samsung galaxy s21

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.468
113
Torej lahko nesem tudi prastari Note 4 in mi oni dajo 1 cent za telefon in 250.1 čistega nazaj ali kaj?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Prastari Note4:valjamse:
Jaz imam doma še ene dva brezhibna S3 in Note2.
Mi bodo morali še malo doplačat.;)
Škoda ker lahko "unovčiš" samo 1/1
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Mene pa bolj zanima ta vrstni red. Ali grem lahko najprej na ram in mi tam ocenijo telefon in se potem odločim kaj bom vzel.
Ne da bom najprej vzel nov telefon potem mi bodo pa na ramu rekli: ne ta telefon ti pa ne moremo vzet v račun:fredi:
Da vsaj dobiš neko jamstvo, da ti ta "star" kakršenkoli telefon bodo vzeli.
LAhko, ampak boš afaik čakal. Ampak vzamejo vso šaro, samo da zadostiš pravemu modelu. Torej 250 eur boš dobil nazaj, za kakpen dodaten evro bo pa verjetno težka. Ampak če je
Torej lahko nesem tudi prastari Note 4 in mi oni dajo 1 cent za telefon in 250.1 čistega nazaj ali kaj?
Ja. Tako pravijo.

Je pa prišel na telekomovo stran še S21 FE 5G. Kaj je tako posebnega na tem telefonu, da je cenejši od ostale trojice?
Pa tudi v akciji je, torej ga odneseš za 250 eur ali manj (polna cena je cca 500EUR)???

Jernej
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Je to original polnilec ali ima samo specifikacije? Ima kdo izkušnje?
Polnilec samsung
Polnilec katerega gledaš je brez kabla, toliko da veš. Polnilec z original podatkovnim kablom tip C - tip C pride tam čez 20€
Če je res "original" potem polnilec polni tudi serijo S21. Imam doma original polnilec z original kablom od Note10+ (s to oznako) in deluje hitro polnenje 25W tudi na seriji S21(več itak telefoni te serije ne podpirajo).
Treba pa pazit predvsem tudi na kabel, če boš priklopil kr preko enega kabla zadeva ne bo delovala-polnila tako kot je treba.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Polnilec katerega gledaš je brez kabla, toliko da veš. Polnilec z original podatkovnim kablom tip C - tip C pride tam čez 20€
Če je res "original" potem polnilec polni tudi serijo S21. Imam doma original polnilec z original kablom od Note10+ (s to oznako) in deluje hitro polnenje 25W tudi na seriji S21(več itak telefoni te serije ne podpirajo).
Treba pa pazit predvsem tudi na kabel, če boš priklopil kr preko enega kabla zadeva ne bo delovala-polnila tako kot je treba.
Polni kot običajno-počasno.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
"Treba pa pazit predvsem tudi na kabel, če boš priklopil kr preko enega kabla zadeva ne bo delovala-polnila tako kot je treba."

Kaj si pa ti hotel povedati.
Polnila se bo vseeno a ne, ne pa ne bo delovala tako kot je treba.
Daj prosim vsaj pisat se nauči razumljivo, če že ne razumeš kaj napišem.
Veliko lažje bi ti bilo odgovarjat.
Ja polnilo se bo, toda ne običajno "izredno hitro polnenje".
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ko telefon priklopim na ta oz. podoben polnilec, ki je na Aliju pol cenejši, mi piše "Izredno hitro polnjenje."
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Eno vprašanje za lastnike S21... Android 12 deluje odlično, nimam kaj reči, mi pa od updatov dalje zafrkava ena zadeva in sicer tu in tam ko odklenem zaslon na prstni odtis mi vrže sporočilo: Povezava z omrežjem ni uspela in nato sporočilo takoj izgine. Seveda vse normalno deluje, mobilni podatki so, tudi druga ni zaznati da bi bilo kaj narobe. A se je to komu že zgodilo? Mislim pa da je sedaj že četrti update 12tke. Aja... pa ko se mi to zgodi lahko display na gumb ugasnem ter vajo ponovim 10x in bi to vedno izpisalo. Npr. sedaj pa ko mi tega sporočila ne meče pa lahko prav tako ponovim vajo 20x in bo vse OK.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Daj prosim vsaj pisat se nauči razumljivo, če že ne razumeš kaj napišem.
Veliko lažje bi ti bilo odgovarjat.
Ja polnilo se bo, toda ne običajno "izredno hitro polnenje".
G. Borg, z vsem spoštovanjem, kaj pomeni za vas beseda "delovala" z predzlogoma "ne bo"?
Polnjenje ne more biti pravilno ali nepravilno.
Se opravičujem, ker sem se vmešal v diskusijo.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Kot prvo Ti piši tako kot je najbolj razumljivo. Ko boš pisal tako se ne bom oglašal, ker se mi ne bo potrebno. Predvsem mi pa Ti ne boš ukazoval naj jaz pišem ali ne.
Kaj ti ni jasno?
Če ne razumeš, da če ni pravilen kabel, da polnenje ne bo delovalo pravilno potem ti jaz ne morem bolj razumljivo povedat-napisat.
Pribasal si se v temo z nekimi nerazumnimi komentarji, ne znaš enega stavka pravilno napisat sorry lepo sem te vprašal, da te ne razumem potem pa si se začel napihovat, pa še vedno nisi povedal nič koristnega na vprašanje, ki ga je zastavil impre. Če se že oglaša potem vsaj napiši kaj koristnega, ne pa da samo nabijaš nekaj v prazno. Vsi bomo veseli tvoje razsvetlitve, da se od tebe kaj naučimo.
Kupljeno že več kablov (in polnilcev) preko alija ali ebaya kateri so se oglaševali kot original-genuine in ni delovalo izredno hitro polnenje-super fast charging, temveč le hitro polnenje-fast charging oziroma, če meriš preko kakšne aplikacije kot je recimo ampere potem šele vidiš kakšne so razlike v polnenju z različnimi kabli (isti polnilec) ali tudi z enakimi polnilci (vsaj na zunaj po označbah) in koliko dejansko dajo ven.

A bo šlo?
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Kar umirjeno...
Kabel je priložen že v škatli tako da kabel bo sigurno original