Skozi šentviški predor 1. julija - končno!!!!

tony

Guru
23. jul 2007
9.498
1.412
113
Lepo, da si pomagal nekomu v stiski...
crazy1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kakšni stiski?

Cela grupa ima denar za pot po pol Evrope, nima pa 5 evrov za spodobno avtokarto?
bonk.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Pa ne vem če ni imel en vmes Goldwingce al kva je že un enosledni fotelj
cheer.gif


Tako boljš da se bliz doma držijo
crazy1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.498
1.412
113
Bi mu dal svojo
grims-1.gif


Doživel sem že svašta: Jodlarje, ki so bili pri Postojni (spet zemljevid iz prejšnjega tisočletja) popolnoma zgubljeni, kot da so na Marsu, pa so se vračali (!) iz morja nazaj v Gradec
hysterical-1.gif
čisto dobro znajde...

Btw. vožnja z motorjem po AC je za večino pravih motoristov tako brez veze...
shocked-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Čakajte malo no, kaj pa če se tujcu pač milo rečeno j.ebe za vožnjo pa avtocesti in mu je pač užitek vozit po starih cestah ( pomoje jih itak večina ne mara avtoceste in hitre ceste, ker ni takega užitka v vožnji) in so se zigubili.
Ne vem no, meni se ne zdi glih ok, da jih takoj obsojamo da se izogibajo avtocestam in cestam kjer je potrebna vinjeta.

Jaz vem, da bi v primeru če bi potrebovali pomoč ustavil in pomagal po najboljših močeh.
Dobor se z dobrim vrača
wink-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.498
1.412
113
Oseba brez emaptije, ki se ne zna vživeti v položoj drugega, je definicija psihopata.
smirk-1.gif


Vidiš, kaj vse pride ven z vinjetami...
aplauz.gif
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.573
8
38
Šentviški tunel zaprt iz smeri Kosez proti Šentvidu.
Pravkar preverjeno ,ko sem se peljal s kolesom čez nadvoz na Pržanu!!!

Smer iz Gorenjske odprta.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zadnje čase je nekam veliko zaprtih odsekov zaradi razsutega tovora. Se mi to samo zdi, ali šoferji tovornjakov res ne znajo vozit?
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
ksz

mislm, kaj vse danes pišejo po www in časopisih. Ne morem verjet, kako zagaman je lahko Slo narod. Adijo pamet.

Potem se pa najdejo še take cvetke, ki jih pišejo wannabe novinarji/ke.

Copy/paste z Dnevnikove spletne strani:

Zaradi sprememb prvotnega načrta je prejšnje vodstvo Darsa na čelu z Rajkom Siročičem konec leta 2006 z SCT podpisalo dodatno pogodbo in vrednost posla zvišalo na 70 milijonov evrov, rok dokončanja pa se je odmaknil na konec leta 2007. Čeprav je prav Zidarjevo podjetje vrtalo tudi raziskovalni rov , so dodatni zahtevki SCT zaradi domnevno nepredvidljivih geoloških okoliščin projekt nato dvignili na skupaj več kot 135 milijonov evrov.

Se vidi, da novinarji/ke dejansko več ne preverjajo informacij, pač pa zgleda citirajo en drugega. Zablojena (de)generacija.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.809
6.150
113
pri taščici
Glede na to da so v vkopu "lisičje"? izkopali 2mio m3 in zvozili na barje - rudnik, potem je računati na izkop 70mio m3 res utopija. Je pa res ? koliko je ta cifra realna. PA tud če je 10x manša je še vedno velika-poleg šmarne in grmade bi lahko naredili še Dars goro.
 

smrdim

Pripravnik
16. apr 2008
56
0
6
V obe smeri!
hysterical-1.gif

Janša je kriv!
10.gif


"Potrebna bo sanacija, saj ne gre tvegati," pravi Koler.