Skozi šentviški predor 1. julija - končno!!!!

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ksz
Tista tabla o kateri je bilo govora je prečrtana z rdečim trakom.

Neki me zanima, zakaj je v tunelu tako čuden asfalt, miljontavžent enih grbinc. A se ga ni dalo bolje položit
crazy1.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik predator pravi:
ksz
Tista tabla o kateri je bilo govora je prečrtana z rdečim trakom.

Neki me zanima, zakaj je v tunelu tako čuden asfalt, miljontavžent enih grbinc. A se ga ni dalo bolje položit
crazy1.gif
zidar bi ti odgovoril "A zdaj si pa že strokovnjak za asvalt postal??"
smile-1.gif

Naredi bolje če znaš
hysterical-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Ta tabla je ze ves cas zelena... in cesta je tudi se vedno enake kategorije... tako da je barva cist OK...

Avtocesta se neha že 200 metrov kasneje, tako da bi morala biti barva zelena. Zavajajoče je, da najprej oznake vodijo naravnost v predor, nato pa kot da bi moral že prej desno in nato levo. Sicer bodo vsi upoštevali pravilno, ampak se bo zihr našel kak glupi Čeh in vozil v rikverc s predora, ker "je sfalil". juhu.
crazy1.gif

Ali pa mirno pelješ v predor po voznem pasu, pa te nekdo prehiteva in se v zadnjem momentu spomni, da bi šel pa na celovško... me je kar stisnili, malo da nisem mižal cel tunel
rolleyes-1.gif


Sicer pa mislim, da bi morala tabla biti modra ali rumena, odvisno od dejanskega statusa celovške. Iz ac-ringa so table na celovško modre. Zelena podlaga za celo teblo dejansko ni primerna, ker ta tabla po cpp-ju pomeni: čez 300m križišče, levo avtocesta proti MB,... kar pa ni res. Če že, samo v zelenem okvirčku, nikakor pa ne cela tabla zelena. Ampak... v tem pogledu je bila obarvanost že prej napačna. Bodo pa čez eno leto itq menjali tudi to, ko bo priklop na celovško izveden...
 
Nazadnje urejeno:

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
]zidar bi ti odgovoril "A zdaj si pa že strokovnjak za asvalt postal??"
smile-1.gif

Naredi bolje če znaš
hysterical-1.gif
Ne se hecat, kao zgrajen nov del a zdi se mi da je bolj razjahan kot Ac za tunelom v smeri gorenjske (ubistvu tam nič ne trese
smile-1.gif
)
Sej v končni fazi mi je vseeno, samo mislilm da je prav da se to pove
grin1.gif


Glede Zidarja in ostalih podobnih pa no comment
crazy1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Sicer pa mislim, da bi morala tabla biti modra ali rumena, odvisno od dejanskega statusa celovške. Iz ac-ringa so table na celovško modre. Zelena podlaga za celo teblo dejansko ni primerna, ker ta tabla po cpp-ju pomeni: čez 300m križišče, levo avtocesta proti MB,... kar pa ni res. Če že, samo v zelenem okvirčku, nikakor pa ne cela tabla zelena. ...

Meni je pa tale zelena barva prav všeč. ker pomeni, da je celovška avtocesta, na avtocesti je pa omejitev 130km/h. Zdej pa gasa...
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Sicer pa mislim, da bi morala tabla biti modra ali rumena, odvisno od dejanskega statusa celovške. Iz ac-ringa so table na celovško modre. Zelena podlaga za celo teblo dejansko ni primerna, ker ta tabla po cpp-ju pomeni: čez 300m križišče, levo avtocesta proti MB,... kar pa ni res. Če že, samo v zelenem okvirčku, nikakor pa ne cela tabla zelena. ...

Meni je pa tale zelena barva prav všeč. ker pomeni, da je celovška avtocesta, na avtocesti je pa omejitev 130km/h. Zdej pa gasa...

Sem isto razmišljal z modrimi tablami, pa so pazili, da je na vsakem semaforju omejitev 70, nažalost
tongue-1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Kot sem napisal, je že prečrtana tako, da nema gasa 130km/h po celovški
grin1.gif
Jah pol pa nič.
Kako in zakaj pa je prišla ta tabla na to mesto? Bo Celovška v kratkem postala avtocesta, pa so tablo postavili za v bodoče, ali je ravno bila pa table še niso odstranili?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
A se ti prej še nisi nikoli peljal po tej avtocesti?
bonk.gif


Sploh pa usmerjevalna tabla ne določa omejitve hitrosti. Za to je en drug znak. Ampak tebe tega ne bom učil, CPP si baje že naredil?
17758-icon_confused.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:
A se ti prej še nisi nikoli peljal po tej avtocesti?
bonk.gif


Sploh pa usmerjevalna tabla ne določa omejitve hitrosti. Za to je en drug znak. Ampak tebe tega ne bom učil, CPP si baje že naredil?
17758-icon_confused.gif
Usmerjevalna tabla z zeleno podlago obvešča, da boš zapeljal na avtocesto. Koliko je tam omejitev je pa znano, če ni dodatnih znakov.

A ti trdiš, da je bila ta tabla kdaj pravilno postavljena?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Usmerjevalna tabla z zeleno podlago obvešča, da boš zapeljal na avtocesto. Koliko je tam omejitev je pa znano, če ni dodatnih znakov.

A ti trdiš, da je bila ta tabla kdaj pravilno postavljena?

Tabla je bila pravilno postavljena in je še vedno pravilno postavljena (le da taka postavitev deluje konfuzno). Konec avtoceste je namreč za galerijo pred semaforjem s Celovško. Znak, kjer se neha avtocesta, je pa takle:
autostrada2.gif


Saj ni čudno, da so vsega drugi krivi, če ti nimaš pojma.
stupid-1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.589
701
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Samo tabla nic ne "laze"
smile-1.gif
...


20080713-fqsg1wmfq2jdcygy32pjnu2iqt.png
ne-ne-1.gif

Za MB, KP, NM,... se ne gre iz AC.

Tukaj bi moralo biti samo LJ-Šentvid in Sk. Loka, Medvode.

Kdo si je izmislil tisto konstrukcijo tik pred vhodom, ki zakriva znake na portalu?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.302
286
83
39
Ljubljana
Šentvid (že) spet zaprt
hysterical-1.gif


Okoli 21. ure so le osem dni po zadnjem odprtju obeh cevi znova zaprli šentviški predor. Tudi tokrat naj bi opravili pregled protipožarnega ometa.