SiOL TV novosti

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
52
Ljubljana
Če sem dobro skapiral so vse lepo podražili!
Prasÿÿÿ
bonk.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
a je kdo zasledil cenik za te nove pakete?

a se da k paketoma osnovni in standardni doplačat še hbo?

edit:
cenik je še pomešan in imajo na stanreh še stare in nove podatke, tko da to kar danes še piše je še vse ena klobasa

za hbo je potrebno imeti mega paket, kot sem že dejal nas nategnejo za dodatnih 6€


jezen.gif

evo tukaj maš link do cenika...in HBO lahko dodajajo samo naročniki Mega paketa..
wink-1.gif


http://www.siol.net/televizija/prenovljeni_paketi.aspx
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Jep.

Glede Eurosporta:
confused-1.gif


s pripravo nove sheme še ni prišlo do dogovora s ponudnikom programov Eurosport in Eurosport2, zato do nadaljnjega nista prisotna v shemi SiOL TV. Vsekakor nam je v interesu, da sta tudi omenjena programa del SiOL TV sheme. Res pa je, da veliko športnih dogodkov, ki so bili del programa Eurosporta, predvsem odmevnih športnih dogodkov, najdete tudi pri ostalih nacionalnih programih (SLO 2, HTV 2, ...). Kljub temu smo v programsko shemo s 3. junijem 09 dodali dva nova športna programa Sportklub in Sportklub+, ki jih je veliko uporabnikov v preteklosti pogrešalo kot del SiOL TV. Skozi upravljanje storitve SiOL TV veliko pozornosti posvečamo tudi naboru televizijskih programov, ki ga ažurno osvežujemo. Pri tem se po najboljših močeh trudimo, da je ta nabor vseskozi čim bolj vsebinsko uravnotežen, seveda pa se pri sprejemanju odločitev glede vklopa ali izklopa posameznih programov navezujemo tudi na želje naročnikov, podatke o gledanosti posameznih kanalov, aktualne dogodke in ne nazadnje, tudi na spremembe na trgu vsebin, ki je vse polnejši in raznolik. 3. 6. je le prvi dan pri uvajanju sprememb v programski shemi, s katerim vstopamo v prehodno obdobje, ki bo trajalo do konca junija in vam omogoča, da nove programe preverite in se lažje odločite, kaj vam najbolj ustreza. V tem času lahko na spletnih straneh kadarkoli v zavihku Televizija spremenite naročeni paket. Po 22. 6. pa bo na voljo samo vmesnik SiOL TV plus – uporabniško ime zanj najdete na servisnih straneh na zgornji povezavi.
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Hm, tole sem tudi jaz videla na Siol.net forumu . Še najbolje je tam iskat odgovore na te vrste vprašanj.
Meni so sicer nekateri novi programi všeč, sploh, ker nisem fan športa.
redface-1.gif
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
HBO digital je super. No, pod pogojem, da bojo še kaj filmov dodal :s.

Poker channel mi je tud dabest, ker ga pač igram.

Zanimive novosti. Je pa res, da nisem eurosport fan. Če bi bil, bi jih tudi jaz že na križ nabijal.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
no, pri nas se pa eurosport fejst gleda. mamicu da jim...

in oni meni dajo neke srbske pa bosanske kanale, pokerTV, jahte, najvecji evropski sportni kanal pa adijo? dejansko smo prisiljeni za enako (oz. slabso) storitev zdaj placevat vec. ampak samo do izteka pogodbe. klinc gleda. pa sigurno nisem edini, ki razmislja da bo sel drugam... pol leta se. optika je sicer ql za internet (pa bomo magari samo to obdrzali).

edit: na siolplus eurosport zaenkrat se dela... smo menjali, tako ali tako po 22.6. samo se plus dela.
edit2: siolplus vmesnik je za
uf-1.gif

tist, ki je to skup sestavljal, resnicno nima blage veze
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Ehhh. Smešen si. Najprej pišeš zase kaj ti je všeč. In takoj v naslednjem stavku že posplošuješ na vse in se peezdiš zakaj ni narejeno po točno tvojem okusu.

Je res tako težko razumeti, da je glede na sestavo slo. populacije veliko uporabnikov, ki so veseli, da gledajo ex yu kanale?

Meni je načeloma všeč sprememba. Čakam pa še kaj bo položnica povedala.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
lej, ne briga me, naj dodajo kanale zaradi mene, ne rabijo pa jih ven metat, sploh take gledane. da pa zrtvujes eurosport za neke tretjekategorne bosanske kanale, pa hvala lepa res. za info, ocitno nisem edini ki se buni zarad eurosporta. zadeva je slabo sestavljena in je namenjena cimvecjemu cuzanju. dejstvo.

siolplus vmesnik je pocaaaasn, slabo narejen, sploh proti navadnemu vmesniku.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
40
Za vogalom
To da Eurošporta ne bo več, je res katastrofa. Ne vem kaj si predstavljajo. Saj je res veliko drugih športnih kanalov, samo česa takega ne moreš izpuistiti iz programske sheme
bonk.gif


Poleg tega je plus vmesnik katastrofalen in za neveščega uporabnika popolnoma preveč kompliciran. Pa počasen da znoriš!!!!

Zraven vsega pa še podražitev?

btw. Ima kdo IP naslove novih kanalov?

edit: Sem našel, če kdo potrebuje...

Citat:

DM Sat-----> 239.255.0.245
SportKlub--> 239.255.0.239
BN TV------->239.255.0.242
Kids CO---->239.255.0.232
JimJam----->239.255.0.231
Da Vinci Learning--->239.255.0.224
C Music------>239.255.0.223

The Style Network---->239.255.0.241
Poker Channel----->239.255.0.237
Nickelodeon----->239.255.0.235
Motors TV-------->239.255.0.234
DoQ--------->239.255.0.227
Balkanika----->239.255.0.220
Discovery Investigation-->239.255.0.225
Sportklub +---->239.255.0.240
MGM----->239.255.0.233
E! --------->239.255.0.229
Dorcel----->239.255.0.228
Cinemax 2---->239.255.0.222
Cinemax------>239.255.0.221
History Channel----->239.255.0.50
 
Nazadnje urejeno:

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
lej, ne briga me, naj dodajo kanale zaradi mene, ne rabijo pa jih ven metat, sploh take gledane. da pa zrtvujes eurosport za neke tretjekategorne bosanske kanale

Lahko kar neham brati (in debatirati). Disney, Cinemax, HBO digital (...) so na splošno top kanali oz. on demand ponudba. Če ti vidiš samo bosanske kanale ti žal ne morem pomagati.

Ne da bi odločno zagovarjal potez in podražitve(?). Samo komentarje takega tipa mi je pa res težko brati. Subjektivno in nenatančno do amena.
bonk.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
temu se rece pisanje v afektu
grin1.gif


kakorkoli, sedaj smo nezadovoljna stranka. ce bo v jeseni, ko nam potece pogodba, kak boljsi ponudnik na tem podrocju v tistem trenutku, bomo brez oklevanja sli drugam.

internet pa dela dobro, to pa ni kaj za rect...
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
ej a mi zna gdo povedat kok uklopim sploh da bi gledu zdle HBO digital ?

da vidm če se mi sploh splača, ker med mega paketom in standardom je edin hallmark kanal kolker tolk ok, škoda je din da poleg standarda ni možno met HBO premium vsebin.


se mi pa butast zdi da me bo zdej pršl 6€ dražje, čeprav me je njihov tehnik zdle 15 min prepričeval da me bo pršl samo 3€ več
stupid-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Ja za HBO paket je do konc leta 3 € po novem letu bo 8 € Tehnik je mel čisto prov.. A za POlni paket oz Mega paket prej 9 € zdej 12 € je pares več 3 € skupaj 6 €
wink-1.gif


A HBO digital pa uporabljaš tako.. : Meni - videoteka - naročnine.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
ej a mi zna gdo povedat kok uklopim sploh da bi gledu zdle HBO digital ?

da vidm če se mi sploh splača, ker med mega paketom in standardom je edin hallmark kanal kolker tolk ok, škoda je din da poleg standarda ni možno met HBO premium vsebin.


se mi pa butast zdi da me bo zdej pršl 6€ dražje, čeprav me je njihov tehnik zdle 15 min prepričeval da me bo pršl samo 3€ več
stupid-1.gif

Meni - videoteka - naročnine.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
aha , aha...danke danke
smile-1.gif



sam sej ne vem ka nej rečem , če bi dal opcijo da bi lahka mel HBO premium vsebine z Standarnim paketom bi blo še nekak, sam da moreš met pa mega programsko shemo in potem HBO premium vsebino da je HBO odvisen od najdražjega paketa pa ni najboljše, sploh ne vem kak se to dopade HBO-ju.

mene zdej pride 5/2 linija, pa telefon pa polni TV dostop 45 € , po novem me bo pršu novi dostop 51 € ....jst ne vem ka študirajo, v največji recesiji grejo tako finto ušpilat da bojo ljudje dal z 500-600 € plače po 51 €.

Eno vprašanje mam, če so si oni dovolili spremenit kompletno ponudbo, reorganizirat celotno programsko shemo, podražit osnovno ponudbo itd....ali sem še vedno vezan na 2 leti z pogodbo ? ...ker dejansko so oni spremenili ponudbo usluge, katera je bila podpisana.Oni so men oblubl za 39€ eno programsko shemo, za to se zavežejo...na kakšni pravni podlagi lahka pol oni men dvignejo ceno za iste programe za 6€ , pa da bom še kar zavezanec pogodbe ?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.798
113
davorinm.wordpress.com
Glede Eurosporta:

"s pripravo nove sheme še ni prišlo do dogovora s ponudnikom programov Eurosport in Eurosport2, zato do nadaljnjega nista prisotna v shemi SiOL TV."

torej ŠE ni prišlo do dogovora...ni, da bi nalašč ven dali.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
klavzula, kjer si dovoljujejo spremembo cen, programske sheme, drugih pogojev...

sigurno je nekje v pogodbi, tako da nimas kaj
smirk-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Swich pravi:

Eno vprašanje mam, če so si oni dovolili spremenit kompletno ponudbo, reorganizirat celotno programsko shemo, podražit osnovno ponudbo itd....ali sem še vedno vezan na 2 leti z pogodbo ? ...ker dejansko so oni spremenili ponudbo usluge, katera je bila podpisana.Oni so men oblubl za 39€ eno programsko shemo, za to se zavežejo...na kakšni pravni podlagi lahka pol oni men dvignejo ceno za iste programe za 6€ , pa da bom še kar zavezanec pogodbe ?

V splošnih pogojih, ki so del pogodbe!!! piše, da si to lahko špogajo. Ker pri nas velja "ignorantia iuris nocet", je tvoj problem, če celotne pogodbe nisi prebral (ali je razumel), preden si jo podpisal. Po tem načelu velja, da s podpisom obvezujočega dokumenta tudi potrjuješ, da si ga v celoti razumel.
 

pelinkovec

Pripravnik
1. mar 2009
38
0
6
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
Eno vprašanje mam, če so si oni dovolili spremenit kompletno ponudbo, reorganizirat celotno programsko shemo, podražit osnovno ponudbo itd....ali sem še vedno vezan na 2 leti z pogodbo ? ...ker dejansko so oni spremenili ponudbo usluge, katera je bila podpisana.Oni so men oblubl za 39€ eno programsko shemo, za to se zavežejo...na kakšni pravni podlagi lahka pol oni men dvignejo ceno za iste programe za 6€ , pa da bom še kar zavezanec pogodbe ?

JA, to tudi mene zanima - npr. pri Simobilu imam orto paket, ki sem ga sklenil par let nazaj. Sedaj tega paketa dejansko več ni, ampak jaz ga vseeno imam in plačujem po pogodbi, ki sem jo podpisal. To se mi zdi edino logično. Ne pa, da se kar nekomu sprdne in gre spremenit tako shemo kot ceno! Saj če bi kaj dodali, nima nihče nič proti, vendar odvzeti ne bi smeli!

Da popi+++š
bonk.gif