819
113
A to kdaj pride? Meni se kar ne uspe zjutraj NE spat in komot potegnem cez 8 cez je treba, pa sem verjetno blizje 50 kot ti.
Sicer pa ura pri meni ni skoz gor. Cez dan ja, ponoci nikoli. Je pa uporaben Garmin coach, ce ga se kdo ne pozna. Trenutno mi je super motivacija, da spet pricnem s tekom.
To pirde vsako leto konec maja. In traja nekje do srede julija.

Garmin coach je kaj? Tisto ko predlaga kako teci? Ker tisto dela tako da ko si najbolj polomljen predlaga šprinte in ko si ves napaljen kako bo letelo predlaga "šetanje" za bazo. In tisto ko po 10 minutah teka pokažednevno pripravljenost dela enako. Ko na izi jadraš pokaže +5, ko žgeš 15+ km/h pa -1.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.384
1.382
113
To je to ja :) Zdrava pamet mora seveda delovati, ker ura ti z lahkoto napiše, da si tako hudo dobro pripravljen, da je tvoj fitness level kot bi bil star 20, dejansko pa si star 2 krat toliko in še malo.
Meni je sicer ta coach ful dober motivator. Mi vrže v koledar, vem, da moram nekaj narediti se na koncu zbrcam iz kavča pa naredim. V glavnem kakor za koga.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
To so drugace malo popravili. Ta nove ure ne vem, ce kazejo vec kot 8 let razlike. Prej so pa vsi 20-22 bili...

"Predlogov" pa jaz ne sprejemam. Ko imam cas grem in jakost v odvisnosti od volje.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.070
3.819
113
Jaz ga za motivacijone ne rabim, jo imam brez ure za 100 km na teden. Realnost je pa nekaj drugega. Sem vesel če mi rata polovica od tega. Fitnes age je bolj slaba šala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol in Jabe

gr69

Guru
15. dec 2009
11.547
2.605
113
še v SLO - ampak komaj
Men je, odkar je Garmin “popravil” izračunavanje fitnes age, padla motivacija. Prej sem še imel upanje, da bom kako 20-25 ujel, zdaj sem pa pristal na trdih tleh realnosti …
Še dobro, da pir nima nog …
 
  • Haha
Reactions: corsol

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Men je, odkar je Garmin “popravil” izračunavanje fitnes age, padla motivacija. Prej sem še imel upanje, da bom kako 20-25 ujel, zdaj sem pa pristal na trdih tleh realnosti …
Še dobro, da pir nima nog …

To še zmeraj deluje...

1686769842964.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

corsol

Guru
11. mar 2010
2.878
903
113
Čudni tiči so razni "coachi" v urah.
V ponedeljek mi je predlagalo intervale tudi v z5. ....dan prej pa sem precej intenzivno (malo)Franjo odpeljal.
:rolleyes:
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.384
1.382
113
No to, motivatorja si dobil. Tako je meni ura :) Maš teh posebnih badgov ful, pa klasičnih tedenskih in takih za kakšne milestone dosežke.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.526
6.264
113
Našla... level 3, manjka mi 5 pik do 4ke. ne piše mi pa, koliko je to točk? nisem vedela, kje sploh dobila, potem pa spodaj malo poskrolam. mati mila...

če bi bolj dosledno tapkala na uro:
- za moč sploh več ne štartam, ker je brez veze. - pika
- če vsak moj crossfit beležim kot HIIT, namesto kardio - pika(e)
- tekalna steza zabeležena kot tekalna steza namesto kardio - pika(e)

sploh pa pripomorejo k moji kondiciji in telesni pripravljenosti naslednji, ki mi lahko dajo 4. level oziroma, kolikor je tega sranja, če se zares zavzamem najbrž že 5ga:
- registriraj še eno napravo Garmin. lahko prec grem pas notri vržt, če ga še najdem. - pika
- globok vdih - dihalne vaje 1x, 5x - 2 piki
- dodajte opremo kot so copati - 1 pika
- odstrani opremo - 1 pika
- neodločnež - zabeležite eno dejavnost plavanja v jardih drugo v metrih - 1 pika
- poveži račun s socialnimi omrežji - 1 pika
- načrtovanje vnaprej - daš prej v koledar preden greš migat - 1 pika
- ...

ne vem, na lestvici brezvezarij teli badgi precej visoko kotirajo.