samsung galaxy s21

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ker vidim da imate nepremostljive probleme. Te in sosednje teme se berejo kot grozljivke. Dela točno nič od uporabnih funkcij.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ponovno - zakaj je to tvoja skrb? Sicer ne vem, katero, sosednjo temo misliš, ampak jaz nimam enega samega problema z S21 Ultra 5G, niti po nadgradnji ne. Samsung ima politiko dve nadgradnji za generacijo. Od nekdaj. To p ne pomeni da po dveh letih neha delat, ne boš verjel, moj stara S8 in S10 še vedno delata tekoče. Če pa je NLB nesposoben, pa nista kriva ne Google ne Samsung, ampak nesposobna banka. Aplikaciji DH (mobilna banka in Denarnik) delata BP na 12-ki. Pravljive o tekočem ios15 na 4 leta starem telefonu pa lahko prodajaš v otroškem vrtcu...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Z prve roke ti lahko vovem da ios 15 na SE1, X, Xs, in 12 pro max delajo tako kot morajo. Če jih ne daš eno zraven drugega ni razlik. Razlika se pozna pri posodobitvi sistema, tam je pa kaka minuta ali 2 razike. Ja sej vem pravljice, ki jih prodajam otroškemu vrtcu
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Malo preveri jabuk forum (sam ga berem le še iz navade, ker sem bil včasih vsak dan tam), ios15 je poln bugov, polno stvari ne dela ali dela slabo itd. Najnovejši ios na starem telefonu je še najmanj kar rabiš (razen security posodobitve), če itak dela slabše kot prejšnja posodobitev. Že dolgo je od kar je apple skrenil s poti in ni nič boljši od androidov (če primerjaš vsaj isti rang). To govorim ko dolgoletni uporabnik ios naprav (4, 4s, 5, 5s, 6, 6s, 7 -> šel na android flagshipe), ki so šle z leti na slabše in sedaj ni kakšne razlike napram android flagshipom, nekje je boljši eden, nekje drugi, bugi so na obeh, vzameš pač kar ti bolj sede. Zgodbice, da na iOS vse dela gladko in tekoče pa kar prodajaj komu drugemu.

Samo sneakpeek, kako so bili uporabniki navdušeni ob izidu ios15 :evil:
1637263569608.png

1637263581936.png
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ma te fore Android vs. iOs so že tako stare, da se še samo največji fanatiki tripajo na to. Da iOs na starih napravah ne delujejo tekoče je bilo tudi že večkrat dokazano, sploh pa to, da Apple onemogoča nekatere funkcije novejših OS-ov na starejših napravah. Tako da ni čudno, da nov OS teče na stari napravi "tekoče" (yeah, right), če pa je ob vseh odstranjenih funkcijah ostal le skin. In če bi bilo res, da iOs15 teče povsem brez razlike na 4 generacijah jabke, potem sploh ne vem, zakaj so naredili 4 nove telefone, če pa vsi laufajo enako??? Kot Persil... že oni iz leta 1995 je odstranil vse madeže in belo je bilo res belo, ampak ta iz 2021 pa res odstrani vse madeže in belo je res belo. Ofce pa še kuj mislijo, da je Jabka neki sinonim za über-telefon :D :D :D
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ni ja sam iman trenutno 4 doma. Tako da z tistimi ki so nazadnje 7 v roki držal težko kej debatiram
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Zanimivo, nisem že leta in leta imel telefona v rokah kjer bi vse štekalo ali kjer bi karkoli v povprečju štekalo, ne glede na znamko. Izgleda da nekaterim predvsem v glavi šteka. Aja pa ne gre za nič osebnega, zgolj splošno mnenje.
Če še nisi opazil, android ponavadi šteka samo iphone uporabnikom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mat

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Na testu imam S21 in sem danes dobil 12tko.
Glavni minusi po nekajdnevnem testiranju:
- neroden in počasen fingerprint
- ni možnosti mute/unmute telefona s fizično tipko (ko je v žepu) - mogoče bo rešitev aplikacija za mapiranje fizične tipke
- vedno me jebe sprejem klica (nikakor mi ni jasno, kaj moram narediti, pa vidim po prebranem, da nisem edini)
- poskusil sem nekaj tipkovnic (sicer prisegam na Gboard) pa mi nekako po obliki tipke ne sedejo - ali je telefon ožji, bom še preveril
- BT v avtoradiu ne omogoča preskakovanja med komadi v avtu, pač pa samo preko telefona (možno tudi, da je krivec avtoradio)
- več sem pričakoval od baterije (in hitrejše polnjenje)

Sicer pa:
- soliden fotoaparat
- soliden zaslon
- solidna hitrost

Tole na hitro.

Kar se polnjenja tiče, mislim, da je super fast charging po defaultu izklopljeno. Preveri tudi, če imaš 25W polnilnik.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Ma te fore Android vs. iOs so že tako stare, da se še samo največji fanatiki tripajo na to.
Poglej kdo najbolj tripa na to. En iVernik, ki vidi blazen problem v tem, da android 12 še ni na voljo za vse in ima kakšen bug in drugi iVernik, ki vidi konec sveta zato, ker gPay v slo ne dela in curve tudi ne.
Kot rečeno, največje probleme z androidom imajo fanatični ljubitelji ogrizka.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Hmm čudna situacija, na S21 mi je pred kakšnim mesecem začelo gnjaviti za update na Android 12. Pa sem se odločil da bom še malo počakal na drugo, tretjo verzijo, in sem vsakič preložil posodobitev. Sedaj pa hočem preveriti katera verzija je aktualna in mi napiše da ni novih posodobitev in da imam najnovejšo posodobitev že nameščeno. Seveda nisem posodabljal in imam Android 11. Imam pa SIO csc in kolikor gledam za SIO obstajata že dva updata. Wtf?
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Imam posodobljen na 12, pa ne porajtam da bi bilo kaj narobe. BT se mi bolje povezuje kot prej, ko mi je kar prekinil povezavo in se ni hotel povezati do novega zagona avta...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
To so v glavnem varnostne posodobitve, zato se jih ne priporoča preskočiti. Sploh pa ne vem, zakaj bi preskakoval karkoli, kar se ponudi preko OTA. Še nikoli nisem imel nobenih problemov po posodobitvah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja nekateri tukaj gori so pametovali kako zelo jim šteka po updatu na Android 12. No sedaj je to že 3 update od jamranja dalje. Pač vprašam kajti če katera osnovna stvar ultimativno zajebava pač preskočim.