Samsung Galaxy S22

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Zdravo. Kako sem.prisel do tega?
Je pa bilo iz zaklenjenega zaslona.
Hvala
Screenshot_20220721-151511_Phone.jpg
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Na zaklenjenem zaslonu klikneš na uro in se to odpre. :)
O super. Hvala
Nekajkrat sem po pomoti prišel tja in za boga nisem znal ponoviti da bi spet odpru ta meni:)

Novo vprašanje: ima kdo probleme z zvočnikom pri s22? Včeraj se mi je zgodilo da mi ni deloval, oziroma če me je kdo klical kar zelo tiho šumelo in se nič ni slišalo, če pa sem vključil glasbo je pa bilo vse zelo popačeno.
Nato se mi je telefon čisto izpraznil, ko sem ga napolnil, sedaj vse deluje ok.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Zdravo

Ne najdem nastavitve za izklop zvoka pri slikanju z kamero. Se sploh da to izključiti na temu telefonu, razen tako da dam telefon na tiho?

Turn off Shutter sound. Navigate to and open the Camera app, and then tap the Settings icon. Swipe to and tap the switch next to Shutter sound to disable it.

Tega nimam v nastavitvah
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
V linku, ki si ga priložil imaš pod drugo točko opisano še drugo možnost.
V nastavitvah zvoki-glasnost izklopi oziroma zmanjšaj drsnik za sistemski zvok.

2. Use the Volume Down key.​

If you do not have the Shutter sound option, you can turn down your phone's System volume. To do this, press the Volume down key while on your phone's Home screen, and then tap the three dots at the top of the slider to open more volume settings. Use the slider to turn down the System volume. You will not be able to hear the shutter if the System volume is all the way down.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
To poznam, samo zakaj ni opcije da se utiša, da preprosto izklopiš?

Še eno vprašanje: Pozna kgo to zadevo:

Se splača zajebavati z vpn-ji da si jo namestiš na telefon, ker je seveda dostopna samo v USA
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
To poznam, samo zakaj ni opcije da se utiša, da preprosto izklopiš?

Še eno vprašanje: Pozna kgo to zadevo:

Se splača zajebavati z vpn-ji da si jo namestiš na telefon, ker je seveda dostopna samo v USA
Jaz sem našel samsung-good-lock-2-2-04-13.apk na https://drive.google.com/u/0/uc?id=1HMwk31IJkdEWP5kExG8KcjLDR80J8MNE&export=download in si ga instaliral. Nisem se ukvarjal s funkcijami, ampak ravno del z nastavitvijo glasnosti posameznih aplikacij mi pa dela BP.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Nisem bral vse teme, me pa zanima če ostali tudi slabo slišite, ko govorite s kom, pri meni ni šans, da se zunaj ob prometu ali pa ulici več ljudi pogovarjam, to je že tako ob novem telefonu, skratka prepotihem mikrofon, čeprav imam do konca.
Kako je pri vas?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.314
1.337
113
Nobenih težav s "slišašanjem" ali s tem, da me na drugi strani ne bi slišali. Med pogovorom si dal na najvišjo glasnost, ker jpri meni se takrat sliši iz telefona in če kdo stoji zraven sliši pogovor, tako je glasno.
 

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
231
34
28
Nisem bral vse teme, me pa zanima če ostali tudi slabo slišite, ko govorite s kom, pri meni ni šans, da se zunaj ob prometu ali pa ulici več ljudi pogovarjam, to je že tako ob novem telefonu, skratka prepotihem mikrofon, čeprav imam do konca.
Kako je pri vas?
Če se pri novem telefonu to dogaja ga kar na servis odnesi.
Naj zrihtajo, saj je v garanciji.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Sem nastavil najbolj na glas in tudi naredil fr. Na odprtem je res slabo slišati, 20x rečem kaj kaj...Na ram2 je na okencku rekel da je res tak neki zadušen zvok ko je šel ven, ko je nesel dol na servis majstrom pokazat, pa da je ok, samo so bli v zaprtem. Hm...upam, da rešijo, ker res ni ok, telefon pa star 1dan, drugače res ne več samsungov, pa jih mam zmeraj.
 
Nazadnje urejeno:

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Se še komu to dogaja ko vtakne polnilec not? Sicer ni vedno, včasih se pa zgodi.
 

Priponke

  • Screenshot_20221004-130120_One UI Home.jpg
    Screenshot_20221004-130120_One UI Home.jpg
    279,2 KB · Ogledi: 70

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Men je to na starem dogajal, je pa bil vedno problem da je bil usb kabel iz adapterja malce ven in je bil slab kontakt. Sem samo nazaj dobro vtaknil v adapter pa je blo ok, zgleda je že malo slabo not držal al se je pa mal kabl povleklo vsake tok da je zlezel ven.
 
Nazadnje urejeno:

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.142
1.183
113
Sem nastavil najbolj na glas in tudi naredil fr. Na odprtem je res slabo slišati, 20x rečem kaj kaj...Na ram2 je na okencku rekel da je res tak neki zadušen zvok ko je šel ven, ko je nesel dol na servis majstrom pokazat, pa da je ok, samo so bli v zaprtem. Hm...upam, da rešijo, ker res ni ok, telefon pa star 1dan, drugače res ne več samsungov, pa jih mam zmeraj.
A si kako zaščitno steklo gor dal?