SiOL TV novosti

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Tut če zdaj izbereš paket ki bi ga rad mel..bo komaj aktiviran s 1.7..a do tiskrat pa je promocisko gledaš vse kar ponujajo po isti ceni...
wink-1.gif
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.503
2.973
113
Zanimivo bo, ko boš na to ceno dodal še HD programe (ko bodo uvedeni) glede na to da razmišljajo o 15 EUR za 5 programov
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Zanimivo bo, ko boš na to ceno dodal še HD programe (ko bodo uvedeni) glede na to da razmišljajo o 15 EUR za 5 programov

Ja to bo HD paket ki si ga boš vzel če boš htel gledat..kot je sedaj HBO premium in Eksploziv
evil.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Mah... zrihtaš si orng satelitski krožnik (po možnosti z rotorjem) in HD sprejemnik, ki omogoča dekodiranje kanalov... pa imaš 1000+ kanalov, veliko HD kanalov za 0 mesečne naročnine...
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
ma gremo na standard, vse dobre filme si pa itak že zdej potegnemo dol...jih bomo pač mal več gledal....gdo bo zdej na slabšem, mi al oni
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Bi šel rade volje na standard.... ampak so mi en kanal, ki je že večno nekodirano dostopen na Astri spakirali v mega paket... ta kanal pa preveč gledam, da bi ga skenslal. Bom pa definitivno odslovil HBO, ki sem ga mogoče 2x gledal, odkar imam siol tv.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
a snemalnik že dela na Siolu?
evil.gif


kaj bodo stari naročniki z Amino vmesniki? Vezali se za 2 leti?
evil.gif


haha vsem naročnikom BOJO POVIŠALI CENO, razen tistim, ki bodo spremenili paket...


ČISTE SiOLovske FORE (silol)
hysterical-1.gif

Se zelo strinjam s tabo. Ampak kaj ko nam ne ponudite alternative.

Do verodostojnih Informacij o bodočih novih centralah T-2-ja je skoraj nemogoče priti. O tem kaj objavljate na netu pa sploh ne bi govoril ("Več informacij do konca tretjega četrtletja." V mojem priomeru - Notranje Gorice - je ravno minilo tri leta odkar sem dobil obljubo da bo "T-2 na voljo še pred poletjem")

Če povzamem. Ob takem lastnem nategovanju se mi zdi, da nimaš pravice kazati s prstom na druge. Preprosto ni higienično. Pometite najprej pred svojim pragom, potem pa se brigajte za druge!

Čeprav imaš prav. Kot vi lažno obljubljate, tako SiOLovci brezsramno izkoriščajo svoj monopolni položaj. Niso nič boljši od vas, prej slabši.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
ksz..

Mene je tole tud tolk razkurl, da sm v soboto eno dečvo iz CCja poslal v 3 krasne, pa se ji na koncu opravičil, ker dejansko ni ona nič kriva.

Pogodbena kazen me pride 91€ (kurbe računajo še 10€ za prekinitev pogodbe). Poizvedba na T2 se je delala že v soboto. Danes se bo preko interneta naročil internet ter TV (@Narodnjak: Je pogoj aktivna linija za T2, ker sem v fazi, da pri telekomu odklopm telefon zaradi neuporabe?).. Še vedno pa čakam, da T2 razširi optiko v našem kraju še v kako ulico več in ne samo na 5-6 hišnih številk
10.gif
...
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
ksz..

Mene je tole tud tolk razkurl, da sm v soboto eno dečvo iz CCja poslal v 3 krasne, pa se ji na koncu opravičil, ker dejansko ni ona nič kriva.

Pogodbena kazen me pride 91€ (kurbe računajo še 10€ za prekinitev pogodbe). Poizvedba na T2 se je delala že v soboto. Danes se bo preko interneta naročil internet ter TV (@Narodnjak: Je pogoj aktivna linija za T2, ker sem v fazi, da pri telekomu odklopm telefon zaradi neuporabe?).. Še vedno pa čakam, da T2 razširi optiko v našem kraju še v kako ulico več in ne samo na 5-6 hišnih številk
10.gif
...
Ne odpoveduj telefona v lastni režiji, sicer boš ostal brez parice. Daj poizvedbo za polno razvezan dostop in počakaj do preklopa.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
KSZ

V temi se pogovarjate samo o Siol TV prek komunikatorja, mene pa zanima kako bo z uporabniki siol kabelske? Meni pridejo jutri priključit to siol kabelsko + optiko in če mislijo ne vem kaj podražit bom takoj skenslal
smile-1.gif
Tv mi je tazadnja briga in sem vzel samo zato, ker je 2 mesca brezplačno testiranje in po ceniku potem samo 5€ doplačila.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
KSZ

V temi se pogovarjate samo o Siol TV prek komunikatorja, mene pa zanima kako bo z uporabniki siol kabelske? Meni pridejo jutri priključit to siol kabelsko + optiko in če mislijo ne vem kaj podražit bom takoj skenslal
smile-1.gif
Tv mi je tazadnja briga in sem vzel samo zato, ker je 2 mesca brezplačno testiranje in po ceniku potem samo 5€ doplačila.
na kablski ni sprememb, razen par novih programov.....ne vem zdej točno katerih.....cenik je isti....
 

cungalunga

Pripravnik
3. avg 2007
60
0
6
Tudi na kabelski so spremembe:
V skladu z novo programsko shemo SiOL TV je od 3.6.09 nekaj novosti tudi v programski shemi kabelske TV. Ne frekvencah nekaterih starih programov boste sedaj našli nove. Na spodnjem seznamu lahko preverite, kateri programi so se umaknili, oziroma kje lahko najdete nove programe. Prav tako lahko na stari frekvenci spet spremljate Eurosport.

Seznam programov:

Mezzo -> C music
3 SAT -> BN TV
Animaux -> Da Vinci Learning
Tiji -> JimJam
Kika -> Kidsco
MCM Top -> Dragana Mirkovič TV

Ta zadnja zamenjava je nadmočna :)
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Dobro, to so malenkosti. Shemo itak karnaprej malenkostno spreminjajo. Dokler ostanejo discoveryji, NG, ipd. mi je vseeno, ker ostalega itak ne gledam. Pa da se cena ne spremeni.
 

zvezdana

Pripravnik
28. avg 2008
82
0
6
Če imaš doma mularijo, ki hoče bit non stop pred TV in igrat igerce, te prenovljen paket ne pride nič dražje kot prej, ko si moral posebej plačat za vsako stvar.
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Družini prijazna sprememba
grin1.gif
Sicer mislim, da je vseeno bolje mulce odvaditi, da so stalno pred TV, samo je pa tudi res, da je meni tale pridobitek Cinemaxa, HBO digital in predvsem DaVinci Learninga zelo všeč ... Dokler tega ni drugje ...
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Saj ne gre samo za manj in slabše kanale za isto ceno oziroma skoraj enaki kanali za 8€ več (13 po novem letu) temveč tudi za ukinitev 120min brezplačnih pogovorov v telekomovo omrežje. ter ukinitev popustov na zvestobo.

Pa podražitev bi še nekako požrl. ampak so ukinili tudi siol TV vmesnik in uvedli Siol Tv PLUS, ki je totalno nepreglesen, počasen, Ukinili so sortiranje programov po žanrih, Sedaj rabiš, da poiščeš en kanal z višjim mestom se zamudiš kar nekaj minut , če ne veš programskega mesta na pamet. Pa še nepregledno je vse skupaj, prej si nek kkanal našel s parimi kliki.

Podn od podna tale Siol Tv PLUS.

Zakaj niso mogli pustit starega vmesnika?