Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
ČE daš gor drug rom pomoje ni panike, samo boš moral izbrati državo na začetku za katero je rom namenjen? Updejti tudi ne delajo če je telefon rootan, meni recimo napiše da je bila programska oprema spremenjena in da updejt ni mogoč
smile-1.gif
tako da je pač treba na roke updejtat. Mam pa zdaj naložen SiMobilov original software gor, ker so šli na open europe rome in zelo hitro šibajo vn posodobitve, zdaj imam recimo že XELLA .
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Na prvem uradnem romu 4.1.1 mi ni našlo posodobitev na 4.1.2. Če pa bo xell4 našel posodobitve na 4.2 pa je tudi vprašanje.Mislim, da jih nebo.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Vprasanje je od drzave..
smile-1.gif
Naceloma se vsi stock romi posodbjo, ko pride updejt v "njihovo drzavo", afaik.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

ne da se mi iskat, a kdo ve zakaj noce slik iz micro sd kartice zbrisat da so kao zascitene, p anikjer ne najdem v nastavitvah kaksne zascite, nemorem pa zbrisat ne prek pcja ali v telefonu.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Jaz imam precej veliko dlan, večjo od 90% ljudi, pa je 4,8 cole od S3 ravno še na meji uporabnosti z eno roko. To pa pri meni šteje, ne pa da se moram za vsako stvar s telefonom ukvarjati z obema rokama.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Mam tut js velike roke ampak s temi velikimi zasloni so mi pa že tečni. 4.8" na S3 mi je še a meji uporabnosti z eno roko, za kakšno stvar se je treba že kar potrudit. 4.3" pa HD ali Full HD zaslon bi bil zame čisto OK.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Meni pa bi bil idealka oz. maksimum 4.5 inčni s podobnim razmerjem velikost zaslona/velikost telefona. 5" bo overkill
frown-1.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Jst imam tudi roko z dolgimi suhimi prsti... vendar moram preprijemati, če se z diagonali ukvarjam.

Tko, da
bonk.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Jaz uporabljam manjše telefone, android (huawei vision), symbian (nokia 500, nokia 3310) , Pa tamal - sin, z samsungom galaxy-jem note 2 ki je 5.5" .
Dejmo zaključiti to z Samsung Galaxy S IV, in nadaljujmo temo o S III. Odprimo novo temo o novem.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ma sej sem imel tut js pred Galaxy Nexusom Galaxy Note s 5.3" zaslonom in mi je bil super telefon, dokler nisem čez poletje delal, kodeks oblačenja ni dovoljeval hlač z žepi ob strani pol sm pa telefon nosu v žepu od kavbojk in je bilo kar malo tečno. Potem sem note prodal in šel na Galaxy Nexus, ki pa ima fizičen zaslon enako velik kot S3 in sem bil čisto zadovoljen, kakšen mesec kasneje pa še iz Nexusa na S3. Ampak ja 4.3" bi mi bilo super, 4.5" še nisem probal v praksi ampak bi tudi še mogoče šlo, tako moram pa včasih prste res stegovati čez diagonalo, na Note 1 pa itak ni šans
smile-1.gif


Sem pa ta čas, ko je bil moj S3 na servisu uporabljal iPhone 4s (cca. 3 tedne), sm bil pa tko živčen ker je bil zaslon tako majhen, za v eno roko je bil super, za ostalo sem pa kar norel od brskanja po spletu do pisanja SMS-ov itd... Imam raje večji zaslon kot manjšega ampak do neke mere
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.