Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Ok, se ne nanaša ravno na S3, vendar vseeno, zanima me če se da importat kako certifikat KLIK od ljubljanske banke v chrome mobile, v stock browser je šlo brez problema v chromu pa mi ga ne uspe usposobit.

In še to, sedaj ko je naložen certifikat v browser, nimam več možnosti, da ne bi bil telefon zaklenjen, zmeraj sedaj zahteva ali kodo ali pin, zaščite se ne da izključit več, se da to kako zaobiti, ne da se mi vsakih nekaj sekund ko vžigam telefon drsat po ekranu ali vpisovat pin, ker če ne gre drugače, bom moral odstranit certifikate iz browserja.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
No še ena oz. dve težavici..
smile-1.gif
Stock aplikacija E-pošta. Notri imam nastavljene 4 mailboxe in v nastavitvah sinhronizacije imam nastavljeno da mi ob bolj zasedenih času sinhronizira na 15 minutk in to od 8:00 zjutraj do 0:00 ponoči. Vmes v manj zasedenem času se pravi med 0:00 ter med 8:00 pa mi ne sinhoronizira. Torej kje je težava? Zjutraj mi sploh ne začne sinhronizirat ob 8:00, danes npr. do 9.30 ni bilo nič pa mi je bilo malo čudno pa zaženem aplikacijo E-pošta ter jo ročno sinhroniziram in že dobim 10 mailov. Torej kje šteka da mi ob 8.00 ne začne redno sinhronizirat na vsakih 15 minutk? Po ročnem zagonu pa mi potem cel dan pridno in redno sinhronizira dalje...

Druga težava, večkrat dnevno se mi zgodi da ko se hočem povezat na internet, na broweserja ali sinhronizirat kakšno aplikicjo preko windgeta mi ne gre na internet, v browserju napiše (nevem točno) da ne gre povezat s strežnikom in da je neka napaka, prav tako ne gre z ostalimi aplikacijami na splet... Nato za sekundo ugasnem in prižgem paketni prenos torej prenos podatkov in zadeva deluje normalno. Ve kdo kje bi lahko bila težava? Enako se je zadnjič zgodilo kolegu ki ima S3 in je prišel k meni na obisk in sem hotel nekaj testirat na spletu... aja on pa ima stock Mobitelov rom...

Hvala
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik brainstorm pravi:
Ok, se ne nanaša ravno na S3, vendar vseeno, zanima me če se da importat kako certifikat KLIK od ljubljanske banke v chrome mobile, v stock browser je šlo brez problema v chromu pa mi ga ne uspe usposobit.

In še to, sedaj ko je naložen certifikat v browser, nimam več možnosti, da ne bi bil telefon zaklenjen, zmeraj sedaj zahteva ali kodo ali pin, zaščite se ne da izključit več, se da to kako zaobiti, ne da se mi vsakih nekaj sekund ko vžigam telefon drsat po ekranu ali vpisovat pin, ker če ne gre drugače, bom moral odstranit certifikate iz browserja.

Firefox 10.05 + add-on Cert manager 1.4
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik brainstorm pravi:
Se pravi s chromom pa ni varijante, da bi uporabljal certifikate?

Malo preglej add-one, morda pa je možnost. sicer je pa google tako zatežil s temi certifikati in varnostjo, da to ni res. Ne morem nastaviti niti VPN, čeprav pri nas za to ne potrebujem certifikata, niti eduroama, ki potrebuje samo overoviteljski certifikat, ki je tako javen.
stupid-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Seveda je bolje prodajan S3, ampak One X spet ni tako slabo prodajan da tukaj na forumu nebi imel vsaj kakšne teme z 20 strani problemov če bi bil podoben crap kot S3.
smile-1.gif

gsmarena_001.jpg
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
To si zdaj en teden iskal da si mi lahko nalepil sem?
smile-1.gif


Hvalabogu da si še ti začel srati z androidom, ker se mi je zaradi tvojih forumskih nebuloz že skoraj iphone zameril.
shocked-1.gif

 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Predvsem Nexusa 4 si zelo objektivno pokomentiral ko sem kak mesec nazaj napisal da deluje gladkejše in hitrejše od S3. Kljub temu da ga še nisi v rokah držal kaj šele preizkusil. Bravo, objektivnež.
hysterical-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Seveda je bolje prodajan S3, ampak One X spet ni tako slabo prodajan da tukaj na forumu nebi imel vsaj kakšne teme z 20 strani problemov če bi bil podoben crap kot S3.
smile-1.gif
Ravno v tem je fora.One X je tako slabo prodajan da ni nobene teme o problemih.
hysterical-1.gif

Poznam pa en forum kjer je vsaj 200 strani problemov
priden.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Predvsem Nexusa 4 si zelo objektivno pokomentiral ko sem kak mesec nazaj napisal da deluje gladkejše in hitrejše od S3. Kljub temu da ga še nisi v rokah držal kaj šele preizkusil. Bravo, objektivnež.
hysterical-1.gif

Ti pa si mel v roki stock nexus4 in ne vem kakega s3 za primerjavo.Si kaj napisal o tem al si samo napisal, da deluje n4 bolj gladko?? Rad bi videl primerjavo obeh na stock, brez navlake recimo.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Predvsem Nexusa 4 si zelo objektivno pokomentiral ko sem kak mesec nazaj napisal da deluje gladkejše in hitrejše od S3. Kljub temu da ga še nisi v rokah držal kaj šele preizkusil. Bravo, objektivnež.
hysterical-1.gif

4 geaki vsak z svojim flagshipom, se slinijo v avstriji zaradi nexusa. To bi bilo dokumentarca z menendesom vredno .
grin1.gif


Pa primerjajo kje se menu hitrej obrne
hysterical-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Sta že naročila rezervne matične plošče?
Ne ker mi dela že več kot pol leta brez problemov in ga bom v roku enega meseca prodal in zamenjal za S4
cheer.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Sem ti lepo napisal v tisti temi, da sta bila oba stock oz. da je imel s3 zgolj fb aplikacijo inštalirano pa si še kar trobil svoje. Hujši si kot korejc fahrerji s tem da oni hvalijo vsaj 10k eur. vreden kup pleha ti pa 400 eur. vreden kup plastike.
shocked-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Probleme z matično ploščo so rešili z novim bootloaderjem. Moj že ima nov bootloader in še ni umrl
wink-1.gif
Glede zatikanja galaxy s3 in nexus 4 je pa tako, nexus 4 deluje hitreje od s3,to je dejstvo saj je bil že galaxy nexus hitrejši od s3. Ni pa s3 tako zelo počasnejši da bi bilo to moteče, vsaj meni ni. Mi to "počasnost" odtehtajo prednosti ki jih ima s3. Če bi na s3 bil clean Google rom bi telefon tudi letel, touchwiz ga pa blokira ker najbrž ni zoptimiziran, htc one x bremza pa sense. Iphone sem imel pa dober mesec zdaj 4s in mi naj še kdo reče da dela tekoče in stabilno, ker mu v obraz povem da je lažnivec (random restart, trokiranje, baterija iz 30% padla na 2% ko sem ga priklopil na polnilec pa zopet 30%. Sesuval se je original sms app, telefon je bil čisto stock z ene 5 dodatnimi aplikacijami, nobenega jailbreaka).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.