Sistem TMC Novice

I

Izbrisan uporabnik 474

Podobno lahko potrdim za Mercedes. Navigacija Garmin, ponudnik Online Traffic pa TomTom. In medtem, ko TomTom Traffic lepo deluje za Slovenijo na navigacijah TomTom Go ter Sygic, ne deluje na original navigaciji v avtomobilu. Kakor hitro preckam mejo SLO - AT, Traffic pricne delovati. Kljub vsemu pa v Slovenji deluje TMC in (vsaj v mojem avtomobilu) prav lepo deluje in se izogiba oviram na cesti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
nekaj imajo s TMC sistemom mismatch...men na w212 comand online tmc dela v AT, pri nas pa ne. onih live podatkov pa nimam zakupljenih več.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

TMC meni dela povsod BP (Command Online, T205). Sem pa zdaj pri prvem servisu pri nas placal za eno leto Online Traffic, nisem pa bil pozoren, ali dela v Sloveniji ali ne. Itak sem pretezno v AT, zato nisem bil ravno jezen :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
lahko da rabi spet kak updajt..., sicer me ne gane ravno, edino v posodbitev mam bi šel...ker tisto se pa že kar pozna.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
Na mojem garminu z ntu mapo , pokaže ponudnika radio.si ampak ikone pa ni za traffic, od sorodnikov z NT mapo, na starem garminu pa nič ne pokaže, niti ponudnika, niti ikone, kot da je ugasnjeno .
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
Odkar obstajajo wireless variante za telefone (auto & carplay) sem večinoma pozabil v kakšni vukojebini pravzaprav živimo. V bistvu smo glede mobilnega omrežja pa kar dobri, tako, da malo tolažbe je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava in sajkek

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.335
3.429
113
Saj pri novih avtomobilih je tudi vse preko data simke ki je v avtu.

Vsaj tisto dela kot je treba.