Skozi šentviški predor 1. julija - končno!!!!

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
Link

Očitno so bili rezultati pregled, ki so ga delali čez vikend, porazni.
stupid-1.gif


Še kar naprej se pa poizkuša kazati s prstom na Angleže. Za moje pojme je krivda nedvoumna - SCT
crazy1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ay karamba
bonk.gif


Tale tunel bo zgleda manjkrat odprt kot škatla za prostovoljne prispevke na Gorenjskem
cry12bpy.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Dale pravi:
Še kar naprej se pa poizkuša kazati s prstom na Angleže. Za moje pojme je krivda nedvoumna - SCT
crazy1.gif

Zdaj ste pa eni že malo preveč napumpani od novinarjev. Kot da se drugje po Evropi ne dogajajo podobne neumnosti. Tudi v Angliji.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Dars je pred napovedanim odprtjem šentviškega predora ocenil, da še vedno obstajajo potencialno nevarna območja. Zaradi zagotovitve varnosti je od SCT-ja zahteval, da sanira tudi ta območja, zato predora še ne bodo odprli.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Preparing 4 blowjob
confused-1.gif


V današnji Sobotni prilogi je poučen članek o tem tunelu in tunelih na splošno. Kot kaže se je s to gradnjo spet mutilo na veliko...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
zidarja in se ene par bi bilo treba obestiti po drevoredu vpadnice v ljubljano. tako kot so mussolinija. upam, da se clovek, pardon opica, cimprej stegne.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zanimiv članek. Moti me, da ga piše nek arhitekt z MBA diplomo, ki je hkrati tudi uradnik v državni službi ter lastnik podjetja, ki ni dobilo poslov na razpisih. To, da ga niti minister ne jemlje resno, že pove nekaj.

(v to, da je notri kup pavšalnih in netočnih trditev, se pa ne bom spuščal. Marsikaj drži, kar je napisal, veliko pa tudo ne)
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Torej je resnica nekje na sredi ali ta tip naklada na polno?
confused-1.gif


Mah kokrkol, sama barabija
jezen.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Zanimiv članek. Moti me, da ga piše nek arhitekt z MBA diplomo, ki je hkrati tudi uradnik v državni službi ter lastnik podjetja, ki ni dobilo poslov na razpisih. To, da ga niti minister ne jemlje resno, že pove nekaj.

(v to, da je notri kup pavšalnih in netočnih trditev, se pa ne bom spuščal. Marsikaj drži, kar je napisal, veliko pa tudo ne)
Točno to. Tip je parkrat sam sebe demantiral in zanikal svoje znanje. Sploh pa je cvetka tisto o optiki da ko se cvikne, da je treba cel kabel menjat. Na podlagi takšnih prepričanj služijo podjetja za izdelavo optike.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28


....in še proti Gorenjski...
Vendar pa, kot je blo za pričakovati,
Citat:
Dars je projektantom že naročil izdelavo novega projekta protipožarne zaščite, ki bi bila dokončana še letos. Kar pa obenem seveda pomeni, da zdajšnje zapore novega predora niso zadnje. .

Se pravi, zdaj je galerija brez protipožarne zaščite ?
sprasujem se.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če smo natančni ...

Večina če ne kar vsi predori v Sloveniji so brez take protipožarne zaščite. Toliko o smrtnonevarnem predoru Šentvid.
smirk-1.gif


@Benady: resnica je nekje vmes. Predvsem je bilo meni zanimivo, da gospod strokovnjak ne pozna pravega načina gradnje šentviškega predora, ampak je opisal nek pavšalen način. Prav tako me zanima, kako je ta arhitekt ugotovil, da se nosilna in obrabna plast nista dobro sprijeli skupaj.
17758-icon_confused.gif