samsung galaxy s21

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Glavno je, da Samsung dalje razvija Exynos in da se razlika v primerjavi s SD ne povečuje. Bomo videli kakšna bo konkurenčnost, ko implementirajo AMDjev GPU.
Iz izkušenj lahko povem, da ob enaki uporabi gleda na moj Samsung S10 baterija na S21 Ultra zdrži nekje 50% več. Toliko razlike pač opazim jaz.
Precej irelevantni podatek, če je bil S10 kupljen v začetku 2019. Pač 2 leti stara baterija z XYZ cikli polnjenja ne more konkurirati novi.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Meni je dovolj podatek, da mi do sedaj še nobeden telefon ob enakem workflow-u kot ga imam, ni zdržal do konca dneva. Ali pa komaj. Z5 Premium, S8, S10... Vsi kupljeni novi. S21U je prvi, ki gre zvečer na polnilec z več kot dovolj baterije.
Sicer pa tudi ne verjamem, da bi pri 2 leti starem telefonu bil upad kapacitete tako velik... Bom ga moral "spustit" skozi power meter, da vidim dejansko, koliko mAh ima še baterija...
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Mislil sem kakšen drug telefon ali pa da jim je proč vržen denar glede na prejšnji telefon...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Saj pa veš da sta samo dve opciji, ali ti sede japka, drugače pa vzameš Samsunga. Ok, imaš še procent tistih ki lažejo sami sebi kako je kitajec vrhunski in kako se ne zatika (čeprav se telefoni že leta ne zatikajo več) in pač prišparajo ter ga nabavijo. Ni tukaj neke hude znanosti kot npr. pri TV-jih...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Odkrito povedano mi ne japka ne samsung ne sedeta vendar bi rad poskusil to 21ko... Moj prvi samsung pač...
Že iz dobe nexusov sem navajen na čisti google kar mi prav sede in tudi sedaj bi vzel pixla vendar mi nekako ne sede dizajn ki je res žalost glede na konkurenco. Mogoče pa le počakam na 6ko...
In tudi moj zadnji kitajc na čistem googlu laufa verjetno bolje kakor marsikatera nova mašinca od samsunga...
 
  • Haha
Reactions: Lord_Raiden

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
A je kdo slučajno updatal iz S10e na S21 Ultra? Predvsem me zanima kako ste se navadili preskoka glede na velikost....?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Nimam pojma, kupujem ga ker se temu izteka garancija, zraven tega je baterija malo opešala in tudi moje navade glede rabe so se spremenile tako da bi rabil v prvi vrsti telefon z dobro baterijo ter dobro kamero.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Aja pa danes sem ga šel pogledat. To se najbrž ne bo obneslo. Res je hakel, v vseh pogledih, neroden v roki... S21 v roki je pravi balzam proti "temu"..
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Mi zna kdo povedati, kje in kaj se mi je pobrklalo v telefonu da mi na prejete SMSje 2x pozvoni? Naloženo imam Textro (primarna apk) in original apk. za SMSje (Sporočila). Na začetku tega ni bilo... Sem pa izklopil tudi obvestila v Sporočilih, vendar je isto... Res ne vem več, kje še iskati... Hvala.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Repeat Notifications On Galaxy
  1. Choose Settings.
  2. Choose Accessibility.
  3. The next step will differ depending on your model and operating systems. ...
  4. Tap the toggle to turn Notification reminders on or off.
  5. To change the interval at which you wish to be reminded, choose Reminder interval, then select your preferred interval time.
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Je že kdo probal priključiti kakšen kitajski TypeC/3,5mm izhod na S21?
Meni napise da USB naprava ni podprta...
20210604_101241.jpg
 

impre

Pripravnik
19. apr 2008
330
7
18
Pa sj to ne more biti neka znanost... Kabl je kabl po moje.
Ne vem a mam kje kaj izklopljeno?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Pa sj to ne more biti neka znanost... Kabl je kabl po moje.
Ne vem a mam kje kaj izklopljeno?
Pa očitno je. Ni vsak kabel-kabel. Ne bo šlo s kr enim adapterjem. Boš moral posebej kupit takega, ki je kompatibilen z novejšimi samsung telefoni. Ne vem v čem je fora, toda imam doma dva od huawei original od novejših telefonov pa ne deluje. Sem nekaj že zasledil v čem je fora pa sedaj ne najdem, sem pozabil.
Drugače pa Budse, s temi kabli se sploh ne ukvarjam več. Sploh ne moreš verjet kakšna milina je to za ušesa. Res pa, da niso poceni (če jih ne dobiš zraven telefona v kakšni akciji).
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Nekater ti adapterji nimajo v kablu DACa, če se prav spomnim. In ker ga telefon tudi nima v sebi potem navaden kabel enostavno ne dela.