Škoda octavia combi 2013

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
Citat:
Uporabnik sygicz pravi:
če bi bil sam na vašem mestu bi raje počakal na novi vw Passat .

sigurno je bolje počakat na dražji avto in isto tehnologijo
bonk.gif
 

AIter

Pripravnik
9. dec 2010
284
0
16
Eh kaj bi, v bistvu je to tk al tk najmanj audi A6

eh vagince, ce tvoja skodo fura to se ne pomeni da je to VW alpa avdi
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
VW Golf in Passate smo imeli v floti službenih vozil. Nikoli več. Še z renoji ni bilo toliko problemov.
 

sygicz

Pripravnik
11. mar 2013
551
0
16
to se tudi sam sprašujem v čem sploh je razlika med dobro opremljeno škodo in pa vw platforma je ista mqb .Razen značke ?.
Vračam ti smiley
bonk.gif
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
GNeposrečena kombinacija je tale modra zgoraj... RSka mora bit mišje siva, 18" in brez rdečih šivov - upam da se da dobit tudi brez piano laka. Matr kdaj bo dizajnerjem potegnil da to večini ni (je??) všeč...

zanimivo je tudi to, da je 1.8 TSI mal bolj naloudan (xenon, 18" feltne) skor ista cena kot RS...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
mogoče offtopic ampak zakaj se pojavla spet ta trend ... integriranih vzglavnikov ?
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Citat:
Uporabnik Speedy pravi:
Sem vozil 1.2 TSI karavan, vozim 2.0 bencinarja drugače. Vozil sem v klanec in bil pozitivno presenečen. Gre kot 1.8+ NA atmosferc. Vsi TSIji imajo več konjev kot na papriju. Pojdi do trgovca popelji se z 1.2 boš presenečen sam. Mogoče bo pa celo dovolj.

Hm, malo razmišljam o nakupu Octavie combi 1.2TSI ... Sem vozil testnega Rapida 1.2 s švohnej motorjem (85ks) in bil pozitivno presenečen, se premakne kar spodobno, v peti brzini se ga da komot peljat 50kmh pri 1100obratih, tko kot mojega 3.0i N/A bencinarja. Sicer ni nek športnik, vendar se pozna turbina.
shocked-1.gif


Kje pa si dobil testno Octavio combi z 1.2TSI motorjem, pri nas imajo testno le 2.0TDI? Se ti zdi turbo bencinski mlinček dovolj zmogljiv za družinski avto?
 

azeed

Pripravnik
15. sep 2011
104
2
18
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik Speedy pravi:
Sem vozil 1.2 TSI karavan, vozim 2.0 bencinarja drugače. Vozil sem v klanec in bil pozitivno presenečen. Gre kot 1.8+ NA atmosferc. Vsi TSIji imajo več konjev kot na papriju. Pojdi do trgovca popelji se z 1.2 boš presenečen sam. Mogoče bo pa celo dovolj.

Hm, malo razmišljam o nakupu Octavie combi 1.2TSI ... Sem vozil testnega Rapida 1.2 s švohnej motorjem (85ks) in bil pozitivno presenečen, se premakne kar spodobno, v peti brzini se ga da komot peljat 50kmh pri 1100obratih, tko kot mojega 3.0i N/A bencinarja. Sicer ni nek športnik, vendar se pozna turbina.
shocked-1.gif


Kje pa si dobil testno Octavio combi z 1.2TSI motorjem, pri nas imajo testno le 2.0TDI? Se ti zdi turbo bencinski mlinček dovolj zmogljiv za družinski avto?

tole tudi mene zanima, nazadnje ko sem preverjal so jo imeli v MB (navadno, ne kombi).
sem pa bral po forumih da se 1.4 TSI zelo lepo vozi... sicer ne vem kako je s porabo. je pa 2k€ dražji od 1.2 TSI...
 

Speedy

Pripravnik
31. jul 2007
724
0
16
37
CENTAR LJ
Se pa strinjam s prispevkom, če ni za dobro opremljeno octavio raje bolje opremljenega rapida, saj sta avta praktično identična
smile-1.gif