Šiptarsko izkoriščevanje Slovenije

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Potrebne bodo spremembe. Ena generacija se v Sloveniji ni učila cirilice. Kdaj se začnejo spet učiti naši vnuki?
:evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.259
3.286
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Za zacetek bi lahko sli na volitve in izbrali stranko, ki vsaj malo brani meje in otezuje prihode in kontrolira naslove.
Ampak ne, mi volimo kontra :bonk:
IMHO, volimo tiste, ki bodo Slovenijo naredili boljšo. OK, utopija. A je res utopija?
Slovenija bi lahko bila "marsikaj", kreganje med strankami, predvsem odnos IJJ, pa dela sramoto v EU.
A res ni variante, da Slovenci stopimo skupaj in rečemo politiki: "Dajte nam mir".
Mi bomo tisti, ki bodo kaj naredili, ne vi, politiki...
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.218
688
113
problem je, ker SDS govori doma čisto drugače kot nato njihovi predatvniki volijo v Bruslju. Totalan dvoličnost. Janša govori proti migracijam, pa ograje na meje, pa izgoni, pa blokade HR v šenge,... pol gre pa v Bruselj pa podrpe Merklovo migracijsko politiko odprtih mej brez preverjanja ali so to politični ali ekonomski migranti in proti vračanju. PA dobr SDS, nismo tok neumni, da bi vas volili.

Pol je pa že bolš da voliš drugos stran, ki je vsaj iskrena pri svoji agendi, torej vemo, da so doprti za migracije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

B81

22. jul 2007
34.982
9.269
113
IMHO, volimo tiste, ki bodo Slovenijo naredili boljšo. OK, utopija. A je res utopija?
Slovenija bi lahko bila "marsikaj", kreganje med strankami, predvsem odnos IJJ, pa dela sramoto v EU.
A res ni variante, da Slovenci stopimo skupaj in rečemo politiki: "Dajte nam mir".
Mi bomo tisti, ki bodo kaj naredili, ne vi, politiki...
Ok. Sam ne vidim druge variante, kot da je glavni nekdo, ki je povezovalen, brez hudega pogleda (zaradi trobentic) in hudih besed (splosen vpliv fasizma :D)

Zaenkrat je to pokazal le Logar, nihce drug. Noben.

Ampak bi moral bit mandatar, to pa je ultopija.
Golob povezovalen z "ne bomo dovolili" sigurno ni, se manj levicarska stranka s svojimi izpadi.

Dobesedno vidim le nekaj mirnih...Horvat, Tonin, Logar, Evica...zanimivo, vsi na desni. Na levi je med mirnimi npr. Zavec.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.136
5.280
113
Za zacetek bi lahko sli na volitve in izbrali stranko, ki vsaj malo brani meje in otezuje prihode in kontrolira naslove.
Ampak ne, mi volimo kontra :bonk:
Trenutni vladni garnituri (da nebom vedno omenjal tiste strani roke s katero ponavadi ne pišem) je vseeno komu vlada. Pa če je to Janez, Anis, Ahmad. Popolnoma vseeno. Važno da so na oblasti. Kdo jih voli? Janezi ne. Ostane jim Anis in Ahmad. Torej je treba delat da bo teh čimveč z volilno pravico. Čeprav se to sliši paranoično, je to čista resnica, ne si zatiskat oči kompanija!
 
27. jan 2022
5.087
1.876
113
Dobesedno vidim le nekaj mirnih...Horvat, Tonin, Logar, Evica...zanimivo, vsi na desni. Na levi je med mirnimi npr. Zavec.
Ne delat iz sebe to kar nisi!
Horvat, Irglca, Tonin, povezovalni? Cmon.
Zavec pa še ene par "levih" je do sedaj bilo povsem tiho, tako da sploh ne moremo vedet kam pes taco moli.

PS: zelo pozitivno me bo Logar presenetil če se bo v roku pol leta izkazalo, da v predsedniški kandidaturi ni šlo za usklajeno akcijo z IJJ.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

B81

22. jul 2007
34.982
9.269
113
Ne delat iz sebe to kar nisi!
Horvat, Irglca, Tonin, povezovalni? Cmon.
Zavec pa še ene par "levih" je do sedaj bilo povsem tiho, tako da sploh ne moremo vedet kam pes taco moli.
Za Zavca vem, da je umirjen clovek.
Za ostale nastete pa...hja, izkusnje.

Aja, btw, kdo pa je tebi dal pravico za neki pokroviteljski nacin pisanja? Pretirana samozavest pride serijsko s knjizico?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
9.754
3.605
113
Če bi volitve lahko kaj spremenile bi bile prepovedane. To normalnemu človeku postane jasno nekje najkasneje v zrelih letih. Torej je treba iskat alternativo. Trenutno, ko ste že po drugih zaporednih ukradenih volitvah nakurjeni na max je idealni trenutek za akcijo, vile in grablje v roke in branit domačo grudo z golimi rokami. Kdor ne ve kaj bi in kako bi, zavrtite si film nazaj do grimsovega kmečkega punta pred šenčurskim baumaxom in akcija.

Drugo alternativno rešitev je imel Počivalšek (3 mio slovencev), samo me skrbi da je za alter populacijo kakšno desetletje, dva, tri ali štiri prepozno.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Na manjšanje števila priseljencev lahko več kot skozi politiko, naredimo potrošniki skozi vsakdanje obnašanje in denarnico. Ko zidaš hišo, poišči slovenskega izvajalca s pretežno domačimi delavci. Še obstajajo. Ko si lačen in bi nekaj hitro pojedel ali kupil sladoled, mogoče šiptar ni edina izbira. Za malico greš v gostilno, kjer je slovensko osebje. Tudi to se še najde.
Sicer pa so se ljudje od nekdaj selili sem in tja. Določen delež priseljencev je običajen pojav in krepi genetiko naroda :evil:. Židje v VB imajo težave, ker so se preveč parili samo med sabo ...

Zavedati se je tudi treba, da je včasih socialne države pri nas prej preveč kot premalo. In to pač pripada tudi priseljencem. Tu bi lahko bilo nekaj razlike med strankami, če ne bi vsaj 90 % volivcev v Sloveniji mislilo, da je država bankomat brez mej in je treba še kak tip "socialnega" transferja povečati. Sploh, če med "socialne transferje" štejemo stvari, ki so ali zastonj ali podcenjeni glede vrednosti in dodatno plačujemo iz nekega skupnega (lokalnega ali državnega) proračuna. Vsake volitve so najbolj priljubljene teme takoj za udarnimi ideološkimi, kaj vse bi še naj bilo zastonj.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.982
9.269
113
Če bi volitve lahko kaj spremenile bi bile prepovedane. To normalnemu človeku postane jasno nekje najkasneje v zrelih letih. Torej je treba iskat alternativo. Trenutno, ko ste že po drugih zaporednih ukradenih volitvah nakurjeni na max je idealni trenutek za akcijo, vile in grablje v roke in branit domačo grudo z golimi rokami. Kdor ne ve kaj bi in kako bi, zavrtite si film nazaj do grimsovega kmečkega punta pred šenčurskim baumaxom in akcija.

Drugo alternativno rešitev je imel Počivalšek (3 mio slovencev), samo me skrbi da je za alter populacijo kakšno desetletje, dva, tri ali štiri prepozno.
Evo to je razmisljanje skrajneza. Kot je rekla ena na twitteru, normalni levicarji in normalni desnicarji se velikokrat strinjamo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N