samsung galaxy s21

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.056
-904
83
si šel čez use aplikacije ki jih imaš gor, probaj delovanje, hitrost odpiranja - zapiranja, kamera, menjavaj omrežja, zaenkrat sem jaz zadovoljna z s20 kot tudi z s21 oba na andro 13, pri meni vse dela,
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Nisem, samo tiste ki jih uporabljam... tisto dela kot šus. Probam v naslednjih dneh... tudi BT v avtu dela ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WPT78

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
si šel čez use aplikacije ki jih imaš gor, probaj delovanje, hitrost odpiranja - zapiranja, kamera, menjavaj omrežja, zaenkrat sem jaz zadovoljna z s20 kot tudi z s21 oba na andro 13, pri meni vse dela,
Vseeno je treba preveriti pravice aplikacij. Eden od mojih že davno prednastavljenih alarmov ni deloval. Ko sem gledal, kaj je narobe, sem videl, da zahteva pravice dostopa do glasbe. Seveda mi je prej že vsaj dve leti deloval.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in cappy

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Meni se edino zdi da je glasnost preko BT slušalk malce nižja...
Drugo je vse ok. Zaenkrat...
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Po tem zadnjem updateu mi veliko aplikacij sploh ne deluje več... In to osnovne apk. ala gmail in outlook pa tudi zame nepomembni TT sem uceri vidu da se sesuva. Odprejo se za 2-3 sek in se zrušijo. Moram ponovno restartat telefon in delajo potem neki časa nato se spet ponovi.
Ne vem ali bi factory reset to resu ali ne...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Ob instalaciji piše, da je potrebno določene aplikacije posodobiti ali ponovno naložiti.
Meni načeloma ni bilo treba nobene (imam S20+). Probaj, če to kaj pomaga.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tudi senzorji v Mi Home aplikaciji delujejo po tej nadgradnji zelo počasi. Nekateri pa sploh več ne delujejo. Na novo inštaliral, brisal data in acache, pa nič ne pomaga. Inštaliral sem tudi Vevs, kjer pa sploh nič več ne deluje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
Ko sem še imel Nexus 5 in mi je naredilo nadgradnjo androida sem imel podobne težave, kot vsi. Saj android se je nadgradil po svojem postopku in tudi kakšne nove funkcije so se prikazale. Enkrat sem pa po naključju naredil hard reset telefona. Izgubil sem vse nameščene aplikacije, ampak ko je telefon naredil svoj postopek in se ponovno zagnal, se je prikazalo še več funkcij novega androida. Potem sem nazaj naložil aplikacije in po čudežu je vse začelo delat. In tako sem kasneje vedno delal, ko je prišla nova verzija androida. Najprej nadgradnja, počakal, da se je opravil postopek do konca in potem takoj naredil še hard reset in ni bilo več problemov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Ko sem še imel Nexus 5 in mi je naredilo nadgradnjo androida sem imel podobne težave, kot vsi. Saj android se je nadgradil po svojem postopku in tudi kakšne nove funkcije so se prikazale. Enkrat sem pa po naključju naredil hard reset telefona. Izgubil sem vse nameščene aplikacije, ampak ko je telefon naredil svoj postopek in se ponovno zagnal, se je prikazalo še več funkcij novega androida. Potem sem nazaj naložil aplikacije in po čudežu je vse začelo delat. In tako sem kasneje vedno delal, ko je prišla nova verzija androida. Najprej nadgradnja, počakal, da se je opravil postopek do konca in potem takoj naredil še hard reset in ni bilo več problemov.
Itak. To je osnova pri vsaki večji posodobitvi, posebej iz enega androida na drugega. Seveda, ker se nobenemu ne da to delat, zaradi preveč šare, ki jo imamo na telefonu pa potem jokanje, ne dela to, ne dela ono. Večina aplikacij je prilagojena za točno določeno programsko opremo in optimalno delujejo samo v tistem trenutku. Ne pomaga samo neko brisanje cachev :valjamse: sedaj vsi kr mislijo, da če boš pobrisal cache, bo pa kr čudežno začelo vse delovat :bonk:

Določene "kode" so zapisane globoko v sistemu in delujejo samo, če se poklapajo vsi dejavniki. Nismo več 10 let nazaj. Tudi določene funkcije se odprejo šele po HARD resetu. ;)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Meni zaenkrat na S21 deluje vse tekoče, tudi po drugem updatu, ne vidim nobenih razlik npr. v hitrosti v primerjavi s prvim updatom. Bi pa tudi jaz počasi že moral narediti hard reset pa imam enega sranja od aplikacij gori za katere sem že pozabil kako se nastavijo, od kamer na hiši, do robota, do... izgleda da ne bo prej mira, kot da crkne telefon, bo pa se treba potem ukvarjat....
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Ne razumem edino tega da se je vse to začelo dogajat šele par dni po posodobitvi...
Zgleda je treba te samsunge res hard resetat po vsaki posodobitvi kar mi pa najmanj ni všeč. Prej z nexusi in xiaomiji mi tega nikoli ni bilo treba in sem pač to naredu ko sem se sam za to odloču...
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-460
28
Ni to samo na Samsungu. Saj pri manjših posodobitvah ni problem. Problemi se čez čas pokažejo po večjih posodobitvah. Pa še to samo na določenih aplikacijah. Meni je čist logično. Že iz varnostnih razlogov je treba določene aplikacije posodobit oziroma na novo naložit. Logično, da ti določene aplikacije ne bodo delovale na stari programski opremi.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Mi zna kdo razložiti zakaj nikakor ne morem zrihtati da mi iz S21 pošlje podatke na drug telefon preko smart switcha? Prejmem lahko vse za pošiljanje pa sploh ne zazna drugega telefona...
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Mi zna kdo pomagat kako prenesti podatke iz samsunga na xiaomi ker komp mi trenutno ne dela...
Preko smart switch ne gre ker iz samsunga ven ni sanse da povezem. Pa sm na obeh na novo instaliral apk. Res ne vem vec kje je problem...
Kaksna druga apk ki dejansko dela?